dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1497

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy

    Po kilku miesiącach podglądania i udzielania się na forum postanowiłam założyć własny wątek. Długo to trwało gdyż do jego założenia przyczajałam się kilka tygodni ale jakoś nigdy nie mogłam się zebrać żeby to uczynić. W końcu nadszedł moment że pojawiło się upragnione mieszkanko a razem z nim masa pytań i niejasności. Jako że nigdy nie urządzałam mieszkania ba! nawet własnego pokoju nigdy nie miałam (tzn miałam ale z siostrą dzieliłam więc byłam nieco ograniczona w jego urządzaniu) uznałam że bez pomocy forumowiczów się nie obejdzie. Można więc uznać że dziennik założyłam z czysto egoistycznych pobudek I w sumie tak jest ukrywać tego nie będę
    Poza tym nie mam wielu znajomych którzy wykańczają dom lub mieszkanie a jak już się jacyś znajdą to i tak często mnie nie rozumieją Robią wielkie oczy jak mówię że chce szare ściany w całym mieszkaniu, albo kamienie na podłodze w łazience czy listwy białe wysokie. Wydaje mi się że mają mnie za wariatkę jak czasami opowiadam co bym chciała mieć u siebie Mój M. jak to facet też nie przywiązuje wielkiej wagi do wyglądu mieszkania więc czuje się trochę samotna w tym urządzaniu bo tak naprawdę nie mam z kim o tym wszystkim pogadać. Stąd pomysł na założenie dziennika bo wiem że gdzie jak gdzie ale tu o wszystkim można gadać. I nikt nie zrobi wielkich oczu że chcę krzesło plastikowe za tysiaka (tak, tak o słynnego Louisa Ghosta chodzi).
    I ot co cały powód dla którego się tu znalazłam Zapraszam w nasze skromne progi!
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 27-08-2010 o 14:41
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony