dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 27
Pokaż wyniki od 521 do 536 z 536
  1. #521
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Piece czasem się przydają przy awarii prądu itp.

    Tak, na szafie jest perkusja... jeszcze niedawno te gary miałam ułożone w kuchni na szafkach. No cóż - muzyka mam w domu
    Na strychu jeszcze jedna perkusja, gdzie to pomieścimy po adaptacji poddasza?

  2. #522
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rudzik_

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kępno
    Kod pocztowy
    63-600
    Posty
    180

    Domyślnie

    Hehe chlopy to jednak kolekcjonuja zabawki Moj M perke sprzedal kilka lat temu, ale widze, ze mus ie lezka w oku kreci i cos zaczyna opowiadac o JEGO kanciapie na strychu- wlasnie z perka i osobna lodowka na ...piwo (o konsoli do gier nie wspomne, bo do domu wniesc nie dam! mam alergie i wyczuwam to dranstwo nawet przez strop i sciany wiec NIE BEDZIE I JUZ )

    Na razie ani widu, ani slychu ani o zabawkach ani o adaptacji poddasza....moze mu przejdzie ?

    (a tak na marginesie- uczestniczylas w spotkaniu, w teorii towarzysko-zapoznawczym, gdzie siedzialas jak ten slup z usmiecham naklejonym na nieme usta- bo temat muzyczny wsrod zgromadzonych chlopakow-muzykow siegal daleko poza Twoje obeznanie z tematem? Bo ja tak wiele razy. Dobrze, jak wiedzialam chociaz o jaki zespol chodzi )
    -A czym byliby ludzie bez miłości?
    GINĄCYM GATUNKIEM, odparł śmierć.

    (Terry Pratchett, Czarodzicielstwo)

    Codziennik: http://forum.muratordom.pl/showthrea...zamaina-miejsc

  3. #523
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Z tematami muzycznymi jak na razie daję rade...
    Zna się trochę zespołów, więc większych problemów nie ma

    Gorzej, jak zaczynają filozofię i jakieś inne sekty/religie/polityki... Ja wtedy uciekam do komputera...

    Co do konsoli... My kupiliśmy... leży złożona w pudełku od dwóch lat - nie ma kiedy podrapać się po głowie, a tym bardziej grać...

  4. #524
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rudzik_

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kępno
    Kod pocztowy
    63-600
    Posty
    180

    Domyślnie

    >>>>>> nie ma kiedy podrapać się po głowie, a tym bardziej grać...

    Otototo! I tak mu bede mowic

    Co do zespolow- cos sie tam tez zna najgorzej jak zaczeli sie tykac swojej konkurencji- zespolow regionalnych (brzmi jak folklor jakis, nie rock ) ktorych poza publicznoscia na festynie lub akademii szkolnej ani oko nie widzialo, ani ucho nie slyszalo.....Troche sie to zreszta zmienilo- chlopaki rozeszli sie po Swiecie, to i widuja sie rzadziej, o zespole rozwiazanym nie wspominajac. Ale sentyment i chcec grania- jest nadal.
    -A czym byliby ludzie bez miłości?
    GINĄCYM GATUNKIEM, odparł śmierć.

    (Terry Pratchett, Czarodzicielstwo)

    Codziennik: http://forum.muratordom.pl/showthrea...zamaina-miejsc

  5. #525

  6. #526
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziękujemy za życzenia

    tak na szybko, z placu boju...
    poświątecznie zostałam pozbawiona kuchni, tzn. robi się renowacja blatu drewnianego wraz z małymi przeróbkami, w tym nieznaczne opuszczenie zlewu, coby nie wystawał nad blat.

    zdjęcia porównawcze muszę zgrać z aparatu, a na bieżącą chwilkę dodam tylko zdjęcie z części w trakcie



    na wrzucenie czekają też zdjęcia do zgrania - szafki nocne oraz krzesło kuchenne testowe (reszta czeka aż przyjdzie materiał, bo zamawialiśmy nieco w ciemno...)

  7. #527
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Krzesła doczekały się...

    poniżej efekt przed i po




    a powyżej efekt pośredni...
    niestety, z przemalowaniem krzesło musi poczekać do pogody pozwalającej na prace na zewnątrz, bo nie wyobrażam sobie pylić ściągając lakier w kuchni albo salonie, zwłaszcza że dopiero co czyściliśmy kuchenny blat...
    na zmianę tapicerki czekają jeszcze dwa takie krzesła.

  8. #528
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No i stało się...
    w tym roku przymierzamy się do uzyskania pozwolenia na budowę.
    W zakresie rozbudowy w planie jest podwójny garaż oraz adaptacja poddasza.

    Wczoraj do tego uśmiałam się z warunków zabudowy o które wystąpiliśmy w ubiegłym roku.
    To nic, że wrysowana rozbudowa jest do granicy, jeśli nie jest wpisane we wniosku, że chcemy do granicy... i w wydanych warunkach zabudowy nie zostało wpisane nic o magicznej granicy, architekt musi trzymać się 3m od granicy.
    Coś mi się wydaje, że będzie ciekawie i interesująco...

  9. #529

    Domyślnie

    Ale jak.....?? Chyba czegoś nie rozumiem ...... będziesz budować nowy dom ?? Suuuuuuuper Znów będzie dużo czytania i zdjęć !! Hurrrraaaaa !!!!!!

  10. #530
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Nie, do domu będziemy garaż dobudowywać i poddasze będziemy robić

  11. #531

    Domyślnie

    Hih..... to i tak będzie niezła rozpierducha .... będzie się dziaaaaałooooo !!

  12. #532
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    jak dostaniemy warunki zabudowy to postaram się zrobić rzuty poglądowe co i jak... no i jeszcze mam cały czas wielki problem z układem na poddaszu... bo schody mamy wychodzące na poddasze przy ścianie szczytowej, a korytarza na całości poddasza bym nie chciała...
    może później zrobię rzut z jakimiś wymiarami, jak to wygląda...

  13. #533
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ciąg dalszy problemów z warunkami zabudowy... a miało być tak pięknie :/ firma, która nam przygotowuje "papierologię" nawaliła, albo pani urbanistka się uwzięła.
    Ustalone z nią coś innego, a wymyśliła zgody od sąsiadów.

    Zobaczymy, czy uda się odkręcić, jeśli nie, to ciężko będzie, bo w innym miejscu na działce albo nie zachowujemy odległości, albo nie będzie funkcjonalnie... życie :/
    Ostatnio edytowane przez niemodna ; 27-01-2015 o 20:29

  14. #534
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Będzie pięknie tylko trzeba sie uzbroić w cierpliwość... bo urzędnicy uwielbiają szukać dziur tam gdzie ich nie ma i "umilać" ludziom życie....

    Wiem coś o tym, bo przebudowywałam dom, a potem garaż i stawiałam wiatę na drzewo... a co wymyślali urzędnicy możesz poczytać u mnie... dlaczego Ty masz mieć lepiej
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  15. #535
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    wiem że przebudowywałaś, z przyjemnością czytałam
    u nas poddasze planujemy adaptować bez wymiany dachu i innych cudów, wystarczy nam na pewno miejsca

    ogólnie to tylko chcemy dostawić dwustanowiskowy garaż do domu = do granicy. innej opcji niestety nie ma, biorąc pod uwagę, że ma być z małym warsztatem, żeby eM miał gdzie pogrzebać. będzie ciekwaie i interesująco... tylko ciekawa jestem, czy chociaż fundamenty uda się w tym roku (taki jest plan minimum).

  16. #536
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Warunki zabudowy... czas oczekiwania kolejny jeden miesiąc. może tym razem się uda

    a teraz z innej beczki...
    koszty ocieplenia, wersja excel, gdyby ktoś był zainteresowany to pisać, udostępnię, można wprowadzać własne ceny i inne parametry


    gdyby ktoś chciał czytelniej, prawy klik myszy, otwórz obraze w nowym oknie (albo inna formuła o tym samym sensie).

Strona 27 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony