dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lukas K

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Zmiana dachu, adaptacja poddasza i problemy z klatka schodowa.

    Witam,
    Interesuje mnie adaptacja poddasza i zmiana kształtu dachu. Poza tym zależy mi jeszcze na dobudowaniu schodów do już istniejcej bryły budynku na wysokości pierwszego piętra (nad istniejacymi już schodami) i dobudowa balkonu na wyskokości drugiego piętra (ponownie nad już istniejcym balkonem). Co do dachu, to w chwili obecnej mam bardzo niskie poddasze, które chciałbym podwyższyć aby nadawało się do zamieszkania. Ponadto chciałbym zmienić kształt dachu (w tej chwili jest to dach dwuspadowy). Poniżej zamieszczam fotografie i przykładowy dach, jednak nie jest to dla mnie kształt ostateczny - jestem otwarty na wszystkie pomysły. Dodam jeszcze, że sam dom ma ponad 20 lat i posiadam jego plany.

    Jeśli możecie, podzielcie się tym jak wy to widzicie i z jakimi kosztami by się to wiązało.
    Lukasz
    Ostatnio edytowane przez Lukas K ; 31-01-2011 o 17:27

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas K Zobacz post
    Za przygotowanie mi projektu (inwentaryzacja budynku, opinia konstrukcyjna, projekt budowalny) spełniajcego opisane wymagania zaproponowano mi cenę około 12 tys zł - co o tym sadzicie?
    W Warszawie pewnie byłaby to cena normalna, u mnie w konkursie na projekt przebudowy przedszkola wygrała firma z ceną 3500zł. Spróbuj więc sam zrobić "przetarg".

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lukas K

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał william.bonawentura Zobacz post
    W Warszawie pewnie byłaby to cena normalna, u mnie w konkursie na projekt przebudowy przedszkola wygrała firma z ceną 3500zł. Spróbuj więc sam zrobić "przetarg".
    William dziękuję Ci za informacje. Dodam na przyszłość, że mój dom znajduje się w okolicach Rzeszowa. Orientujecie się jak to rzutuje na ceny takich projektów?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas K Zobacz post
    William dziękuję Ci za informacje. Dodam na przyszłość, że mój dom znajduje się w okolicach Rzeszowa. Orientujecie się jak to rzutuje na ceny takich projektów?
    Pewnie dlatego ceny jak w...Rzeszy

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał gentile Zobacz post
    Pewnie dlatego ceny jak w...Rzeszy
    Spokojnie roześlij sprecyzowane zapytanie ofertowe do 5 firm.
    3 z nich bankowo odpowie i porozmawiaj z 2 najlepszymi aby w razie gdy wycofa się pierwsza mieć zabezpieczony front..

    Pozdrawiam
    Akusta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony