dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 574 z 677
Pokaż wyniki od 11.461 do 11.480 z 13530
  1. #11461
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał miet55 Zobacz post
    Czy brał ktoś węgiel z firmy Bio-Pol? Piszą o sobie: "Jako najwięksi dystrybutorzy ekogroszku w Polsce mamy idealnie przystosowane zaplecze logistyczne i magazynowe aby oferowany przez nas produkt był zawsze pierwszej jakości. Możesz być pewny tego, że zamówiony u nas towar zawsze dojedzie na czas."
    Patrząc po podanym adresie, to zaplecze kiepsko się prezentuje.
    https://zapodaj.net/b148516c87357.jpg.html
    Ja kupowałem w sezonie zimowym i dostałe breje zamiast groszku po wysuszeniu co trochę potrwało groszek spalał się dobrze

  2. #11462
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar miet55
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    210

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    Ja kupowałem w sezonie zimowym i dostałe breje zamiast groszku...
    Z załączonego wcześniej obrazka lokalizacji (mapy wujka google), firma ta może co najwyżej ładnie i dużo dobrego o sobie pisać. Potwierdza się fakt, że wysyłają breje.
    DEFRO Komfort Eko 20KW, sterownki: K1v2 i regulator pokojowy SPK LUX
    135m² - budynek nieocieplony
    Ekogroszek Wesoła a na sezon letni Retopal

  3. #11463

    Domyślnie

    Cytat Napisał miet55 Zobacz post
    Czy brał ktoś węgiel z firmy Bio-Pol? Piszą o sobie: "Jako najwięksi dystrybutorzy ekogroszku w Polsce mamy idealnie przystosowane zaplecze logistyczne i magazynowe aby oferowany przez nas produkt był zawsze pierwszej jakości. Możesz być pewny tego, że zamówiony u nas towar zawsze dojedzie na czas."
    Patrząc po podanym adresie, to zaplecze kiepsko się prezentuje.
    https://zapodaj.net/b148516c87357.jpg.html
    węgiel ok (ekoret) , trochę wilgotny ( kupowany zimą), worki solidne, bardzo szybka dostawa. wiadomo, cena do du..y ale to standart

  4. #11464

    Domyślnie

    Paliłem niby Pieklorzem z Bio-pol,zamówiony zeszłego roku w czerwcu,miał być suchy nie był na kaźdym worku brakowało po około 2do3 kilo opału,po wysuszeniu dwa kolory węgla jakaś mieszanka,popiołu tyle samo co z czarnej perły,piszą źe są przestawicielem Węglokoksu,totalna bzdura,u mnie juź nie zarobią,pozdrawiam.

  5. #11465
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wolodi

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-321
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał bpiter79 Zobacz post
    To węgiel prosto z kopalni. Gość nie ma składu, tylko jeździ na kopalnię. Czyli cena taka, jak na kopalni plus transport.
    Rozumiem, ale chodzi mi czy ktoś korzystał z jego usług czy jest uczciwy, czy faktycznie jest to węgiel z danej kopalni a nie jakiś wałek.

  6. #11466

    Domyślnie

    A tym może ktoś palił? https://www.tauron24.pl/dom/ekogrosz...kogroszek.aspx jeśli tak to jak z tym spiekaniem bo okolice 18, cena 799 za tonę z transportem. Czy lepiej słabszy retopal z pgg, za to spiekalność niska.
    Ostatnio edytowane przez 35kw ; 16-06-2017 o 09:47

  7. #11467
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Cytat Napisał wolodi Zobacz post
    Rozumiem, ale chodzi mi czy ktoś korzystał z jego usług czy jest uczciwy, czy faktycznie jest to węgiel z danej kopalni a nie jakiś wałek.
    Sąsiadowi przywiózł i ekogroszek jest taki sam jak mój z moim przewoźnikiem. Gościu dostaje kwit z kopalni z godziną ładowania ekogroszku i dla kogo to wydaje się być w 99 % wiarygodny. Raczej nie opłaciło by mu się wysypywać gdzieś po drodze do klienta ekogroszek załadowany z kopalni i ładować inny.


  8. #11468
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał segal21 Zobacz post
    Paliłem niby Pieklorzem z Bio-pol,zamówiony zeszłego roku w czerwcu,miał być suchy nie był na kaźdym worku brakowało po około 2do3 kilo opału,po wysuszeniu dwa kolory węgla jakaś mieszanka,popiołu tyle samo co z czarnej perły,piszą źe są przestawicielem Węglokoksu,totalna bzdura,u mnie juź nie zarobią,pozdrawiam.
    Bio-pol u mnie tez już nie zarobi jak się człowiek do czegoś raz zrazi to już drugi raz do tez samej rzeki nie wejdzie Zakupiłem tego niby Pieklorza i po spaleniu miałem zakupić Ekoreta i Wesolą plan był ale nie wypalił ... na pocieszenie zwrócili mi 100 zł za unieważnienie negatywa na allegro ale niesmak pozostał Nie wróże tej firmie p[przyszłości !!!

  9. #11469
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar miet55
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    210

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    Bio-pol u mnie tez już nie zarobi jak się człowiek do czegoś raz zrazi to już drugi raz do tez samej rzeki nie wejdzie ...... Nie wróże tej firmie p[przyszłości !!!
    Fota wyżej mówi sama za siebie. Firma "szopa" a reklamują się "Jako najwięksi dystrybutorzy ekogroszku w Polsce mamy idealnie przystosowane zaplecze logistyczne i magazynowe aby oferowany przez nas produkt był zawsze pierwszej jakości."
    DEFRO Komfort Eko 20KW, sterownki: K1v2 i regulator pokojowy SPK LUX
    135m² - budynek nieocieplony
    Ekogroszek Wesoła a na sezon letni Retopal

  10. #11470
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Wczoraj zamówiłem tone Żółtego Pieklorza z Weglobudu i już dostałem info od teścia że jest na podwórku. Wczoraj po zamówieniu dostałem smsa o nadaniu przesyłki to jest konkret firma
    Dam znać jak wygląda paleta i jaki jest stan groszku w workach.

  11. #11471
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KHW

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-702
    Posty
    2

    Domyślnie

    Palił z was ktoś Ekobranem takie worki z tygrysem zastanawiam się nad kupnem tego eko opinie ma niby dobre. Wcześniej zamówiłem pieklorza z Bio-pola. Totalna porażka w workach więcej wody niż ekogroszku. Trudno trafić w dobre eko.

  12. #11472
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar miet55
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    210

    Domyślnie

    Pisałem o Bio-Pol'u, aczkolwiek to były tylko zapytania. Ja mam od 2 lat stałego dostawcę i jestem zadowolony. Nawet zimą nie mam breji a kupuję co miesiąc po tonie. Teraz przyszedł tak suchy, ze przez otwory od mikro wentylacji wydobywał się kurz.
    DEFRO Komfort Eko 20KW, sterownki: K1v2 i regulator pokojowy SPK LUX
    135m² - budynek nieocieplony
    Ekogroszek Wesoła a na sezon letni Retopal

  13. #11473
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał KHW Zobacz post
    Palił z was ktoś Ekobranem takie worki z tygrysem zastanawiam się nad kupnem tego eko opinie ma niby dobre. Wcześniej zamówiłem pieklorza z Bio-pola. Totalna porażka w workach więcej wody niż ekogroszku. Trudno trafić w dobre eko.
    Kilka postów wyżej masz opisaną super firmę Bio-pol przez kilku forumowiczów i nikt się nie wypowiada dobrze o tej firmie
    Ekobran to nie polski węgiel nie paliłem więc się nie wypowiadam Mam przykre doświadczenia z czechem więc Ruskich też nie będę testował stawiam na droższy Polski.

  14. #11474
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Tommyle
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Sztum
    Kod pocztowy
    82-400
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Napisał KHW Zobacz post
    Palił z was ktoś Ekobranem takie worki z tygrysem zastanawiam się nad kupnem tego eko opinie ma niby dobre. Wcześniej zamówiłem pieklorza z Bio-pola. Totalna porażka w workach więcej wody niż ekogroszku. Trudno trafić w dobre eko.
    Paliłem nim. Taka troszkę lepsza czarna perła.
    Jedyna przewaga to to że zimą był such bo firma się chwali, że ma podgrzewane podłogi.
    Kupowałem go na próbę w bricomarche i był strasznie drogi 880 zł/t.
    Tu link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...80#post7438880
    Kocioł RBR-K 12 kW ceramik
    https://esterownik.pl/device/12410

  15. #11475
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    Wczoraj zamówiłem tone Żółtego Pieklorza z Weglobudu i już dostałem info od teścia że jest na podwórku. Wczoraj po zamówieniu dostałem smsa o nadaniu przesyłki to jest konkret firma
    Dam znać jak wygląda paleta i jaki jest stan groszku w workach.
    Paleta ostreczowana solidnie, od góry naciągnięty dodatkowy czarny worek na 1/4 palety (to chyba takie zabezpieczenie przed deszczem) worki solidne i nie poszarpane, żaden nie był pęknięty mimo iż jest lato postanowiłem otworzyć 2 przypadkowe worki i w środku suchutko jak na pustyni. Mega pozytyw dla firmy.

  16. #11476

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    Paleta ostreczowana solidnie, od góry naciągnięty dodatkowy czarny worek na 1/4 palety (to chyba takie zabezpieczenie przed deszczem) worki solidne i nie poszarpane, żaden nie był pęknięty mimo iż jest lato postanowiłem otworzyć 2 przypadkowe worki i w środku suchutko jak na pustyni. Mega pozytyw dla firmy.
    Ekstra, ja niestety nie miałem tak fajnie. Smsa żadnego nie dostałem. Po kilku dniach dzwoni kurier z rana, że dzisiaj przyjedzie i weź organizuj odbiór. Opakowanie i zabezpieczenie węgla na czas transportu faktycznie bardzo solidne, ale z takim ułożeniem worków się jeszcze nie spotkałem. Zazwyczaj worki są ułożone naprzemiennie, a tutaj w dwóch równych rzędach. Piszę o tym, ponieważ po odfoliowaniu konstrukcja ta prawie na mnie runęła. Dlatego trochę to słabe. A węgiel niestety nie był suchy, woda się z worków nie lała, ale węgiel wilgotny, do tego dużo pyłu, miału. Dwa worki na palecie pęknięte, czyli taka powiedzmy norma. Mam nadzieję, że będzie się palić równie dobrze jak zeszłoroczna żółta iskra.

  17. #11477
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mobe Zobacz post
    Ekstra, ja niestety nie miałem tak fajnie. Smsa żadnego nie dostałem. Po kilku dniach dzwoni kurier z rana, że dzisiaj przyjedzie i weź organizuj odbiór. Opakowanie i zabezpieczenie węgla na czas transportu faktycznie bardzo solidne, ale z takim ułożeniem worków się jeszcze nie spotkałem. Zazwyczaj worki są ułożone naprzemiennie, a tutaj w dwóch równych rzędach. Piszę o tym, ponieważ po odfoliowaniu konstrukcja ta prawie na mnie runęła. Dlatego trochę to słabe. A węgiel niestety nie był suchy, woda się z worków nie lała, ale węgiel wilgotny, do tego dużo pyłu, miału. Dwa worki na palecie pęknięte, czyli taka powiedzmy norma. Mam nadzieję, że będzie się palić równie dobrze jak zeszłoroczna żółta iskra.
    No własnie z tym smsem to mnie zaskoczyli przy pierwszej palecie nie miałem smsa tylko info na e-maila. A z odbiorem u mnie nie ma problemu bo jak nikogo nie ma w domu to na przeciwko jest zawsze teść albo teściowa
    Własnie z tym układaniem to bywa różnie, jak dostałem pierwsza paletę od nich to też miałem rozcinać do końca strecz ale coś mnie tknęło żeby rozcinać poklei i może dlatego z ta paletą tez robiłem tak samo. Może jak wyjeżdża od nich to jest ułożone równo ale wiadomo jakie są Polskie drogi i obie palety były lekko przechylone.
    To że węgiel przychodzi wilgotny a nie mokry to trzeba dziękować bogu bo wilgoć szybko odparuje a mamy dopiero początek lata

  18. #11478

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    To że węgiel przychodzi wilgotny a nie mokry to trzeba dziękować bogu bo wilgoć szybko odparuje a mamy dopiero początek lata
    Tu się nie zgodzę, w zeszłym roku dostałem wilgotny węgiel, który cały sezon przeleżał przy kotle w piwnicy i nie wysechł ani odrobinę

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    A z odbiorem u mnie nie ma problemu bo jak nikogo nie ma w domu to na przeciwko jest zawsze teść albo teściowa
    Hahaha. Retopal u mnie odebrał ktoś z rodziny i właśnie dostałem wezwanie do przesłania pełnomocnictwa, bo inaczej wystawią mi fakturę korygującą za akcyzę.
    Ostatnio edytowane przez Mobe ; 22-06-2017 o 09:42

  19. #11479
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mobe Zobacz post
    Tu się nie zgodzę, w zeszłym roku dostałem wilgotny węgiel, który cały sezon przeleżał przy kotle w piwnicy i nie wysechł ani odrobinę

    Hahaha. Retopal u mnie odebrał ktoś z rodziny i właśnie dostałem wezwanie do przesłania pełnomocnictwa, bo inaczej wystawią mi fakturę korygującą za akcyzę.
    W piwnicy może być inna wilgotność powietrza i dlatego węgiel Ci nie wysychał jeszcze jak nie było wentylacji to tym bardziej nie wyschnie


    Z weglobudem jest o tyle dobrze że im się odsyła podpisana fakturę a koperta jest już opłacona więc nieważne kto odbiera

  20. #11480

    Domyślnie

    Paliłem teź Ekobranem,kilka worków na próbe ,drobna frakcja ,bardzo suchy,popiołu troche mniej niź z CP ale cena za duźa jak na opał ze wschodu ,za niźsze monety wolę czarną p,troche popiołu więcej ale u mnie na rynnie pali się bardzo dobrze,nie syfi kotła jak nasz krajowy opał nie wiadomo z kąd ,pozdrawiam.

Strona 574 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony