dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Exclamation Szukam pomysłu na zagospodarowanie niewielkiego terenu wokół domu!!!

    Witajcie Przeglądam to nasze forum i nie mogę napatrzeć się na te wszystkie przepięknie zagospodarowane działki. Ciągle szukam inspiracji dla mojego małego kawałeczka ziemi. Małego bo cała moja działka ma 600m Stoi na niej dom i terenu do zagospodarowania jest bardzo malutko. Może ktoś z WAS ma podobne doświadczenia do mojego i zechciałby się podzielić swoim doświadczeniem jak to zrobić by było pięknie)


    Uploaded with ImageShack.us

    Dla lepszej oceny sytuacji dodałam zdjęcie satelitarne z wrysowanym konturem domu. Jak widać trzeba zaplanować wjazd do garażu ścieżkę prowadząca do domu W lewym prawym rogu działki od strony drogi jest zaplanowany śmietnik, w miejscu oznaczonym nr 1 stanie drewutnia. Dodam że za tarasem jest stromy teren. TU już zaplanowaliśmy skarpę otoczoną dosyć wysoką palisadą żeby móc uzyskać przy płocie z sąsiadem równy teren Będą też rosły tam tuje żeby odgrodzić się od tego muru zielenią.(spadek terenu zaczyna się już w okolicy wykusza on tez będzie już na skarpie) Proszę pomóżcie coś sensownego zaplanować.
    Ostatnio edytowane przez waniliowaa ; 23-08-2010 o 08:01

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony