dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

mnb
    Guest
    mnb

Domyślnie ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

Witam,
    ile u was kosztuje położenie tynku zewnętrznego (robocizna) za m2 (razem ok. 220 m2). Ma być położony tynk z porothermu a na to tynk akrylowy. Wykonawca powiedział mi za to ok. 22 złm2.
    pozdrawiam

Domyślnie

Ceny zakompletny system dociepleń: zakołkowanie i przyklejenie wełny/styropianu, potem zatopienie siatki, zagruntowanie uzyskanej powierzchni i finalnie nałożenie tynku mineraknego/akrylu/silikatu=25pln za metr.
    Gdy sam tynk to max 15pln

3. Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały? Przemyślany dom minimalistyczny. Parterowy budynek w grafitowych barwach

Domyślnie Re: ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

Cytat Napisał mnb
    Witam,
    Ma być położony tynk z porothermu a na to tynk akrylowy.
    To musisz mieć bardzo, bardzo dobrą ekipę do połóżenia tynku Wiennenbergera. Mi nawet ich przedstawiciele, podobnie jak i przedstawiciele Terranowy (Webbera), odradzali kładzenie tynków ciepłochronnych, twierdząc zgodnie, ze w Polsce nie ma techniki tynkarskiej (i ekip) mogących porządni położyć ten tynk. Pamiętaj, że aby cokolwiek on dal, jego grubość powinn wynosić powyzej 2 cm. W sumie dwa centymetry tego tynku dadzą Ci wspólczynnik o 0,02 lepszy od gołej ściany. Gdy się upierałem przedstawiciel Webbera , aż jęknał "widzę, ze jest Pan zdeterminowany, więc będzie Pan następnym klientem z którym sie spotkam na reklamacji". Po tym stwierdzeniu zrezygnowałem. Ale jak Ci ekipa dobrze położy, być może powróce do tematu i poprosze Ciebie o namiary na ta ekipę.

poiu
    Guest
    poiu

Domyślnie

robiłem ostatnio tynki zew. i płaciłem 19 zł/m2 (bez ocieplenia tynk mineralny). Czy to drogo?

Domyślnie

Poiu możesz w przybliżeniu podać koszt materiału na m2 ?

Domyślnie Re: ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

Cytat Napisał mnb
    ile u was kosztuje położenie tynku zewnętrznego (robocizna) za m2
    W moim przypadku tynkowanie elewacji (ok. 170 m2) kosztowało 3000 zł z materiałem.

Domyślnie

U mnie komplet (styro+siatka+tynk 1,2 24pln/mkw)

Guest

Domyślnie

18,5 za tynk mineralny, a na to silikat 10 zł (tylko robocizna) Wydaje mi się, że przepłaciłem!!

aw
    Guest
    aw

Domyślnie

chyba tak

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia