dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie korek automatyczny

    -
    Ostatnio edytowane przez duś ; 28-04-2016 o 10:32

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Zdecydowanie możesz go dołożyć

  3. #3

    Domyślnie

    nie dokładaj i tak długo nie posłuży.......................

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    A co to taki korek automatyczny ?
    --
    Pozdrawiam

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnie-cha Zobacz post
    nie dokładaj i tak długo nie posłuży.......................
    A dlaczego niby miałby długo nie posłużyć?
    Mam w swojej łazience od ponad trzech lat zamontowany taki korek click - clack : http://wyposazam.pl/Korek_Automatycz...k_6042-68.html

    Działa bez zarzutu i nie zanosi się na to, żeby coś miało się zmienić w tej kwestii.

  6. #6

    Domyślnie

    Właśnie w kuchennych zlewach nie występują korki typu click-clack, tylko takie z pokrętłem na wierzchu..... no..
    2 razy już był zmieniany i mam koooreek automatyyyyyyyyyyczny , żeby wypuścić wodę muszę ręką go wyjmować , nigdy więcej!
    chyba one pod wpływem nacisku wody jakoś nie mają siły się podnosić i pokrętło się "wyrabia" i nie działa , powiem więcej po jakimś czasie wogóle nie da się go docisnąć nawet ręką i woda powoli się wysącza za zlewu.

    clik-clack mam w łazience w umywalce 4 lata i też działa bez zarzutu ale to na zasadzie jakiejś sprężyny działa , w zlewie kuchennym to jakaś dżwignia jest.
    w każdym razie nie polecam i sama nie założę.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    ale ja właśnie nie o łazienkowym korku, a o kuchennym

    przejrzałam ofertę sklepu, który się kryje pod użytkownikiem-przedmówcą i akurat tam nic kuchennego nie widzę. czy ślepa jestem?
    Jeżeli chodzi Ci o korek automatyczny z dźwigienką, jeżeli musisz, możesz w zlewie w kuchni zastosować tego typu : http://wyposazam.pl/Korek_Automatycz...a_6060-70.html

    Cytat Napisał agnie-cha Zobacz post
    Właśnie w kuchennych zlewach nie występują korki typu click-clack, tylko takie z pokrętłem na wierzchu..... no..
    2 razy już był zmieniany i mam koooreek automatyyyyyyyyyyczny , żeby wypuścić wodę muszę ręką go wyjmować , nigdy więcej!
    chyba one pod wpływem nacisku wody jakoś nie mają siły się podnosić i pokrętło się "wyrabia" i nie działa , powiem więcej po jakimś czasie wogóle nie da się go docisnąć nawet ręką i woda powoli się wysącza za zlewu.

    clik-clack mam w łazience w umywalce 4 lata i też działa bez zarzutu ale to na zasadzie jakiejś sprężyny działa , w zlewie kuchennym to jakaś dżwignia jest.
    w każdym razie nie polecam i sama nie założę.
    Agnie-cha ma w sumie trochę racji - korek click clack jest praktyczniejszy i trwalszy. U mnie służy ponad trzy lata, u niej cztery i generalnie nie ma raczej możliwości żeby się zepsuł, bo jedynym mechanizmem który jest w nim wykorzystywany jest sprężyna.

  8. #8

    Domyślnie

    Może teka jest solidniejsza , ja mam z deante .

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    zorientowałam się właśnie (rychło w czas), że zlewozmywak, który zamówiłam nie ma automatycznego korka.
    niby nie jest mi to tak szalenie niezbędne, no ale jednak opcja fajna. myślicie, że można go dołożyć?
    Zależy to tylko od samego zlewu. W większości nie ma problemu. Korek jest fo kupienia w samym Pyramisie (jest w cenniku), ale warto do nich zadzwonić i popytać o konkrety. Na pewno bez problemu doradzą.

  10. #10

    Domyślnie

    Czy korki automatyczne Oras są awaryjne ? Znalazłem jedną opinię na forum jakoby korki automatyczne Oras były awaryjne. W pracy w łazienkach są baterie Oras I chodzą bez zarzutu, ale z jakiegoś powodu korki w umywalkach są wyjęte (uszkodzenie ?) . Niestety bateria umywalkowa Oras, którą chciałbym kupić (ORAS Vega 1800F, z nieco dłuższą wylewką) nie występuje w wersji bez korka automatycznego.
    Pozdrawiam,
    Radek

  11. #11

    Domyślnie

    Sądząc po tym co widziałam u znajomych to chyba są. Nawet dwa testowałam przed wymianą armatury i widziałam że się zacinały, może z powodu kamienia. Wogóle to niepraktyczny wynalazek szarpac się z tą wajhą, oni to mieli z tyłu, niewygodne jak cholera. Ja się zdecydowałam na klik-klaka i jestem bardzo zadowolona.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony