dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Agrowłóknina na skalniaku ..

ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

Domyślnie Agrowłóknina na skalniaku ..

Witam .
    Prosze o porade czy pod macierzanke,floksy,gożdziki,rozchodniki,czyśca wełniastego i inne byliny skalniakowe moge dac agrowłókninę?Juz nie mam siły wiecznie tam plewić ..czy te rosliny beda sie rozrastac jak bedę miały agrowłóknine pod soba?
    Bardzo dziekuję za porade

Domyślnie

Agrowłókninę można położyć,ale trzeba będzie, co jakiś czas ją wycinać,aby rośliny mogły się rozrastać. Zamiast agrowłókniny skalniak można zasypać drobnym kamieniem,chwastów wówczas będzie dużo mniej.

Uploaded with ImageShack.us

3. Pomysł na taras. Podłoga z desek kompozytowych Ogród różano-bylinowy. Sadzenie i pielęgnacja róż ogrodowych ZDJĘCIA Jesień w ogrodzie. Przygotuj ogród na kolejny sezon WIDEO: Ogród różany - 20 filmów o 20 gatunkach róż w ogrodzie Moniki z Kielc

Domyślnie

fajne schody- granitowe? bardzo mi sie podobają- podrzuc wiecej fotek pliiiis

Domyślnie

Witaj Iwona! Schody granitowe z trzech rozmiarów kostki (ok. 20,10, 5 cm), fuga wykonana z zaprawy z domieszką pyłu granitowego (brukarze powinni wiedzieć o co) chodzi, fotki za chwilę wrzucę
    Ostatnio edytowane przez Wojtek- LM ; 16-08-2010 o 10:49

Domyślnie

A oto schody:

Pozdrawiam
    Wojtek

Domyślnie

tez mi sie podobaja ,chociaż wolałabym szersze te stopnie tak na ok 70 cm

Domyślnie

Właśnie zakładam skalniak i też mnie to interesuje. Agrowłókninę trzeba nacinać, a co z kamyczkami. Czy roślinki rozrastają się bez problemu pomiędzy nimi? Początkująca jestem...
    isia

Domyślnie

Cytat Napisał iguana27 Zobacz post
    Właśnie zakładam skalniak i też mnie to interesuje. Agrowłókninę trzeba nacinać, a co z kamyczkami. Czy roślinki rozrastają się bez problemu pomiędzy nimi? Początkująca jestem...
    Kamyki w niczym nie przeszkadzają. Rojniki świetnie się między kamieniami nieregularnie rozrastają, reszt zawsze znajdzie drogę do podłoża. Kamienie sprawiają, że całość kompozycji staje się bardzo naturalna,zatrzymują wodę w glebie i przeciwdziałaj erozji.

Pozdrawiam
    Wojtek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia