dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: jaka masz blachodachowke?

Głosujących
154. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rautaruukki

    35 22,73%
  • Pruszynski

    23 14,94%
  • Lindab

    5 3,25%
  • Blachodachowka z posypka

    7 4,55%
  • Planja

    16 10,39%
  • innego producenta

    68 44,16%
Strona 10 z 91
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 1807
  1. #181

    Domyślnie

    Ja pokryłem dwa lata temu swój nowy dom LINDABEM i nie żałuję. Robotę wykonała polecona ekipa jest OK. Dom wyglada ładnie (z projektu ATRIUM)

  2. #182

    Domyślnie blachodachówka

    Polecam blachodachówkę KAMI . Wydaje mi się jednak że jescze ważniejszą sprawą od jakości materiału jest fachowość wykonawcy. Mogę stwierdzić że mi się udalo. Polecam Pana Krzysia Gazdę i jego ekipę.

  3. #183

    Domyślnie

    Przy Plannji Royal nawet "Salomon" nie ułożyłby bez łączeń, skoro skrajne przetłoczenia są niższe o 1 cm. od wewnętrznych. Wystarczy położyć arkusz na równej powierzchni. Nie trzeba nawet metrowej łaty, bo widać to gołym okiem.

  4. #184

    Domyślnie blachodachówka

    Pozostaje współczuć popełnionego błędu.

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtMedia
    Przy Plannji Royal nawet "Salomon" nie ułożyłby bez łączeń, skoro skrajne przetłoczenia są niższe o 1 cm. od wewnętrznych. Wystarczy położyć arkusz na równej powierzchni. Nie trzeba nawet metrowej łaty, bo widać to gołym okiem.
    wyglada tragicznie choc domek bardzo ladny.
    I tu jest odpowiedz dla wszystkich uwielbiajacych blachodachowke
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  6. #186

    Domyślnie

    Niestety ja również przejechałam sie na Planj Royal. Jesienią gdy była kładziona było wszystko ok a teraz widok pozal sie boże , Jakieś plamy, łaty!!!!TRAGEDIA!!! Składaliśmy reklamacje, reklamacja zosstała uznana i co ?...........i cisza nik do nas nie dzwoni, nie interesuje sie a taka porządna firma PLANJA!!!Mieli przyjechać ją myć , no ciekawe co z tego wyjdzie

  7. #187

    Domyślnie

    Można podsumować tak:
    Blachy tłoczone w Polsce są lepsze.
    Materiał ten sam: blacha z SSAB lub RAUTARUUKKI
    Maszyny do tłoczenia z tego samego źródła
    Brak reklamacji (LINDAB, FINCO-STAL)
    Możliwość zamówienia konkretnych długości blach (na wymiar)
    Dach tłoczony jednym ciągiem produkcyjnym z tej samej rolki blachy (ten sam odcień kolorów poszczególnych arkuszy i gwarancja dobrego spasowania arkuszy przy układaniu na dachu)
    Pozdrawiam [email protected]

  8. #188

    Domyślnie Blachodachówka - mała prośba

    czy ktoś korzystał z usług firm w Warszawie: Hi-Ho Zapolscy z Radzymińskiej, Eko-Dach z Modlińskiej lub Mańk z Płochocińskiej w sprawie zakupu pokrycia dachu oraz korzystał z usług ekip dekarskich współpracujących z ww. firmami?. Jesli tak, prosiłbym o opinie, zwłaszcza jesli chodzi o ekipy dekarskie.
    mam też drugie pytanie jakiej firmy wybraliście lub macie zamiar wybrać blachodachówkę,bo jest w czym wybierać, a każdy doradza co innego?

  9. #189

    Domyślnie j/w

    dachy dla ciebie z radzymińskiej znana- a z dekarzami różnie to bywa, to zwykli fachowcy, tacy jak inni, firmy współpracują z nimi i zlecają im robotę, tak było i jest z moimi dekarzami- mają swoje firmy, z którymi współpracują- to wszystko- najlepiej zobaczyć ich robotę !!!!

  10. #190

    Domyślnie

    polecam największą firmę sprzedającą blachodachówkę w Warszawie
    Dachlux osiem oddziałów w różnych częściach Warszawy. Posiadająw ofercie blachodachówkę firmy Budmat z oraz Finish Profiles własne ekipy wykonawcze oraz dają gwarancję na piśmie wykonanej pracy.
    Jeśli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.

  11. #191

    Domyślnie

    polecam największą firmę sprzedającą blachodachówkę w Warszawie
    Dachlux osiem oddziałów w różnych częściach Warszawy. Posiadająw ofercie blachodachówkę firmy Budmat z oraz Finish Profiles własne ekipy wykonawcze oraz dają gwarancję na piśmie wykonanej pracy.
    Jeśli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.

  12. #192

    Domyślnie

    do Piotra O
    w Eko-Dachu facet powiedział, że dają gwarancje na wykonastwo na piśmie, sam zajmuje się także układaniem pokryć. na razie zostawiliśmy projekt do wyceny na blachodachówkę firmy Finishdak tą akurat proponował, że jest dobra i w dobrej cenie oraz na dachówkę cementową Braasa. mam nadzieje,że nie długo się odezwie i będę wiedział ile.
    Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie którą blachodachówkę byś polecił ( nie biorąc pod uwagę ceny)?

  13. #193

    Domyślnie

    do Piotra O
    w Eko-Dachu facet powiedział, że dają gwarancje na wykonastwo na piśmie, sam zajmuje się także układaniem pokryć. na razie zostawiliśmy projekt do wyceny na blachodachówkę firmy Finishdak tą akurat proponował, że jest dobra i w dobrej cenie oraz na dachówkę cementową Braasa. mam nadzieje,że nie długo się odezwie i będę wiedział ile.
    Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie którą blachodachówkę byś polecił ( nie biorąc pod uwagę ceny)?

  14. #194

    Domyślnie

    To dobre rozwiązanie. Przy skomplikowanym dachu dachówka cementowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli mamy ograniczone finanse. 30 lat gwarancji większy ciężar dachu i większa bezwładność cieplna. Brak potrzeby konserwacji takiej jak przy blachodachówce.
    Wracając do Twojego pytania jeśli miałbym nie brać ceny pod uwagę wybrałbym blachodachówkę z posypką ceramiczną np. Alfa Bond.
    Z blachodachówek typowych wachałbym się między Wenusem Budmatu a Lindabem.

  15. #195

    Domyślnie

    do piotra o.
    dachówki Budmatu dobrze wyglądaja, co do Lindaba jakoś nie jestem przekonany, może to tylko moje bezpodstawne uprzedzenia, a blachodachówki z posypką ceramiczną fajna sprawa, tylko w tej cenie mam już dachówkę cementową. dach mamy skomplikowany, na poczatku miała być blacha, ale jak zaczeliśmy jeździć za dachem to w 2 punktach usłyszeliśmy,że blacha poszła do góry i przy tym dachu to dużo odpadów będzie, za podobne pieniądze może mieć dachówkę betonową na dachu.
    na razie czekam na kosztorysy, więc zobaczę ile w tym prawdy.
    Mam jeszcze jedno pytanie może wiesz gdzie w Warszawie sprzedają Nelskampa, bo słysze tylko pochlebne opinie o tej firmie, a strona w przebudowie i nie wiem gdzie się udać aby obejrzeć i zlecić wycenę.

  16. #196

    Domyślnie

    Blachodachówka podrożała od 1 lipca 5% a lbo troche więcej w zależności odf producenta.Przy skomplikowanym dachu dachówka cementowa jest rzeczywiście tańsza polecam Ci Braassa Grecką albo Celtycką obydwie mają dodatkowa powłokę Lumino są tez tańsze od konkurencji to taka forma promocji nowości. Poza Braassem nikt jeszcze nie pokusił sie o podobne rozwiązanie. Jeśli chcesz możesz przesłać mi faksem rzut swojego dachu i zrobię Ci ofertę na te dachówki będziesz miał więcej porównań.Podaje nr faksu 739 75 47 z dopiskiem Piotr.
    Jeśli chodzi o nelskampa podam Ci informację jutro.

  17. #197

    Domyślnie

    A co z planja regola ???
    Podobno najlepsza!!!
    _____________________________

    Pozdrawiam
    DF

  18. #198

    Domyślnie

    Ja wybrałem Rautaruukki, matowa zielona ciemne , kolor 211. Blacharz twrierdził , że to jedna z lepszych jakościowo i do tego rynny w tym samym kolorze z tej samej firmy. Jedno z drugim wyglada bardzo ładnie.

  19. #199

    Domyślnie

    Mam Rautaruukki. BEz zastrzeżeń.

    Podobno na blachach od dziwnym małych producentów, można znależć w miejscach głębokiego tłoczenia pocienienie, aż do rozerwania materiału.

    PL
    PL

  20. #200

    Domyślnie

    Mój ojciec ma Plannję Rapida, ja Plannję Regenta. Kupowaliśmy tuż przed 1 maja. Cena, po negocjacjach - okazała się niższa(!!!) niż Budmat - Sara.
    Ułożona równiutko - blacharze robią głównie blachy Plannji. A tak straszyli niektórzy na Forum, że się źle układa.
    A mój sąsiad właśnie kładzie Pruszyńskiego, no i w tym tygodniu reklamował gąsiory - bo krzywe, przyjęli bez słowa, czyżby oni o tym wiedzieli???
    Może sąsiad miał akurat pecha...

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

Strona 10 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony