dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotrekkatowice

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    1

    Domyślnie Łączenie paneli podłogowych duża różnica poziomów

    Witam!

    Może ktoś spotkał się z przypadkiem kiedy panele podłogowe pomiędzy pomieszczeniami znajdują się na różnych poziomach (różnica 4-5cm). Niestety wyrównanie poziomów nie wchodzi w rachubę. Byłbym wdzięczny za radę jak ja połączyć ze sobą w sposób jak najmniej widoczny.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Różnicy 4-5cm nie da się połączyć w sposób niewidoczny. A nawet gdyby się dało, to byłby to chyba głupi pomysł, ze względu na to, że zęby cały czas ma się tylko jedne, implanty drogie i jednak chyba gorsze od własnych.

    Zrobić to można, w sklepach skolko ugodno listew do zakańczania paneli , są i takie a'la kątowniki do zakańczania paneli na brzegach uskoku czy to do góry czy w dół, a właśnie ze względu na bezpieczeństwo zrobiłbym to jak najbardziej widoczne, nie jak najmniej. Może niekoniecznie dwubarwną behapowską taśmą oznaczył, ale kontrastowa listwa progowa albo coś takiego - już czemu nie.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  3. #3

    Domyślnie

    mam taka roznice w poziomach i nie da sie z tym nic zrobic...
    u mnie dodatkowo ten uskok zostal zabepieczony taka listwa w formie mini zjazdu,co wyraznie zwiekszylo bezpieczenstwo
    zalezy pomiedzy jakimi pomieszczeniami jest ta roznica,bo moze fajnie byloby podniesc poziom w jednym pomieszczeniu tak,aby byl wyrazny schodek?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony