dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: jaka masz blachodachowke?

Głosujących
154. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rautaruukki

    35 22,73%
  • Pruszynski

    23 14,94%
  • Lindab

    5 3,25%
  • Blachodachowka z posypka

    7 4,55%
  • Planja

    16 10,39%
  • innego producenta

    68 44,16%
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1807

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witam. Byłem zdecydowany na pokrycie Venecją w X-matt albo Plannją Flex, ale dostałem propozycję na nową (jak to nazwali) panorama dachówka stalowa modułowa i nie wiem. Żonie się podoba, gwarancję ma na 50 lat, powłokę cesar pur 55. Interesuje nas kolor wiśniowy. Nie znam jeszcze ceny, ale w przeciągu 2-3 dni ma wszystko się wyjaśnić. Może ktoś zna już ten produkt? Warty zainteresowania? Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał grejo2475 Zobacz post
    Witam. Byłem zdecydowany na pokrycie Venecją w X-matt albo Plannją Flex, ale dostałem propozycję na nową (jak to nazwali) panorama dachówka stalowa modułowa i nie wiem. Żonie się podoba, gwarancję ma na 50 lat, powłokę cesar pur 55. Interesuje nas kolor wiśniowy. Nie znam jeszcze ceny, ale w przeciągu 2-3 dni ma wszystko się wyjaśnić. Może ktoś zna już ten produkt? Warty zainteresowania? Pozdrawiam
    ceny nie znasz bo to jest nowy produkt balex metalu i na tych wlasnie dniach rozsyłali cenniki Wychodzi ciut drozej od venecji
    Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus nieogrzewana piwnica 40 m2. Pompa ciepła 7,7 Viessmann Vitocal 222-G.Uruchomiona 2010r. Wbudowany zbiornik na CWU 170 ltr. 100 % podłogówka. DZ pionowe 2x80 mb. Ściany suporeks 24 cm + styro 20 cm grafitowy swisspor 0,031. Poddasze 30cm wełny. Okna 3-szybowe 6 - komorowe, U szyby 07, okna pewnie koło 1. Wentylacja mechaniczna z reku Vitovent 300 - 300m3/h z automatycznym baypasem. Oczyszczalnia Eko-Bio 2500. Odkurzacz centralny Beam SC 335 Platinium

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    WLODEK73

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał grejo2475 Zobacz post
    Witam. Byłem zdecydowany na pokrycie Venecją w X-matt albo Plannją Flex, ale dostałem propozycję na nową (jak to nazwali) panorama dachówka stalowa modułowa i nie wiem. Żonie się podoba, gwarancję ma na 50 lat, powłokę cesar pur 55. Interesuje nas kolor wiśniowy. Nie znam jeszcze ceny, ale w przeciągu 2-3 dni ma wszystko się wyjaśnić. Może ktoś zna już ten produkt? Warty zainteresowania? Pozdrawiam
    znalazłem - już można kupić. http://www.dachowkastalowa.eu

    Zgadzam się z Twoją żoną.

    Wygląda rzeczywiście dobrze, lepiej niż Venecja.

    Są zdjęcia z domami w realizacji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony