dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar newyork
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Planet Earth
    Kod pocztowy
    77-444
    Posty
    172

    Domyślnie Renowacja drzwi-czy podkład ukryje nierówności ?

    Renowacja drzwi.
    "Opaliłem" drzwi z lakieru.
    Wyszlifowałem szlifierką oscylacyjną ale jednak są nierówności,a żeby się ich pozbyć musiałbym chyba szlifować do zera czyli w każdym miejscu do żywego drewna.
    Dlatego zastanawiam się czy jest może jakiś podkład na drewno,który zakryje te nierówności?
    W sumie można malować 2 lub 3 warstwy lakieru ale i tak nie da to chyba właściwego efektu... ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Szpachla zakryje ale kupę z tym roboty no i potem już tylko farba kryjąca. Szlifuje się równo albo wcale.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar newyork
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Planet Earth
    Kod pocztowy
    77-444
    Posty
    172

    Domyślnie

    No szpachlą to na pewno będę robił te większe nierówności,chyba że masz na myśli szpachlówkę natryskowa np. w sprayu to co innego.
    Byłaby dobra ale na drzwi wyjdzie mi pewnie najmniej puszka czyli wydatek 30zł ,a może i więcej.
    Głównie kieruję się zasadą-nowe drzwi 80zł [skrzydło] i wszystko robie żeby nie zbliżać się do tej sumy.[nie wymieniam całych bo bym musiał od razu futryny ]
    Myślałem nad podkładem takim za 15zł z np. Śnieżki ale wydaje mi się,że to jeden efekt co dwie warstwy lakieru.
    Cały dzień rozmyślam :D i chyba pozostane przy dwóch[albo więcej]warstwach lakieru nakładanego grubo wałkiem.
    Ostatnio edytowane przez newyork ; 11-09-2010 o 21:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony