dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 558 z 677
Pokaż wyniki od 11.141 do 11.160 z 13530
  1. #11141

    Domyślnie

    To rusek, spaliłem go tonę jesienią, kupowałem po 650. Suchy, sporo popiołu, poza tym w moim rbr 12 z palnikiem batory w automacie spala się całkiem dobrze, trochę spieków jest, ale nie ma tragedii, sadzy brak, wymiennik czysty.

  2. #11142
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pasiu&Moniś

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    422
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertokot25 Zobacz post
    Ten szary Retopal z PGG pali się całkiem nieźle - jutro/pojutrze napiszę więcej, na razie popiół bardzo drobny, nic się nie klei, nie szlakuje, nie spieka... oby tak dalej
    A u mnie wręcz przeciwnie
    Zamówiłem 2 palety (na koniec tego sezonu i na początek kolejnego) z myślą, że będzie to całkowicie bezproblemowy opał niestety u mnie skleja się cholernie, piec po tygodniu wygląda jak po miesiącu palenia czym innym i jakiś taki dziwny zapach a raczej smród jest wyczuwalny.
    Co prawda mimo zimy jest suchy, dobrze zapakowany itp ale miał być bezproblemowy - niestety nie jest. Kombinowałem z dmuchaniem ale bez żadnego rezultatu i dałem sobie spokój. Niestety znowu aktualne pojawia się pytanie co na następny sezon...

  3. #11143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pasiu&Moniś Zobacz post
    A u mnie wręcz przeciwnie
    Zamówiłem 2 palety (na koniec tego sezonu i na początek kolejnego) z myślą, że będzie to całkowicie bezproblemowy opał niestety u mnie skleja się cholernie, piec po tygodniu wygląda jak po miesiącu palenia czym innym i jakiś taki dziwny zapach a raczej smród jest wyczuwalny.
    Co prawda mimo zimy jest suchy, dobrze zapakowany itp ale miał być bezproblemowy - niestety nie jest. Kombinowałem z dmuchaniem ale bez żadnego rezultatu i dałem sobie spokój. Niestety znowu aktualne pojawia się pytanie co na następny sezon...
    Zostaje Gaz lub pellet

  4. #11144
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertokot25 Zobacz post
    Zostaje Gaz lub pellet
    Taniej wyjdzie ciepły gruby koc jakiś polar ocieplane gacie i ciepłe papucie

  5. #11145
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Zasypałem już kilka worków Pieklorza z Bio-Polu kopalnia Bobrek, pomijam fakt że był mega mokry za co dostałem rekompensate pieniężną od firmy ale po wyschnięciu pali się nie najgorzej. Musiałem zmienić trochę ustawienia bo się trochę spiekał wcześniej miałem groszek z Chwałowic. jak na razie nie oblepia też pieca od środka co miałem podczas palenia Ekoretem z Juliana.
    Ekogroszki z Bobrka i Chwałowic mają porównywalną jakość poza tym że Bobrka trzeba trochę mocniej dmuchać jakkolwiek by to nie zabrzmiało

  6. #11146
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pasiu&Moniś

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    422
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertokot25 Zobacz post
    Zostaje Gaz lub pellet
    Gazu nie ma i nie będzie ale pellet kiedyś wypróbuję

  7. #11147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pasiu&Moniś Zobacz post
    Gazu nie ma i nie będzie ale pellet kiedyś wypróbuję
    Pellet fajna sprawa, w tamtym roku sąsiad założył Biawara (14tysi kociołek), ja raczej wracam do gazu jak mi padnie całkiem kocioł od ekogroszku - tylko się kupi jakiś nowocześniejszy kociołek gazowy, bo ten co mam to zabytek już...

  8. #11148
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robertxxx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    94

    Domyślnie

    Cytat Napisał alycja Zobacz post
    Witam. Zaczęłam czytać to forum bo szukam podpowiedzi jaki kocioł kupić i jestem w szoku. 6 lat sprzedaje ekogroszek i opowieści o spalaniu, zużyciu znam od handlowców, "testerów" , odbiorców detalicznych i kontrahentów i przyszedł czas żebym i ja nim paliła i mogła podzielić się wrażeniami, Wy naprawdę kupujecie mokry ekogroszek i go suszycie ? Nie lepiej znaleźć na rynku suche paliwo. Nie będę reklamowała swojego produktu bo nie o to tu chodzi ale nie dziwie się skąd takie zapotrzebowanie na nasz ekogroszek jeśli przez cały rok mamy suchy towar, produkcja i przechowywanie w halach magazynowych, suszymy surowiec na podgrzewanych podłogach. Czuje, ze kolejny sezon będzie tylko lepszy
    Koleżanko może uchylisz trochę rąbka tajemnicy co to za firma która sprzedaje suchy opał każdy by chciał kupić suchy w środku zimy, skonfrontujemy go na forum..

  9. #11149

    Domyślnie

    Cytat Napisał alycja Zobacz post
    Witam. Wy naprawdę kupujecie mokry ekogroszek i go suszycie ? Nie lepiej znaleźć na rynku suche paliwo.
    Mieszkamy w polsce - kraju cwaniaczków Gdyby sprzedawcy węgla nie kierowali się tylko zyskiem, nie zatajali by, ani nie kłamali, opisując produkt jako suchy, niespiekający i nie produkujący popiołu to proszę uwierzyć - nie kupowali byśmy mokrego paliwa

  10. #11150
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał alycja Zobacz post
    Witam. Zaczęłam czytać to forum bo szukam podpowiedzi jaki kocioł kupić i jestem w szoku. 6 lat sprzedaje ekogroszek i opowieści o spalaniu, zużyciu znam od handlowców, "testerów" , odbiorców detalicznych i kontrahentów i przyszedł czas żebym i ja nim paliła i mogła podzielić się wrażeniami, Wy naprawdę kupujecie mokry ekogroszek i go suszycie ? Nie lepiej znaleźć na rynku suche paliwo. Nie będę reklamowała swojego produktu bo nie o to tu chodzi ale nie dziwie się skąd takie zapotrzebowanie na nasz ekogroszek jeśli przez cały rok mamy suchy towar, produkcja i przechowywanie w halach magazynowych, suszymy surowiec na podgrzewanych podłogach. Czuje, ze kolejny sezon będzie tylko lepszy
    Czasem trafi się suchy czasem trafi się mokry zależy od szczęścia. Proszę się podzielić swoja firmą może zostanę stałym odbiorcą suchego groszku

  11. #11151

    Domyślnie

    Cytat Napisał alycja Zobacz post
    Witam. Zaczęłam czytać to forum bo szukam podpowiedzi jaki kocioł kupić i jestem w szoku. 6 lat sprzedaje ekogroszek i opowieści o spalaniu, zużyciu znam od handlowców, "testerów" , odbiorców detalicznych i kontrahentów i przyszedł czas żebym i ja nim paliła i mogła podzielić się wrażeniami, Wy naprawdę kupujecie mokry ekogroszek i go suszycie ? Nie lepiej znaleźć na rynku suche paliwo. Nie będę reklamowała swojego produktu bo nie o to tu chodzi ale nie dziwie się skąd takie zapotrzebowanie na nasz ekogroszek jeśli przez cały rok mamy suchy towar, produkcja i przechowywanie w halach magazynowych, suszymy surowiec na podgrzewanych podłogach. Czuje, ze kolejny sezon będzie tylko lepszy
    Dobrze zanęciłaś÷).

  12. #11152

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertokot25 Zobacz post
    Zostaje Gaz lub pellet
    Przy dobrze docieplonej chalupce, dobrym kondensacyjnym kociołku, i tak tanszym od flagowych weglowych cudów, gaz wychodzi podobnie jak wegiel.

  13. #11153
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Tommyle
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Sztum
    Kod pocztowy
    82-400
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robertxxx Zobacz post
    Koleżanko może uchylisz trochę rąbka tajemnicy co to za firma która sprzedaje suchy opał każdy by chciał kupić suchy w środku zimy, skonfrontujemy go na forum..
    Koleżanka tak zachwala ekogroszek z Braniewa EKOBRAN.
    Na ich stronie internetowej jest napisane, że groch przechowują w halach z podgrzewaną podłogą..
    Można kupić wysyłkowo w paletach.
    Próbowałem to zakupić na próbę w lokalnym składzie ale jest niedostępny.
    Deklarowana kaloryczność 24,5 MJ. Cena zaporowa jak za tę kaloryczność to 859 zł
    Opinii w internecie brak
    Ostatnio edytowane przez Tommyle ; 14-03-2017 o 13:41
    Kocioł RBR-K 12 kW ceramik
    https://esterownik.pl/device/12410

  14. #11154

    Domyślnie

    Na lokalnych składach ceny w granicach 780-840 w wysokim sezonie. Na stronie cena z dostawą kurierem. Cena za jakość i gwarancję powtarzalności w każdym worku chyba w miarę Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0041_www_small_pub.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	48,2 KB
ID:	383888
    Ostatnio edytowane przez alycja ; 14-03-2017 o 13:51

  15. #11155
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robertxxx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    94

    Domyślnie

    Ktoś chyba nie tak dawno opisywał ten groch.

  16. #11156
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pasiu&Moniś

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    422
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robertxxx Zobacz post
    Ktoś chyba nie tak dawno opisywał ten groch.
    Ja, żeby daleko nie szukać Strona 547 tego wątku

  17. #11157

    Domyślnie

    Tak tak, ludzie w kolejce czekają po 3msc. na ten skarb...

  18. #11158

    Domyślnie

    Tak tak, ludzie w kolejce czekają po 3msc. na ten skarb...to się nazywa lokowanie produktu.

  19. #11159
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robertxxx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    94

    Domyślnie

    To akurat forum "ranking paliw typu ekogroszek"

  20. #11160
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Tommyle
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Sztum
    Kod pocztowy
    82-400
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Napisał alycja Zobacz post
    Szczerze wolę sprzedać dystrybutorowi 24 t niż 1 t przez sklepik, mniej zabawy Gdyby się słabo sprzedawał to leżał by i czekał na odbiorców, a to odbiorcy czekaja na niego. Nie będe zachwalac bo nie taki jest mój cel bycia na tym forum. Jeśli ktos bedzie chciała skorzysta, ja zarejestrowałam się tu po to żeby znaleźć informację o kotłach, paliwo już mam
    Tylko że dystrybutor kupi cały samochód suchego ekogroszku. Przywiezie, wysypie na plac i przykryje plandeką. Chcesz kupić, a tu tadam, mokry.
    Mieszkam od Braniewa ok 100 km i jakoś nie widzę go w swojej okolicy. Więc albo podaż jest niewielka albo popyt tak duży że nie nadążam szukać.
    Przyznam szczerze, że popróbowałbym.
    Kocioł RBR-K 12 kW ceramik
    https://esterownik.pl/device/12410

Strona 558 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony