dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    mnb
    Guest
    mnb

    Domyślnie ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

    Witam,
    ile u was kosztuje położenie tynku zewnętrznego (robocizna) za m2 (razem ok. 220 m2). Ma być położony tynk z porothermu a na to tynk akrylowy. Wykonawca powiedział mi za to ok. 22 złm2.
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ceny zakompletny system dociepleń: zakołkowanie i przyklejenie wełny/styropianu, potem zatopienie siatki, zagruntowanie uzyskanej powierzchni i finalnie nałożenie tynku mineraknego/akrylu/silikatu=25pln za metr.
    Gdy sam tynk to max 15pln

  3. #3

    Domyślnie Re: ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

    Cytat Napisał mnb
    Witam,
    Ma być położony tynk z porothermu a na to tynk akrylowy.
    To musisz mieć bardzo, bardzo dobrą ekipę do połóżenia tynku Wiennenbergera. Mi nawet ich przedstawiciele, podobnie jak i przedstawiciele Terranowy (Webbera), odradzali kładzenie tynków ciepłochronnych, twierdząc zgodnie, ze w Polsce nie ma techniki tynkarskiej (i ekip) mogących porządni położyć ten tynk. Pamiętaj, że aby cokolwiek on dal, jego grubość powinn wynosić powyzej 2 cm. W sumie dwa centymetry tego tynku dadzą Ci wspólczynnik o 0,02 lepszy od gołej ściany. Gdy się upierałem przedstawiciel Webbera , aż jęknał "widzę, ze jest Pan zdeterminowany, więc będzie Pan następnym klientem z którym sie spotkam na reklamacji". Po tym stwierdzeniu zrezygnowałem. Ale jak Ci ekipa dobrze położy, być może powróce do tematu i poprosze Ciebie o namiary na ta ekipę.

  4. #4
    poiu
    Guest
    poiu

    Domyślnie

    robiłem ostatnio tynki zew. i płaciłem 19 zł/m2 (bez ocieplenia tynk mineralny). Czy to drogo?

  5. #5

    Domyślnie

    Poiu możesz w przybliżeniu podać koszt materiału na m2 ?

  6. #6

    Domyślnie Re: ile kosztuje tynk zewnętrzny - robocizna

    Cytat Napisał mnb
    ile u was kosztuje położenie tynku zewnętrznego (robocizna) za m2
    W moim przypadku tynkowanie elewacji (ok. 170 m2) kosztowało 3000 zł z materiałem.

  7. #7

    Domyślnie

    U mnie komplet (styro+siatka+tynk 1,2 24pln/mkw)

  8. #8
    www
    Guest
    www

    Domyślnie

    18,5 za tynk mineralny, a na to silikat 10 zł (tylko robocizna) Wydaje mi się, że przepłaciłem!!

  9. #9
    aw
    Guest
    aw

    Domyślnie

    chyba tak

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony