dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kratka wentylacyjna w obrębie kabiny prysznicowej

    Tak mi niestety wychodzi że w łazience na poddaszu kratka wentylacji grawitacyjnej będzie w obrębie kabiny prysznicowej.


    Czy to jest rozsądne rozwiązanie, czy kratka wentylacyjna wogóle może być w obrębie kabiny prysznicowej.

    A jak bym chciał zamontować wentylator to co wtedy.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #2

    Domyślnie

    Może być w obrębie kabiny prysznicowej.
    A wentylator po co, nie działa wentylacja?

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Ja bym jednak starał się za wszelką cenę, by kratka nie była nad kabiną prysznicową. Jak się zdarzy, że w kominie trafi się ciąg wsteczny, to można zamarznąć pod prysznicem. Jeśli się nie zdarzy, to i tak przeciąg może nieprzyjemnie chłodzić w czasie kąpieli...
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofLis2 Zobacz post
    Ja bym jednak starał się za wszelką cenę, by kratka nie była nad kabiną prysznicową. Jak się zdarzy, że w kominie trafi się ciąg wsteczny, to można zamarznąć pod prysznicem. Jeśli się nie zdarzy, to i tak przeciąg może nieprzyjemnie chłodzić w czasie kąpieli...

    Chyba mnie przekonałeś ale są też tacy że kratka w tym miejscu najlepiej odbiera parę i wilgoć nad kabiną jest jej najwięcej.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał M K Zobacz post
    Może być w obrębie kabiny prysznicowej.
    A wentylator po co, nie działa wentylacja?
    Sam pewnie wiesz jak działa wentylacja grawitacyjna na poddaszu gdzie wylot na dach jest czasami bardzo krótki.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony