dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 59
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1170

Temat: Domek Rokoko

  1. #201
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    No niezły zestaw nam fundujeszale kto zrozumie kobietę lepiej niz druga kobieta

  2. #202

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki. Najbardziej to się teraz przyda ta gorąca czekolada Na dobry sen

  3. #203
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Witam
    Od jakiegoś czasu podglądam i zastanawiam się czy to wszystko nie jest zbyt idealne - fajne, lekkie, niebanalne wnętrza, piękne zdjęcia i jeszcze gospodyni sympatyczna
    Pozdrawiam, będę zaglądać

  4. #204

    Domyślnie

    Zbyt idealne? Nieee, jest dużo wad i błędów - tyle tylko, że schowane są gdzieś na dnie szafy Albo pod łóżkiem. A kiedyś znalazłam jeden malutki błąd w szufladzie pod sztućcami - myślał gnojek, że go nie znajdę i będzie tam bezpieczny Tak więc sama widzisz - nic nie jest idealne

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Witaj Rokoko. Niedawno wspominałam, że mogę dręczyć o urządzanie i wystrój... Mam pewien dylemat natury estetyczno-funkcjonalno-urządzeniowej. Jakbym mogła Cię prosić o zerknięcie do mojej galerii i podsunięcie pomysła. Będę dźwięczna
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  6. #206
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rokoko Zobacz post
    Zbyt idealne? Nieee, jest dużo wad i błędów - tyle tylko, że schowane są gdzieś na dnie szafy Albo pod łóżkiem.
    Umieć je schować, to tez jest sztuka

  7. #207
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Hej Rokoko,

    witaj powakacyjnie
    mam pytanie o cieplenie w Twoim domu...u nas strasznie ciagnie od ziemi....myslelismy o uszczelnieniu tego, zalozeniu jakiejs izolacji i pozniej podlogowki na calym parterze...nie wiesz czasami co oni zrobili w Twoim domu? Zastanawiam sie nad tym jak to zrobic tutaj w Irlandii, bo dom w Polsce jest uszczelniony i zaizolowany na amen...a tutaj

    Maja

  8. #208

    Domyślnie

    Ja mam jeszcze pytanie o drzwi zewnętrzne. Czy wieczorem jak świeci się światło w wiatrołapie, i stojąc na dworze, widać przez te szybki z lustrami to co jest w wiatrołapie?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  9. #209

    Domyślnie

    Roko, jakie cudne zdjęcia!
    Za poranek w tym miejscu
    , samotny z aparatem jedynie - dużo bym dała...

    Fajnie, że wróciłaś

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaC79 Zobacz post
    Ja mam jeszcze pytanie o drzwi zewnętrzne. Czy wieczorem jak świeci się światło w wiatrołapie, i stojąc na dworze, widać przez te szybki z lustrami to co jest w wiatrołapie?
    Nie wiem jakie szkło dokładnie ma Rokoko, ale ja mam powszechną na polskim rynku tzw. szybę wenecką i widać...

  11. #211

    Domyślnie

    hehe, no właśnie o tą szybę chodzi. To mnie nie pocieszyłaś teraz. Miałam nadzieję że nie widać. To co tu wstawić żeby nie było widać a przepuszczało światło?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  12. #212

    Domyślnie

    Hej dziewczyny!
    Fajnie wracać z pracy do was Wieczory od kilku miesięcy spędzam sama (nie licząc psiaka) i czasem nudno tak w pojedynkę
    ane3ka1- spojrzę już dzisiaj, jeśli nie padnę i nie zasnę, bo już późno, albo jutro - a to wtedy na 100%.
    minkapinka - czasem tak chowam, że później nie pamiętam, gdzie schowałam
    mayadaski- niestety nie wiem, co tam jest poukrywane, bo nie widziałam budowy Mam pytanie - ile lat ma twój domek? Słyszałam kiedyś, że w tych starszych domach zostawiało się pustą przestrzeń między ziemią a podłogą - i nic wtedy nie pomagało na ocieplenie. Trzeba było rozkuwać i robić od nowa, żeby zimno nie szło od dołu.
    KasiaC79- nie - nic nie widać. Może tylko jakiś ciemniejszy kształt tam gdzie stoi stolik, ponieważ jest blisko drzwi. A tak poza tym nic a nic.
    wadera-o samotność jest ciężko w tamtym miejscu - tłumy ludzi pojawiają się, jak tylko wyjdzie słońce. Najspokojniej jest późnym wieczorem, ale wtedy zdjęcia ciężko zrobić

  13. #213

    Domyślnie

    AksiaC79 - matowe szkło może? Ja mam takie w drzwiach wewnętrznych i zarys postaci widać - ale nic poza tym...

    Rokoko, no bez statywu ani rusz po ciemku... Szkoda, ze tak tłoczno - ale i tak pięknie...

  14. #214

    Domyślnie

    Waderka, ale Rokoko napisała że u niej nie widać. No to mnie pocieszyła, będę szukać takiego, coby trochę prywatności zachować. A jakie Ty mas?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  15. #215

    Domyślnie

    Dwa tygodnie temu kupiłam nowe zasłony do salonu...w Ikei Wydawało mi się, że będą pasowały kolorystycznie.
    [IMG][/IMG]
    No...pasują, ale wydawały mi się 'blade'. Czegoś im brakowało. Coś było nie tak...
    Od długiego czasu byłam zakochana w (z angielskiego) ball trim. Potrafią zmienić wygląd zasłony, poduszki koca, lampy, czy rolety jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki. Znalezione w internecie inspiracje zapisałam sobie w osobnym folderze, żeby od czasu do czasu je przeglądać i wzdychać...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Byłam wczoraj umówiona do kosmetyczki - 45 minut po zakończeniu pracy. Wolny czas wykorzystałam na pochodzenie po sklepach. W jednym znalazłam takie cudo:
    [IMG][/IMG]
    Ale prawie się przewróciłam, gdy zobaczyłam cenę za metr bieżący A ja potrzebowałam 10 metrów! Zrobiłam trzy głębokie wdechy, zamknęłam oczy i poprosiłam o 10 metrów. A potem na bezdechu zapłaciłam. Wdech zrobiłam dopiero po opuszczeniu sklepu Ale moje kolejne marzenie się spełniło (dziwne mam marzenia, nie? Jedni marzą o wakacjach w Afryce, a ja o... ball trim)! Cały wczorajszy wieczór szyłam i prasowałam... a efekt jest taki:
    [IMG][/IMG]
    Pomponiki są czarne, a ich kształt dopasował się do wzoru na zasłonie. Podoba mi się Ciągle dziś na nie spoglądam i się uśmiecham

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    ball trim rzeczywiście dodał pazura zasłonom ... i dopasował się do wzoru ... to tak fajnie jak nasze marzenia ... się realizują ... a zasłony coś w sobie maja ... niby już odchodziły ... niby wyparte przez rolety i różnne inne a jednak ... z lamusa ale perła ...

    ... rozumiem cię Rokoko jak nikt ... swoje zasłony zobaczyła po raz pierwszy zanim wykopany został fundament ... dom już był a o moich zasłonach nie było mowy naturalnie ze względu na cenę ... kupiłam inne ... wcale nie najgorsze ale to ciągle nie było to ... w zeszłym roku przestałam się oszukiwać ... zamówiłam te wymarzone ... przez osiem lat były wciąż tak samo mocno moim chciejstwem ... mam ... i ciesze się jak dziecko ... i wcale im nie pamiętam że wakacje były w wersji ekonomicznej przez nie ...no dla nich powiedzmy
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    A teraz tak z innej beczki...czy mogłabym Cie prosić o zdjęcie Twoich białych listew przypodłogowych z bliska. Podobają mi się i chciałam dokładnie się im przyjrzeć bo coś w tym stylu planuję u siebie
    Korozjo - zdjęcia listwy przypodłogowej dla ciebie:
    [IMG][/IMG]
    Nasza to ta pierwsza od prawej - Victorian:
    [IMG][/IMG]

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Cześć Rokoko

    Chyba zapomniałam wcześniej pogratulować z okazji zaręczyn, a więc gratulacje!!!!

    Firaneczki boskie, jak najbardziej pasują do wnętrza.

  19. #219

    Domyślnie

    Dzięki mariomili

  20. #220
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    nie zapomniałam ... nie doczytałam ... zatem gratuluje ... w sumie co masz mieć lepiej niz inne ...nie ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

Strona 11 z 59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony