dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie szambo z radomia

    Witam wszystkich
    Jestem na etapie wybudowania szamba. Czy ktoś mógłby polecic dobrą i sprawdzoną firmę z Radomia lub okolic?
    Będę wdzięczna za namiary

    pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Jesteś z Radomia lub okolic? Sprowadź sobie gotowe betonowe - masę tego Wam robią w okolicy. Szybko i sprawnie i szansa na większą szczelność aniżeli murowane.

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie, firm trudniących się produkcją szamb jest teraz bardzo dużo, aż za dużo powiedziałbym. Praktycznie do wyboru do koloru. Jedynie lokalizacja firmy i cena usługi może jakoś wpływać na twoje decyzję
    Reklama jest płatna na Forum.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirdarsta Zobacz post
    Dokładnie, firm trudniących się produkcją szamb jest teraz bardzo dużo, aż za dużo powiedziałbym. Praktycznie do wyboru do koloru. Jedynie lokalizacja firmy i cena usługi może jakoś wpływać na twoje decyzję
    A ja widzę, że na Twoje decyzje o odpisaniu w tym wątku nie wpłynęła data pytania Myślę, że MAJA35 przez 7 lat już coś ze swoimi ściekami wymyśliła
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Czy ktoś może zna firmę Usługi Ogólnobudowlane J. Kępiński z Raszyna - Dawida Bukowe?
    Znajomy znajomego polecił nam go do wykonania szamba betonowego 10m3. Nie mamy jeszcze oferty, wstępnie podał cenę, że ma być 4600 (szambo + montaż) + dodatkowo cena przyłącza i szybkozłączki. W sumie wyjdzie coś koło 6000 zł. Inni mają podobne ceny.
    O co powinniśmy jeszcze zapytać tę firmę?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuxe Zobacz post
    W sumie wyjdzie coś koło 6000 zł. Inni mają podobne ceny.
    Drogo coś. Tych polecał mi i wykonawca SSO, i sąsiadka, i hydraulik. Powinni mieć też zasięg w Raszynie. 10m3 sprzedają za 3,6K zł - z gumową uszczelką, wykopem, wstawieniem. Złączki dla szambelana i podłączenie kanalizacji osobno płatne (AFAIR 60zł/mb). Nie wiem, czy/ile taniej będzie, jak sam ściągnę koparkę. A będę miał trochę innych rzeczy do wykopania, więc pewnie "moja" sprawdzona koparka wyszłaby taniej, jakby to zrobiła przy okazji.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Gargi12
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Białogórne
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Drogo coś. Tych polecał mi i wykonawca SSO, i sąsiadka, i hydraulik. Powinni mieć też zasięg w Raszynie. 10m3 sprzedają za 3,6K zł - z gumową uszczelką, wykopem, wstawieniem. Złączki dla szambelana i podłączenie kanalizacji osobno płatne (AFAIR 60zł/mb). Nie wiem, czy/ile taniej będzie, jak sam ściągnę koparkę. A będę miał trochę innych rzeczy do wykopania, więc pewnie "moja" sprawdzona koparka wyszłaby taniej, jakby to zrobiła przy okazji.
    W nadarzynie szambo 10m³ 2200zł plus do tego transport a raszyn blisko więc za 100zł pewnie podwiozą i wstawią a koparka godzinkę i powinna wykopać

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Gargi12
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Białogórne
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Drogo coś. Tych polecał mi i wykonawca SSO, i sąsiadka, i hydraulik. Powinni mieć też zasięg w Raszynie. 10m3 sprzedają za 3,6K zł - z gumową uszczelką, wykopem, wstawieniem. Złączki dla szambelana i podłączenie kanalizacji osobno płatne (AFAIR 60zł/mb). Nie wiem, czy/ile taniej będzie, jak sam ściągnę koparkę. A będę miał trochę innych rzeczy do wykopania, więc pewnie "moja" sprawdzona koparka wyszłaby taniej, jakby to zrobiła przy okazji.
    W nadarzynie mają 10m³ za 2200 i do tego 100 moze 200 za transport a koparka to juz groszowe sprawy godzinkę i wykopane

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Gargi12
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Białogórne
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gargi12 Zobacz post
    W nadarzynie mają 10m³ za 2200 i do tego 100 moze 200 za transport a koparka to juz groszowe sprawy godzinkę i wykopane
    A i w żyrardowie mają 12m³ za 2200 w skład zestawu wchodzi: pokrywa podstawowa,kominek,właz.betonowy i montaż w wykopie i oczywiscie dokumentacja.

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    Oj, to u nas w Warszawie (Wawer) mamy hiperinflację szambową, bo dostaliśmy ceny 4600 i 5000 za samo szambo i montaż. No nic, to szukamy dalej innego wykonawcy z normalniejszymi cenami.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Gargi12
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Białogórne
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuxe Zobacz post
    Oj, to u nas w Warszawie (Wawer) mamy hiperinflację szambową, bo dostaliśmy ceny 4600 i 5000 za samo szambo i montaż. No nic, to szukamy dalej innego wykonawcy z normalniejszymi cenami.
    Wejdź na olx i znajdziesz

  12. #12

    Domyślnie

    Dla porównannia Lublin ceny od 2300-2900 zł za 10m3.

  13. #13

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś z Was instalował szambo z Radomia? Niby najniższe ceny, ale co z jakością? B. proszę o ocenę

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Gwarancja u nich nie istnieje. Poszukaj cos innego.

  15. #15

    Domyślnie

    Hmmm dzięki! Niby piszą o 5 latach gw...
    No i jeszcze piszą o tzw. szambach-eko (2-komorowe ze studnią chłonną) -czy to rozwiązanie dopuszczalne?
    Pozdrawiam

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nataly Zobacz post
    Hmmm dzięki! Niby piszą o 5 latach gw...
    No i jeszcze piszą o tzw. szambach-eko (2-komorowe ze studnią chłonną) -czy to rozwiązanie dopuszczalne?
    Pozdrawiam
    Taniej Ci będzie kupić zwyjłe szambo i zrobić dziurę w dnie. Efekt biologiczno-ekologiczny ten sam, a trochę $$$ zostaje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony