dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 37
Pokaż wyniki od 721 do 739 z 739
  1. #721

    Domyślnie

    Ostatnio przy okazji zmiany wystroju pomalowałsm stary stół. Teraz wygląda świetnie ������

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6889.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	394384

    A było tak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6858.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	394385
    Ostatnio edytowane przez alladyn71 ; 06-08-2017 o 11:13
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  2. #722

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7357.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	394387A tak przy okazji, to nie zdolności a brak kasy mną kieruje ������ Naprawdę wolałabym zatrudnić ekipę i tylko mówić: pomalujcie, przeszlifujcie
    ������ Zdolności postanowiłam jednak przetestować. Zaprojektowałam synowi łóżko z nadstawką, które postanowiłam sama zbudować. Projekt gotowy, płyty zamówione. Same płyty z oklejeniem, to koszt 900zł czyli strasznie drogo, ale nie mam wyboru, wnęka ma szerokość 195 cm i standardowe łóżko nie wejdze a mi zachciało się jeszcze szafki. To mój projekt. Co mi wyjdzie pokarzę za tydzień
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7356.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	4,2 KB
ID:	394386  
    Ostatnio edytowane przez alladyn71 ; 06-08-2017 o 11:30
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  3. #723

  4. #724

    Domyślnie

    wyjdzie jakoś, ale na super nie liczę

    Zamówiłam już ściski prostokątne, może przyjdą jutro. Jeszcze tylko wiertło i konfirmaty i będę gotowa

    Już nie mogę sie doczekać. Lubię duże projekty. Większość ludzi zaczęła by od małej prostej szafki, ale ja to nie większosć. Jak już coś robić, to duuużego
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  5. #725

  6. #726

    Domyślnie

    Moje płyty
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7376.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	394513

    Trochę ich dużo ������ A do gopax zaraz zajrzę
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  7. #727

    Domyślnie

    Powiem szczerz. Łatwo nie było
    Zaczęłam w sobote rano, skończyłam w niedzielę. Pracowałam SAMA od rana do nocy. Pierwszy cel. Zrobić na tyle, żeby diecko miało gdzie spac. Cel na drugi dzień... skończyć!

    Tak wyglądały przygotowania:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7418.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	394824
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7419.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	394825
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7422.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	394826

    I to pierszy problem, ktorego nie przewidziałam. Pokój. Jest tak mały a projekt tak duuzy, że często nie miałam moejsca na wiertarkę. Do tego podłoga nierówna, a tubtrxeba skręcać precyzyjne. Logistyczny koszmar. Z bólem, ale jakoś dałam radę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7423.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	394827

    Później gdzieś uciekła mi jedna płyta. Szukałam dobre pół godziny i nic. Musiałam pracować dalej więc wymyśliłam zastępstwo tymczasowe (to, ta deseczka)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7424.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	394828

    W końcu płyta się znalazła, ale jestem przekonana że przez godzinę przebywała w jednym ze światów równoległych
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  8. #728

    Domyślnie

    - szacunek i podziw, efekt znakomity ale i park maszyn imponujący. Takie kobiety mnie mobilizują i też się staram tyle że na mniejszą skalę.

  9. #729

    Domyślnie

    Po szafce przyszła kolej na łóżko

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7430.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	394829

    Tak wyglądało to w sobotę wieczór.

    A to już niedziela

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7443.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	394830

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7436.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	394831

    Niestety okazało się, że jednej płyty nanpawdę nie ma. Nie zaginęła niestety w świecie równoległym. Po prostu machnęli się przy realizacji zamówienia. Płyta mająca być cokołem najdłuższej szuflady wygląda tak

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7437.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	394832

    Prawie niewidać

    A to zadowolone, śpiące dziecko

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7441.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	394833


    Podsumowanie.

    Wyszło całkiem nieźle. Łatwo nie było, głównie utrudniał pracę rozmiar pokoju. Bez dobrego sprzętu, byłoby jeszcze trudniej. Moj pożyczyłam Przyznam się, ze machnęłam się w obliczeniach i w konsekwencjji użyłam 3 najrętek, jako dystans do prowadnic (zabrakło mi 5mm). Mogę pochwalić jednak program pro100 w którym zrobiłam projekt (znowu dzięki użyczeniu). Gdybym robiła co fo mm, nie potrzebowałabym dystansu. Mebel wygląda jsk z salonu. Dodałam kilka elementów, żeby nabral designajskiego wyglądu. Użyłam deseczek z drewna egzotycznego, które dostałam od sąsiada ze słowami "będziesz wiedziała co z nimi zrobić". I w końcu się doczekałam natchnienia
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  10. #730

    Domyślnie

    Vts dziękuję!

    Park maszyn pożyczony. Moja to drobnica. Z ostatnio zakupionych, to mam ściski kątowe
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  11. #731

    Domyślnie

    Kto wie, dlaczego zdjęcia pionowe wstawiane z telefonu obraca o 90 stopni?
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  12. #732

  13. #733

    Domyślnie

    Aisa222 dziękuję

    Ostatnio kolega powiedział mi: "nieźle jak na kobietę" Wkurzyłam się. Powiedziałam: Nawet jak na faceta.

    Dziś reklamowałam źle wyciętą płtyę. Nową zrobili mi na miejscu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7476.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	394952

    Zatem łóżko skończone
    Ostatnio edytowane przez alladyn71 ; 17-08-2017 o 09:33
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  14. #734
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    BRAWO!!!
    Dawno mnie tu nie było... ale zawsze wiedziałam, że zdolna z Ciebie kobitka, tylko wydawało mi sie, że wolisz meble z "duszą" i takim dajesz drugie życie a tu niespodzianka - płyta meblowa - Witaj w klubie... a tym drobnym poślizgiem w obliczeniach się nie przejmuj - może zdarzyć się najlepszym, ważne, że z tego wybrnęłaś.

    A co do wielkości projektu, ja osobiście uważam, że duże rzeczy robi się lepiej niż te drobne... ja zaczynałam od szafy z przesuwanymi drzwiami na całą ścianę w werandzie 3m x 2m (w środku 2 drążki i trochę półeczek)... składałam bez niczyjej pomocy a jakiś tydzień później okazało się, że jestem w ciąży - już 8 tydzień
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  15. #735

    Domyślnie

    Dawno, dawno temu byłam tu prawie codziennie
    Teraz te czasy minęły, ale nadal tu czasem zaglądam. Szkoda, że wszystkie zdjęcia mi zniknęły, a ja nie jestem w stanie ich odzyskać

    Dziś wpadłam by wam o czymś napisać. Niezbyt miły temat. Może jednak komuś pomogę.

    W kwietniu zamówiłam w końcu Kuchnię . Osiem lat na to czekałam. Mam już jednak nie tylko nową kuchenkę a nawet zmywarkę i pochłaniacz nawet W każdym razie mój dom w końcu doczekał sie nowej kuchni.
    Skoro tyle czasu czekałam, to jak nic znaczy to, że zwyczajnie nie miałam na nią kasy

    Kiedy już uzbierałam, zamówiłam kuchnię w necie. Wszystko obliczyłam i przeliczyłam (kuchnia duża bo prawie 30m2) aby wyszło dobrze i w miarę tanio i wyszedł mi projektu kuchni bez szafek górnych. Ogólnie jestem zadowolona, ale nie o tym chciałam, a o producencie szafek.

    Zamówiłam szafki sobie i mamie, bo mamę też naszło na zmianę kuchni. Wybrałyśmy szafki firmy KOSBEL (znanej też jako firma KIK oraz EXTOM. I pewnie jeszcze jakieś nazwy, których nie wyłapałam. Wszystko to jedna firma tylko nazwy się różnią). W każdym razie opiszę jak to od kwietnia zmagamy się z tą cholerną firmą.

    Ja zamówiłam sobie Kuchnię QUANTUM a mama Kuchnię KUCHNIA LAKIER - MULTI WYBÓR (najdroższy i najlepszy wybór, niby, robiony na zamówienie). I co?
    Moja kuchnia przyszła w miarę zgodnie z zamówieniem. Pomylono kolor 3 frontów, zabrakło jakiegoś uchwytu, ale ogólnie lajcik, po reklamacji przyszły właściwe fronty w przeciągu miesiąca. Za to u mamy firma ta wyczynia istne cuda.

    1. W dniu zamówienia rodzice odbierają kuchnię zapakowaną na paletę w której brakuje 1 nogi. Poważnie. Gdyby nie mama, kuchnie pierdyknęła by jak nic na ziemię i poszła w pizdu.
    2. Po rozpakowaniu okazało się, że brakuje 2 szafek. Jednej robionej na zamówienie pod kosz na śmieci w całości razem z frontem, jednej tylko korpusu i 3 frontów do szafek górnych. Jeden front przysłali w ogóle nie z kompletu. Oczywiście składam reklamację.
    3. Zaczyna się montaż. Kosz cargo i jedna z szafek okazały się uszkodzone. Kolejna reklamacja.
    4. Przysyłają brakujący korpus szafki (tę która posiadała front) UŻYWANY! Reklamacja, kolejna już.
    5. Przyszła reklamowana brakująca szafka wraz z frontem. Rodzice już przy kurierze piszą reklamację. Front szafli na którą czekali 2 miesiące, okazał się połamany. Reklamacja.
    6. Czekamy kolejne miesiące. Jest sierpień. W tym czasie nie wysłali nic! W ciągu tych miesięcy mailujemy i dzwonimy, ponaglany. Ciągle słyszymy szafki robione na zamówienie, nie mogą zrobić ich wcześniej. Rodzice się wkurzają, muszą jakoś żyć, potrzebują kuchni, montują w końcu tę uszkodzoną oraz tę używana szafkę. Czekają już tylko na fronty.
    7. Jest koniec sierpnia (dziś) dzwoni kurier, że będą fronty. W końcu światełko w tunelu. Tata je odbiera, rozpakowuje. Po 4 miesiącach czekania (zamówienie z kwietnia) okazało się, że przysłali złe fronty! Zamiast 3 sztuk brakujących frontów szafek przeszklonych górnych i jednego do szafki na zamówienie, przysłali 4 szt frontów do szafek górnych, ale nie do naszych !!!

    Nosz K.!!!
    Ile można czekać i reklamować jedną kuchnię, zamówioną i opłaconą w kwietniu??!!!!
    Jest praktycznie wrzesień a kuchnia nadal niegotowa

    Dlatego mając wkurwa na maxa pisze dziś ten post, by ODRADZIĆ wszystkim wszelkich zakupów w firmie KOSBEL / KIK / EXTOM !! Bo to jak ta firma traktuje klientów to jakiś koszmar!

    Dobra. Trochę mi lepiej mogąc wypłakać się wam w rękaw

    Czekam na kolejnego maila z tekstem, "robimy wszystko co w naszej mocy, bla, bla, bla"
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  16. #736
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Oj, bardzo mi przykro. Z pewnością sama montowałaś? Gdybyś zamówiła z montażem może nie byłoby takich kłopotów?
    Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemu.

    A zapłaciłaś za całość?

  17. #737

    Domyślnie

    Tak. Montowaliśmy sami. Ogólnie sam montaż polecam. Prosta rzecz. Nie polecam za to firmy KOSBEL / KIK / EXTOM . Dobrze, ze chociaż wykonanie dobre. Gdyby tylko popracowali nad przyzwoitą obsługą klienta i zatrudnili rozumnych ludzi na magazynie, mogłabym ich chwalić a tak, to tylko ponarzekać mogę.
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  18. #738

    Domyślnie

    Właśnie odkryłam, że wszystkie moje zdjęcia wróciły
    Wielkie, wielkie hurrra
    Mogę wrócić pamięcią do czasów remontu, aż się łezka w oku kręci
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  19. #739
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Sprawdziłam, u mnie nie ma zdjęć? Część jest ale wielu brak

Strona 37 z 37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony