dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1170

Temat: Domek Rokoko

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Domek Rokoko

    Hej!
    Miło mi was poznać Jestem Rokoko i choć na tym forum jestem nowa, niektórzy z was mogą mnie znać z innych stron.
    Mieszkam we własnym domku już prawie dwa lata. Domek jest położony w przepięknej dolinie, na tyłach wioski w której jest tylko jeden sklep, kościół, przedszkole i trzy bary Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że ja - mieszczuch - zamieszkam na wsi, ale stało się! Teraz, gdyby ktoś zaoferował mi możliwość przeprowadzki do miasta - nie zgodziłabym się nawet za całą herbatę w Chinach! Uwielbiam ten spokój, tą ciszę, przyjaznych dla siebie mieszkańców, przepiękne widoki, konie za domem, itp.itd.
    Początkowo chcieliśmy kupić inny dom - w mieście na nowym osiedlu. Dwupiętrowy, z trzema sypialniami na górze, ocieplaniem słonecznym i ogródkiem 5x5. Nowo-wybudowany, jednak już wykończony - z podłogami, kuchnią, łazienkami, itp.
    To są zdjęcia domu z oferty developera:

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

    A tu link do wirtualnego oglądania tego domu:
    http://www.captiveimages.ie/clients/.../vt/vt/vt.html


    W banku zaczęliśmy załatwiać już wszystkie formalności, aż tu pewnego dnia, tak z czystej ciekawości, jeszcze raz przeglądneliśmy stronę internetową z ofertami sprzedaży. Tam natknęliśmy się na ten mały domek położony w przepięknej okolicy z czterema sypialniami i duużym ogrodem. Pojechaliśmy, obejrzeliśmy i nasze serca zaczęły bić szybciej. To był NASZ DOM! Kilka miesięcy później, w październiku 2008 dostaliśmy klucze i postanowiliśmy wprowadzić się przed Bożym Narodzeniem. Roboty było od groma - dom był nowo-wybudowany w stanie surowym. Nie było w nim nic oprócz gniazdek, sosnowych listw przypodłogowych i drzwi. Ach, prawie zapomniałam o sanitariach - były tam jeszcze: toaleta, zlew, wanna i brodzik prysznicowy. Do 10 grudnia mieliśmy już pomalowane wszystkie ściany, założoną podłogę i kafelki w łazienkach, kuchni i hollu, nową, zaprojektowaną przeze mnie kuchnię, stół i krzesła, trzy łóżka, sofy, TV i Internet. Wszystko, co najważniejsze. Tego dnia oficjalnie się wprowadziliśmy. Tego dnia wysiadło nam ogrzewanie w domu cdn.
    Ostatnio edytowane przez Rokoko ; 25-08-2010 o 21:12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony