dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 37
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 739
  1. #41

    Domyślnie

    Chcialem zrobic podobna barierke przy swoich schodach na strych ale balem sie ze bedzie to wygladalo jak klatka w zoo, teraz jednak powoli zmieniam zdanie.

  2. #42

    Domyślnie

    Wszystko zależy od wnętrza.
    Mi ta barierka bardzo się podoba i nie mam skojarzeń z zoo , ale to kwestia gustu.
    Uważam, że takie barierki pasują do stylu domu w jaki celuję ido stopnic jakie chcę kupić

    Ostatnio edytowane przez alladyn71 ; 03-09-2010 o 15:02
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  3. #43

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie trafiłam na Twój dziennik i chętnie będę podglądać postępy robót.

  4. #44

    Domyślnie

    zmieniacie ten szary zwykły domek w super chałupkę, moim marzeniem też jest dom piętrowy, bez skosów,
    pozdrawiam i będę podglądać.

  5. #45

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa.
    Witam i zapraszam częściej

    Ja też nie lubię skosów, bo mnie przytłaczają dlatego cieszę się że w moim domu ich nie ma
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  6. #46

    Domyślnie

    Już widzę, że będzie ślicznie

    Będę zaglądać

  7. #47

    Domyślnie

    Zapraszam

    A tu leżanka którą kupiłam w tym tygodniu na szrocie. Stan idealny. Chcieli 120zl, utargowałam do 80zl


    Strasznie mi się podoba, zawsze taką chciałam i w końcu mam
    Dzisiaj byłam na targu staroci, niestety bez kasy a tyle ciekawych rzeczy widziałam
    Lubię starocie. Mają duszę...niestety na te najpiękniejsze mnie nie stać.
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  8. #48

    Domyślnie

    Praktycznie wybrałam takze kominek, a raczej piecyk
    Oto moje inspiracje















    Niestety to wydatek na który w tym roku raczej nie będzie mnie stać. A szkoda
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  9. #49

    Domyślnie

    Łazienka na górze się robi





    A tu kibelek na środkowej kondygnacji

    Tak przed:



    A tak po :





    ...i....wiem, że taka obstukana - beżowa, ale właśnie taką chciałam.
    Kibelek malutki a sam kolor idealnie pasuje do śródziemnomorskich klimatów
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  10. #50

    Domyślnie

    Szara wylania sie cacana, no ale ja stronnicza jestem jak wiesz a bezowa jest tez niczego sobie, osobiscie nie mam nic przeciwko bezom ... fakt wole zimniejsze odcieniem kolory, ale cale przyziemie tez robie w bezach - brazach - seledynach .... bo jest mocno zwiazany z tarasem, ktory bedzie mial troche drewna - ceramiczne donice i taki prosty cieply oddzwiek bedzie mi potrzebny, tak jak Tobie do tego hispanskiego stylowania.

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    pięknie - jak ja chciałabym widzieć u siebie taki postęp i tyle zmian...

  12. #52

    Domyślnie

    Osobiście też wolę szarą, jest taka jaką sobie wymarzyłam i jest cudowna ale beżową takze lubię, bo lubię beże jako takie i odcienie brązu.
    To takie naturalne kolory.
    Na dole w piwnicy ma być jeszcze duży pokój kąpielowy i tam także planuję coś jasnego (są tam tylko dwa małe okienka i jest dość ciemno) myśle nawet o białym, chociaż nie przepadam za bielą. Niestety pokój kąpielowy zrobimy na końcu więc jeszcze daleko nam do wyboru płytek

    A co do postępów w pracach, to ładnie one wyglądają na zdjęciach. Tak naprawdę remont ciągnie się w nieskończoność (względy finansowe) Zaczęliśmy w 2007 a teraz kończy się 2010
    Specjalnie zwlekałam z założeniem dziennika, żeby mieć co wklejać inaczej mogłabym wkleić jedno zdjęcie na pół roku
    Teraz czekam na zakup podłogi na górę, koniec prac w łazience i teoretycznie możemy się wprowadzać...teoretycznie. Nie mamy jeszcze pralni i kuchni, nie wspominając o łóżku Sama nie wiem czy wprowadzimy się w tym roku (chciałabym).
    Wczoraj znalazłam kibelek który strasznie mi się podoba, niestety obecnie nie stać mnie na niego



    Moze kiedyś
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  13. #53

    Domyślnie

    Mnie i tak nie przebijesz ja mieszkam cztery miesiace a zobacz kiedy dziennik zalozylam hihi

    Rubik wyglada jak Twoja kostka, tylko nie posiada niektorych okien jak u Ciebie bo to szeregowka, nawet niektore elementy wykonczenia srodka tz byle elementy u mnie byly takie same .... ogladalam kiedys kostke z 60-tych lat i jedna z konca 70-tych - Rubik jest z konca 80-tych i wygladal tak samo ... no moze zamiast parkietow mial panele

    Ja na dole zrobilam rezygnujac z garazu, pokoj goscinny w ktorym wstawilismy normalne okno tak ze jasno jest i moglam zaszalec z kolorem ... dalej bedzie pomieszczenie sauniane oddzielone niskim murkiem od malej kuchni ogrodkowej - w tej czesci jest tez wyjscie na ogrod i takie same dwa okna jak u Ciebie. W bylej kotlowni mam zrobiona pralnie i spizarnie, a w bylej suszarni bedzie goscinna lazienka ... jeszcze miejsce mam na regaly pod schodami na dole i dosc spory wiatrolap z wejsciem do przyziemia od frontu, tam tez jakies regaly czy cus pojdzie.

  14. #54

    Domyślnie

    Fakt, moja kosteczka też z końca lat 70-tych ale twoja znacznie większa mi się wydaje (przynajmniej z tego co pamiętam)
    My saunę w pokoju kąpielowym zlokalizowaliśmy, ale widzę że myślimy podobnie
    A co do długości remontu, to bijemy na głowę niejedną budowę
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  15. #55

    Domyślnie

    A mi sie znowu wydaje ze u Ciebie jest wiecej miejsca - u mnie jest na samej gorze 46m2 dwie nizsze kondygnacje maja po ok 60.ale Wy jestescie rodzina rozwojowa, to i miejsca potrzeba my jestesmy tylko dwa ludzie i dwa zwierzaki hihi

    To moje przyziemie w poczatkowym zamierzeniu tez mialo byc w takim ala klimacie jaki Ty wprowadzasz, stad piaskowe przecierane kafle na podlogach ... poprostu nie wiedzialam jak sciany wyjda w tym bunkrze hihi i myslalam ze walne sobie w razie co pomaranczowe przecierane na grubo z lazura, zeby nierownosci wylapac ale chlopaki sie postarali tak, ze wyszly nad wyraz prosto.
    Jedynie sufity mam nie za ladne i bede musiala cos wykombinowac .... no ale tu tynkowane bylo bardzo cienko i nierownosci lanego betonu zostaly, trudno cos za cos nie moglismy sobie juz pozwolic na zabranie nawet centymetra z wysokosci, bo i tak 15 cm poszlo na ocieplenie, wylewki i rury od centralnego.

    ps tak to jest jak buduje sie na odleglosc a my znowu mielismy poltora-roczny przestoj - bo nam sie nie spieszylo i Rubik stal odlogiem hihi

  16. #56

    Domyślnie

    Mohag, właśnie dlatego my w piwnicy wybraliśmy ok 30 cm ziemi zanim ociepliliśmy i odizolowaliśmy podłogę od gruntu a na to położyliśmy podłogówkę. Też zależało nam na każdym centymetrze Teraz jest nieco powyżej 214cm , czyli tak w sam raz. Mój brat ma ponad 190cm wzrostu i schylać się nie musi, więc nie jest źle reszta rodziny to standardowe wymiary
    Kiedy zakupimy już duże okno które wstawimy w miejsce drzwi do garażu, to kuchnia wyda się już w ogóle całkiem przestronna. W planach mamy białe szafki i drewniane wykończenia (kolejny standard) i do tego jasne kafle. Wszystko żeby nadać wnętrzu przestronności (choć 25m2 kuchni to całkiem sporo).
    Już nie mogę sie doczekać mojej nowej kuchni. Długo walczyłam o nią z mężem. On w ogóle tego nie widział i chciał kuchnię połączoną z salonem, ale uparłam się i mam kuchnię w piwnicy Wiele osób (nie gości, ale instalatorów itp) jest bardzo zaskoczonych, gdy mówię im gdzie będzie kuchnia, ale ja gdy tylko zamknę oczy widzę ją w całej okazałości, z tarasem, białym stołem, kanapą....

    To moje kuchenne inspiracje:




    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  17. #57

    Domyślnie

    U mnie obecnie jest 2.05 ale pomimo ze moj facet jest ciut wyzszy od Twojego brata, to tez nie jest zle tz nie musi sie schylac, ale jak mowilam u nas to nie beda mieszkalne pomieszczenia jak u Ciebie.... tylko raczej rekreacyjno-goscinne.

    ps kuchnie bede miala podobna (Adel z IKEA) tz juz mam, tylko nie zamontowana bo ona jest mieszkaniowa i lezy sobie po przeprowadzce i czeka na lepsze czasy

  18. #58

    Domyślnie

    Mój brat ma 196 i często wadzi głową o futryny, jak twoja połowica jest wyższa to współczuję
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  19. #59

    Domyślnie

    a to nie, to jest niezszy, tym 190 sie zasugerowalam - on ma 192 tylko w takim razie.) ale staramy sie zyc bez-progowo, zeby w razie nadepniecia nie przywalil glowa wlasnie w framuge.

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Fajnie zmienia się wasza chatka i zapowiada się pięknie szara łazienka. Też taką planuję i mam pytanie ,bo może nie doczytałam, co to są za brązowe wstawki -to drewno czy płytki?
    A beżowa łazienka też jest git. W naszej chacie na wsi drugą łazienkę planuję w bardzo jasnym beżu . Z doświadczenia wiem, że jest bardzo praktyczna, taką mam w moim mieszkanku .
    Kibicuję i podglądam

Strona 3 z 37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony