dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 635 z 677
Pokaż wyniki od 12.681 do 12.700 z 13530
  1. #12681

    Domyślnie

    Jaki ekogroch modny na najbliższą zimę? Mało popiołu, brak spieków i może kosztować 1000 zł / tona.

  2. #12682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozej Zobacz post
    Jaki ekogroch modny na najbliższą zimę? Mało popiołu, brak spieków i może kosztować 1000 zł / tona.
    Może Sibugol Ogień albo Diablo od Zagórskiego. Tylko więcej go będzie szło, jest po 840zł.

  3. #12683

    Domyślnie

    Cześć. Witam wszystkich.
    Powiedzcie mi jak się ma Pieklorz. Od lat korzystałem z tego ekogroszku, generalnie z dwóch składów IP. Grodków, i jak jakość zaczęła spadać to z Opola. Ale z tego co czytałem po forach i opiniach ogólnych dotyczących IP, to trochę mnie odstraszają. Gdzie mogę kupić dobry ekogroszek Pieklorz? co polecacie?
    Ostatnio edytowane przez fibyt ; 24-07-2018 o 11:39

  4. #12684
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozej Zobacz post
    Jaki ekogroch modny na najbliższą zimę? Mało popiołu, brak spieków i może kosztować 1000 zł / tona.
    Dołóż 200 zł i kup Skarbka jak nie chcesz mieć spieków i mało popiołu ale przy takich ekogroszkach trzeba jeszcze dobrze umieć ustawić piec bo co z tego że kupisz super węgiel jak złe nastawy pieca i tak będą powodowały że zrobią Ci się spieki / niedopałki.

  5. #12685
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał fibyt Zobacz post
    Cześć. Witam wszystkich.
    Powiedzcie mi jak się ma Pieklorz. Od lat korzystałem z tego ekogroszku, generalnie z dwóch składów IP. Grodków, i jak jakość zaczęła spadać to z Opola. Ale z tego co czytałem po forach i opiniach ogólnych dotyczących IP, to trochę mnie odstraszają. Gdzie mogę kupić dobry ekogroszek Pieklorz? co polecacie?
    Ja kupowałem w zeszłym sezonie z Węglobudu Żory ekogroszek z żółtych workach kopalnia Chwałowice niby dawny pieklorz i byłem z niego zadowolony obecnie na allegro 1000 zł za tone ale cena sprawiła że poszukałem alternatywnego groszku tańszego.
    https://allegro.pl/pieklorz-ekogrosz...267816185.html

  6. #12686
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafcioa4

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Leśno
    Kod pocztowy
    89-634
    Posty
    91

    Domyślnie

    PGG wprowadza nowy towar. Ciekawe czy dadzą na sprzedaż internetową ?
    https://pgg.pl/aktualnosci/z-zycia-f...OGROSZEK%C2%AE

  7. #12687

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    Ja kupowałem w zeszłym sezonie z Węglobudu Żory ekogroszek z żółtych workach kopalnia Chwałowice niby dawny pieklorz i byłem z niego zadowolony obecnie na allegro 1000 zł za tone ale cena sprawiła że poszukałem alternatywnego groszku tańszego.
    https://allegro.pl/pieklorz-ekogrosz...267816185.html
    Jaki kupiłeś? godny polecenia? daj link.
    Zastanawiam się czy nie kupić tony tego Pieklorza co piszesz, jakiejś czarnej perły (co opisujecie na wontku), i jeszcze jakiś do porównania...

  8. #12688
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bt9

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    264
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cześć.
    Myślę nad tym czy zakupić czarną perłę w tym sezonie.
    Mam do was pytanie czy pod względem spalania ten wegiel będzie podobny do Rubina z Bartexu?
    Chciałbym mieć jakieś odniesienie czego się spodziewać.
    pozdrawiam.

  9. #12689
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    bt9 Przeczytaj kilka ostatnich stron wątku. Jest o CZP.


    Zresztą zakup węgla to ciągle loteria.
    Zamów na próbę 1 paletę i sprawdzisz jak u Ciebie się spala.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  10. #12690
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał fibyt Zobacz post
    Jaki kupiłeś? godny polecenia? daj link.
    Zastanawiam się czy nie kupić tony tego Pieklorza co piszesz, jakiejś czarnej perły (co opisujecie na wontku), i jeszcze jakiś do porównania...
    Link podałem Ci na końcu. Kup sobie tone i zobacz jak się będzie palić u Ciebie bo nie wiem jak z jakości w tym sezonie z z tym rożnie bywa

  11. #12691
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał fenix2 Zobacz post
    bt9 Przeczytaj kilka ostatnich stron wątku. Jest o CZP.


    Zresztą zakup węgla to ciągle loteria.
    Zamów na próbę 1 paletę i sprawdzisz jak u Ciebie się spala.
    Z CzP to jest tak że 50% ludzi będzie na nią narzekać a drugie 50 % będzie chwalić. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy jak dla mnie groszek OK.

  12. #12692

    Domyślnie

    Cytat Napisał zloty_66 Zobacz post
    Link podałem Ci na końcu. Kup sobie tone i zobacz jak się będzie palić u Ciebie bo nie wiem jak z jakości w tym sezonie z z tym rożnie bywa
    Generalnie chodziło mi żebyś podał link do tego "alternatywnego tańszego" ale pieklorz też się przyda Spróbujemy: 1t Pieklorz, 1t Skarbek, 1t CzP, i 1t Stabek.

  13. #12693
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsz87

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Kod pocztowy
    96-315
    Posty
    26

    Domyślnie

    Panowie a co powiecie o ekogroszku PFP? - https://purefuels.eu/pl/produkt/eko-groszek/
    Miałem go parę razy pojedyncze worki i popiół jak przy żadnym innym - w formie prochu..
    Wydaje mi się, że towar dobrej jakości a jakoś nigdzie o nim nie słychać, czy coś mnie ominęło?

  14. #12694
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał fibyt Zobacz post
    Generalnie chodziło mi żebyś podał link do tego "alternatywnego tańszego" ale pieklorz też się przyda Spróbujemy: 1t Pieklorz, 1t Skarbek, 1t CzP, i 1t Stabek.
    Alternatywny to mam kupiony na lokalnym składzie groszek z kopalni Piast link ponizej
    https://www.olx.pl/oferta/firmowy-sk...tml#c0a2c5cd9b

  15. #12695

    Domyślnie

    Cytat Napisał wonsz87 Zobacz post
    Panowie a co powiecie o ekogroszku PFP? - https://purefuels.eu/pl/produkt/eko-groszek/
    Miałem go parę razy pojedyncze worki i popiół jak przy żadnym innym - w formie prochu..
    Wydaje mi się, że towar dobrej jakości a jakoś nigdzie o nim nie słychać, czy coś mnie ominęło?
    Bardzo marna wartość opałowa.. zaledwie 22,7MJ, a cena z kosmosu... najciekawsze że w certyfikacie i na worku jest 22-23MJ, a na stronie produktu 26MJ - bez komentarza

  16. #12696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał fibyt Zobacz post
    Cześć. Witam wszystkich.
    Powiedzcie mi jak się ma Pieklorz. Od lat korzystałem z tego ekogroszku, generalnie z dwóch składów IP. Grodków, i jak jakość zaczęła spadać to z Opola. Ale z tego co czytałem po forach i opiniach ogólnych dotyczących IP, to trochę mnie odstraszają. Gdzie mogę kupić dobry ekogroszek Pieklorz? co polecacie?
    Podjedź, weźmiesz ze 3 czy 4 worki jak CI się spodoba to weźmiesz więcej, jest też Varmo Premium.
    Nie pisać mi na PW bo nie wysyłam kurierem.
    Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
    TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
    PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
    My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

  17. #12697

    Domyślnie

    Ja w ubiegłym roku kupiłem trzeci raz z rzędu silver z Bartex i to był ostatni raz, tyle wody w węglu nigdy nie wiedziałem mam jeszcze kilka worków, którymi grzeje wodę, po jednej zimie w zasobniku pojawił się rdzawy nalot (przez 5 lat miałem spokój). Tak jak wcześniej reklamowałem ten węgiel to teraz odradzam, nie dawajcie bandytom zrabiać. Na ich stronie zniknęła opcja wyboru worków jutowych, widocznie po sezonie zorientowali się, że na wodzie można fajnie zarobić.

    Żeby nie być gołosłownym wsypałem ostatni worek i porobiłem zdjęcia, tak wygląda dno worka po roku leżenia w ciepłej kotłowni, worek jest z samego dołu więc miał przedarcia od nacisku innych worków a i tak wciąż jest mokry widać też wyschnięte błoto węglowe a zaraz po zakupie z tych worków sie po prostu lało.









    Ostatnio edytowane przez Beata&Slawek ; 29-07-2018 o 11:38

  18. #12698

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Ja w ubiegłym roku kupiłem trzeci raz z rzędu silver z Bartex i to był ostatni raz, tyle wody w węglu nigdy nie wiedziałem mam jeszcze kilka worków, którymi grzeje wodę, po jednej zimie w zasobniku pojawił się rdzawy nalot (przez 5 lat miałem spokój). Tak jak wcześniej reklamowałem ten węgiel to teraz odradzam, nie dawajcie bandytom zrabiać. Na ich stronie zniknęła opcja wyboru worków jutowych, widocznie po sezonie zorientowali się, że na wodzie można fajnie zarobić.

    Żeby nie być gołosłownym wsypałem ostatni worek i porobiłem zdjęcia, tak wygląda dno worka po roku leżenia w ciepłej kotłowni, worek jest z samego dołu więc miał przedarcia od nacisku innych worków a i tak wciąż jest mokry widać też wyschnięte błoto węglowe a zaraz po zakupie z tych worków sie po prostu lało.









    Potwierdzam! Zakupiłem na początku lipca i przyszło bagno w worku i w dodatku frakcja pozostawia wiele do życzenia. Jak dodałem negatywna opinie na ich stronie to nawet się nie pojawiła.... To był ostatni zakup w bartexie...! Zdecydowanie nie polecam!

  19. #12699

    Domyślnie

    Coś dzisiaj fotosik kuleje jak tylko bede mogl to dodam zdjecia.

  20. #12700
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosiorek2508 Zobacz post
    Potwierdzam! Zakupiłem na początku lipca i przyszło bagno w worku i w dodatku frakcja pozostawia wiele do życzenia. Jak dodałem negatywna opinie na ich stronie to nawet się nie pojawiła.... To był ostatni zakup w bartexie...! Zdecydowanie nie polecam!
    A ludzie narzekają na CzP która przyjeżdża suchutka a nawet jak jest lekko wilgotna to doschnie w kotłowni. Niestety mikro-wentylacje w workach trzeba sobie zrobić samemu bo w tych nowych workach jej po prostu nie ma

Strona 635 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony