dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 576 z 677
Pokaż wyniki od 11.501 do 11.520 z 13530
  1. #11501
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertokot25 Zobacz post
    ale co z tego że pakują po 750kg?? i bardzo dobrze , bo jak kilka razy brałem palety po 1T od prywaciarzy, to albo palety były połamane albo cały ładunek przekrzywiony- uszkodzone worki itp. a waga worków z PGG to nie trafiłem jeszcze na takiego poniżej 25kg, a z Bartexu lub superopał to nie trzeba było długo szukać takiego 23,5kg, a 25kg rzadko się trafiały
    No 40 worów na palecie to jest całkiem sporo, do mnie jak przyjeżdża groszek to każda paleta jest krzywa ale nie zdarzyła mi się połamana paleta czy rozerwane worki i oby się nie zdarzyło To jak szanowny pan chwali tak ten Retopal z PGG to zamówię 3 palety zobaczę jak się będzie sprawował u mnie

  2. #11502

    Domyślnie

    Czy ktoś zamawiał czarna perłę z allegr? Czy jest to dobry opał? od tego samego sprzedawcy jest stabek, po komentarzach wszyscy sa z każdego węgla zadowoleni, a to lekko podejrzane Nie chcę brać węgla, z którym będę musiał się męczyć bo dopiero zaczynam z kotłem współpracę. Pozostaje jeszcze opcja na pgg i może to będzie najlepsze rozwiazanie. Potrzebuję max 3 tony, nie chcę zamawiać kilku różnych i zmieniać co chwilę ustawienia na kotle.

  3. #11503
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jar87

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Kolbuszowa
    Kod pocztowy
    36-100
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał mich123 Zobacz post
    Czy ktoś zamawiał czarna perłę z allegr? Czy jest to dobry opał? od tego samego sprzedawcy jest stabek, po komentarzach wszyscy sa z każdego węgla zadowoleni, a to lekko podejrzane Nie chcę brać węgla, z którym będę musiał się męczyć bo dopiero zaczynam z kotłem współpracę. Pozostaje jeszcze opcja na pgg i może to będzie najlepsze rozwiazanie. Potrzebuję max 3 tony, nie chcę zamawiać kilku różnych i zmieniać co chwilę ustawienia na kotle.
    Paliłem groszkiem z Bartex`u, z PSB, i mam teraz Skarbka i za cholere go nie zmienię. Póki co dla mnie najlepszy!

  4. #11504
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pastinaca

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-702
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał mich123 Zobacz post
    Czy ktoś zamawiał czarna perłę z allegr? Czy jest to dobry opał? od tego samego sprzedawcy jest stabek, po komentarzach wszyscy sa z każdego węgla zadowoleni, a to lekko podejrzane Nie chcę brać węgla, z którym będę musiał się męczyć bo dopiero zaczynam z kotłem współpracę. Pozostaje jeszcze opcja na pgg i może to będzie najlepsze rozwiazanie. Potrzebuję max 3 tony, nie chcę zamawiać kilku różnych i zmieniać co chwilę ustawienia na kotle.
    Ja zamawiałem i wczoraj dojechała, suchutka jak pieprz. Paliłem nią całą zimę i jestem zadowolony.
    Pow. użytkowa 128, całkowita 177. Fundamenty 15 cm. styr. ściana porotherm 25+20 styr. 0.32, skosy i strop na poddaszu wełna 30cm. o.35. Podłoga 20 cm. 0.31 .Rekuperator. Podłogówka dół, góra kaloryfery. Piec SAS Smart 10kW.

  5. #11505

    Domyślnie

    Ja zamówiłem Skarbka z Piekar a dowieźli Skarbka z Bobrka w tej samej cenie. Niby jest mocniejszy ale ma wyższą spiekalność.Mogę wymienić na Piekary ale całość, jak bym wsypał worek do zasobnika to juz ta paleta musi zostać. Dlatego chciałem zapytać czy ktos tym palił i czy lepiej wymienić czy zostawić?
    Powierzchnia po podłogach: 244m2 w tym 11m2 kotłownia, całość podłogówka + 2 drabinki.
    Izolacja: podłoga 10cm 0.031, ściany: 15cm 0.031, skosy: 28cm Toprock, strop: 30cm Toprock.
    Okna/Balkony: 3-szybowe 33m2 + 6 okien dachowych. Dach 4-spadowy.
    Kocioł: SAS Solid 14kW + Multifun.
    Strefa IV, -22stC

  6. #11506
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    otadek

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    12

    Domyślnie

    chyba najwyższa pora na zakup opału, w Energo juz ceny podnieśli z 850 na 870

  7. #11507

    Domyślnie

    Cena Energo jest o co najmniej 200zł za wysoka

  8. #11508

    Domyślnie

    DZiwię się że ktoś tam kupuje u nich za takie pieniądze. Prawdopodobnie zostaję przy miale sianym z Kareny. Pali się dobrze.

  9. #11509
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    otadek

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    12

    Domyślnie

    brałem z Energo przez 2 ostatnie sezony o ile pamiętam to po 650 i 725zł opał bezproblemowy i suchy jak pieprz ale nie za te pieniądze....
    wracam do piasta zamawiam z PGG bo pewnie i tam lada moment podwyżka

  10. #11510
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    januszczapla

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-334
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ten Tauron był całkiem ok, ale lepiej się u mnie spisywał Hanysek zdecydowanie!

  11. #11511
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał otadek Zobacz post
    brałem z Energo przez 2 ostatnie sezony o ile pamiętam to po 650 i 725zł opał bezproblemowy i suchy jak pieprz ale nie za te pieniądze....
    wracam do piasta zamawiam z PGG bo pewnie i tam lada moment podwyżka
    Tez chyba się skusze na ten z Retopal z PGG nie paliłem nim jeszcze ale to chyba to samo co Rubin z Bartexu bo to Piast, a z PGG wychodzi taniej na tonie ok. 20 zl niby niewiele ale ośmiopaczek jest
    opinie ma dobre więc warto spróbować.

  12. #11512
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    otadek

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    12

    Domyślnie

    przyszły 3 palety z PGG worki całe, opał mega suchy uziarnienie ok jutro zasypuję bo końcówkę Energo jeszcze mam w zasobniku

  13. #11513
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Niewidoczny

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Nowa Sarzyna
    Kod pocztowy
    37-310
    Posty
    35

    Domyślnie

    Witam, jaki opał mocny polecacie, kaloryczność ok 28-30 MJ.

  14. #11514

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niewidoczny Zobacz post
    Witam, jaki opał mocny polecacie, kaloryczność ok 28-30 MJ.
    Nie polecamy bo spieka

  15. #11515
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niewidoczny Zobacz post
    Witam, jaki opał mocny polecacie, kaloryczność ok 28-30 MJ.
    Fakt jest taki że im groszek bardziej kaloryczny tym ma większą zdolność do spiekania. Najlepiej kupić sobie 1 tone czegoś mocnego na mega mrozy a tak to wystarczy coś mniej kalorycznego np. Ekoret czy Czarna Perła albo Pieklorz. Od dłuższego czasu w Polsce nie mrozi tak bardzo w zimę więc nie ma się co pchać w mega kaloryczne węgle.

  16. #11516

    Domyślnie

    Cytat Napisał otadek Zobacz post
    przyszły 3 palety z PGG worki całe, opał mega suchy uziarnienie ok jutro zasypuję bo końcówkę Energo jeszcze mam w zasobniku
    Witaj otadek mam pytanie jak długo czekałeś za eko groszkiem, jakim samochodem przywiózł kurier, czy wcześniej kurier dzwonił do Ciebie że np. za 15 minut będzie u Ciebie?
    Chciałbym zamówić i chciałbym rozeznać temat.
    Dzięki. Pozdrawiam

  17. #11517

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcincwordon Zobacz post
    Witaj otadek mam pytanie jak długo czekałeś za eko groszkiem, jakim samochodem przywiózł kurier, czy wcześniej kurier dzwonił do Ciebie że np. za 15 minut będzie u Ciebie?
    Chciałbym zamówić i chciałbym rozeznać temat.
    Dzięki. Pozdrawiam
    Ja u nich zamawiałem teraz dwa razy i raz przyszedł na 4 dzień raz na 3 od zamówienia, samochód to HDS duży i właśnie zewnętrzna firma dostarczająca ekogroszek to chyba ich najgorsza strona ( na każdym zamówieniu był opis aby 24h wcześniej zadzwonili i powiedzieli kiedy przyjadą, pierwszy raz zadzwonili że będą na następny dzień - to zorganizowałem sobie osobę która była odebrać transport - przesiedziała cały dzień i nie przyjechali, gdy zadzwoniłem to tłumaczyli że węgiel do nich nie dotarł tylko list przewozowy to zadzwonili wcześniej, ale już nie zadzwonili jak węgla nie było, drugi raz kurier zadzwonił 2 godziny przed dostawą że już jest w okolicy i wiedzie ekogroszek).

  18. #11518

    Domyślnie

    Ja zamawialem rok temu i dopisałem do zamówienia że chciałbym transport w piatek za tydzień i o dziwo pzywiezli tak jak prosiłem
    Powierzchnia po podłogach: 244m2 w tym 11m2 kotłownia, całość podłogówka + 2 drabinki.
    Izolacja: podłoga 10cm 0.031, ściany: 15cm 0.031, skosy: 28cm Toprock, strop: 30cm Toprock.
    Okna/Balkony: 3-szybowe 33m2 + 6 okien dachowych. Dach 4-spadowy.
    Kocioł: SAS Solid 14kW + Multifun.
    Strefa IV, -22stC

  19. #11519

    Domyślnie

    Cześć . Informacyjnie w Karenie od 1 sieprnia możliwa podwyżka węgla - rozmawiałem przed chwilą ze sprzedawcą.

  20. #11520
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelo_pl Zobacz post
    Cześć . Informacyjnie w Karenie od 1 sieprnia możliwa podwyżka węgla - rozmawiałem przed chwilą ze sprzedawcą.
    W Karenie jak podniosą ceny to będą mieć groszek po ponad 1000 zł tone. Nigdy nie mieli taniego groszku więc konkurencji raczej nie wykoszą

Strona 576 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony