dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie Pomysł wystrój lokalu..

    Pomóżcie ! Zablokowało mnie, nie mogę nic znaleźć w necie ciekawego, pomysły mało sprecyzowane a muszę już działać !
    Otóż wkrótce przystepuję do adaptacji lokalu pod małą pracownię nazwijmy to artystyczno-florystyczną
    Będę tam wystawiać swoje rękodzieło czyli zaproszenia, obrazy jakieś przedmioty dekoracyjne a także będę prowadzić sprzedaż różnej maści kompozycji kwiatowych.. Lokal jest niewielki bo tylko 24 m2, do tego częściowo w piwnicy ale ma 3 w miarę fajnej wielkości okna, więc całkowitej ciemnicy nie ma. Planuję jednak jasny wystrój, białe ściany (albo jasnoszare), białe, bielone, biało szare mebelki.
    Styl mieszany w klimacie eklektyzmu, shabby chic, ale też delikatnie glamour
    Część w głębi muszę oddzielić lekkimi jasnymi panelami przesuwnymi z ikea i zorganizować tam małe zaplecze (stół roboczy, komputer, drukarki i wszystkie akcesoria do tworzenia), tuż przed tą częścią będzie stał "kontuar" czy jak to nazwać, czyli mebelek który musi mieć również blat roboczy do przygotowywania wiązanek przy kliencie, do tego kasa fiskalna itp. Od mojej strony będzie miał mnóstwo póleczek, moze szuflad na wszystkie niezbędne akcesoria a od strony klienta....noooooooo właśnie ! Jak go wykończyć? Będzie stał prawie równo naprzeciw wejścia, wiec jego przednia częśc powinna być reprezentacyjna i ładnie komponować się z wytrojem wnętrza..najłatwiej byłoby okleić go fajna tapetą, ale może macie jakieś inne pomysły??

    Zeby przybliżyć wnętrze wkleję kilka zaplanowanych mebelków: czerni nie będzie

    stary żeliwny grzejnik mam zamiar pomalować na biało, obudować bieloną ramą - coś w tym stylu:

    a z przodu jakaś biała ażurowa krata (w wywijasy )
    i ogólny styl:




    No i jeszcze szukam fajnej sufitowej lampy, nie za wielkiej jednak, w stylu:


    Liczę na Waszą pomoc i pomysłowość !
    Ostatnio edytowane przez arcobaleno ; 03-09-2010 o 13:37
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony