dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: jaka masz blachodachowke?

Głosujących
154. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rautaruukki

    35 22,73%
  • Pruszynski

    23 14,94%
  • Lindab

    5 3,25%
  • Blachodachowka z posypka

    7 4,55%
  • Planja

    16 10,39%
  • innego producenta

    68 44,16%
Strona 9 z 91
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 1807
  1. #161
    Guest

    Domyślnie

    ja wybrałem Kami-szwedzka tłoczona o ładnym kolorze

  2. #162

    Domyślnie

    Kami jest dobra i można znaleźć jeszcze promocje 20zł/m2

  3. #163

    Domyślnie Blachodachówka Blach Profil

    Cześć!
    Czy ktoś słyszał coś o takiej blachodachówce - firma ponoć mieści się w Krakowie?
    Będę wdzięczny za każdą opinię.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  4. #164

    Domyślnie

    Wyciągam jeszcze raz do góry, naprawdę nikt o czymś takim nie słyszał?
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  5. #165

    Domyślnie Blachodachówka

    Witam mam do pokrycia dach o powierzchni 278 mkw chialbym go pokryc blachodachówka .tye jest teraz tych firm ze jusz sam niewiem chailbym ladna ,a zarazem trwala zeby mi sie po roku dach nie sypal.bo wole raz a pozadnie .Pozdrawiam
    POG

  6. #166

    Domyślnie

    U mnie będzie Lindab ok. 38zł m2. Widziałem ja już na wykończonym domu, wygląda bardzo ładnie. Propunuję Ci żebys odwiedził kilka firm z blachodachówką i przejrzał katalogi, a może będą tez na wystawie.

  7. #167

    Domyślnie RE

    Jak tak zwiedzam czasami pobliskie okolice i widze jak ta blach jest poBozona albo tak jets po prostu ze widac jej lonczenia a ja chialbym by bylo taka ladna jednolita.pOZdro
    POG

  8. #168

    Domyślnie

    Od razu wykreśl Plannje Royal... Widac łączenia bardzo wyraźnie, bo jest krzywo tłoczona. Róznice do 1 cm. na długości arkusza. U sąsiada lezy jakiś najtańszy Q-mac i musze przyznać, że ani śladu łączeń.

  9. #169

    Domyślnie Re: RE

    Cytat Napisał kamrejare
    Jak tak zwiedzam czasami pobliskie okolice i widze jak ta blach jest poBozona albo tak jets po prostu ze widac jej lonczenia a ja chialbym by bylo taka ladna jednolita.pOZdro

    a dlaczego nie dachowka?
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  10. #170

    Domyślnie ODP

    Poniważ waży duzo wiecej niz blacha a po drugie ta co mi sie podoba to ceramiczna a ma ona wysoka cene a dachówkacementowa czy jak sie ona tam nazywa zarzsta po jakms roku jakimis takjakby glonami .POzdro
    POG

  11. #171

    Domyślnie

    ja moge polecic blache Rautaruukki ale trzeba z nia spisac "ostra" i solidna umowe. Blacha jest bardzo ok ale "obsluga klienta" niestety juz nie taka dobra - wlasne doswiadczenia.
    - wyremontowałem 50letni dom -

  12. #172

    Domyślnie

    Polecam blachodachówkę LINDAB wysoki profil LPAH i niski LPAL - doskonale się składa i dociera na budowę najdokładniej zapakowana.
    Z trochę tańszych polecam FINCO-STAL (AKCENT, VIVA, VEGA) tłoczona
    z blach powlekanych Rautaruukki - też bardzo dobrze się składa.

  13. #173

    Domyślnie

    Jeszcze jedno!
    Blachodachówki Finco-Stal drożeją od początku lipca. Inne firmy też nie będą długo czekać z podwyżkami.

  14. #174

    Domyślnie

    Ja właśnie zamówiłem Plannaj Regola, zobaczymy co wyjdzie jak zamontują? Myślłaem 3 miesiące.
    PRO

  15. #175

    Domyślnie Re: ODP

    Cytat Napisał kamrejare
    Poniważ waży duzo wiecej niz blacha a po drugie ta co mi sie podoba to ceramiczna a ma ona wysoka cene a dachówkacementowa czy jak sie ona tam nazywa zarzsta po jakms roku jakimis takjakby glonami .POzdro

    1.waga nie jest przeszkoda chyba ze masz slaba wiezbe
    2.glonami to nie zarasta czasami kiepska cementowa obrosnie mchem ale nie po roku i daje sie czyscic
    3.blachodachowka (dobra )ma juz porownywalna cene do ceramiki
    4.popatrz na starsze domy z blacha widok przerazajacy
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  16. #176

    Domyślnie

    Ja zamówiłem Plannję Regenta - delikatne tłoczenie (niski profil). Płaciłem w połowie kwietnia - cena o dziwo -kilkaset złotych niższa, niż Sara z Budmatu.
    U mnie jeszcze nie leży, ale na dachu który oglądałem wygląda ładnie - prawie bez śladów łączeń.
    Co do nierówności blachy - są różne szkoły. Moi wykonawcy robią prawie wyłącznie Plannją i mówią, że po prostu trzeba umieć robić dobrze, to co się robi, a wyjdzie równiutko.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  17. #177
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie Re: ODP

    Cytat Napisał pchlistosc

    4.popatrz na starsze domy z blacha widok przerazajacy
    ha, ha , ha ... ale porównanie, zwykłą, czasami nawet nie ocynkowano i pomalowaną pędzlem blache porównujesz to powłoki kilkuwarstwowej z blachodachówki. Równie dobrze popatrz jak na starych domach wygląda dachówka, koszmar. Dachówki i blachodachówki wykonane w nowoczesnych technikach są inne niż te stare blachy i dachówki, i mają czesto gwarancje po 30lat.

    Dzisjaj dałem do wyceny projekt mego dachu dla dachówki i blachodachówki wraz z montażem zobaczymy jakie są różnice w cenie.

  18. #178
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Barti4

    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Ławki
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    257

    Domyślnie

    Witam!
    Ja 3 tata temu wybralem Planj Royal.
    Dlaczego? Otoz po 1 byla to jedyna blacha nie tylko produkcji skandynawskiej, ale i tloczeniu podlegala w skandynawii (wtedy wszystkie byly tloczone w polsce). Po 2 dawali najdluzsza gwarancje, po 3 byla grubsza od wszystkich blach na rynku.
    Po dlugich poszukiwaniach znalazlem firme, co mi ja sprzedala i dociela na gotowe elementy w cenie i nie placilem za te oberchawki (mialem ciezki dach z wieloma odrzutami). Kolejna rzecz to dostalem namiar na rewelacyjnego dekarza co mi to wszystko tanio polozyl....z taz zwana 0 stawka vatu . Kolejna sprawa wstawil mi jeszcze 3 okna vellux gratis....
    I na koniec firma byla z okoloc Nowego Dworu Mazowieckiego, a opacalo sie jej za friko mi to wszystko przywiezc na drugi koniec warszawy do Konstancina Jeziornej (okolo 50km). I mimo wszystko bylo duzo taniej niz przez 2 miesiace szukalem w niezliczonej ilosci firm z woj mazowieckiego
    Blache polecam, chodze po niej, nie pogiela sie, jest dobrze zamontowana i jest ok...nie rdzewieje i nie odpada
    Pozdrawiam - Barti4

  19. #179

    Domyślnie Re: ODP

    Cytat Napisał mdzalewscy
    Cytat Napisał pchlistosc

    4.popatrz na starsze domy z blacha widok przerazajacy
    ha, ha , ha ... ale porównanie, zwykłą, czasami nawet nie ocynkowano i pomalowaną pędzlem blache porównujesz to powłoki kilkuwarstwowej z blachodachówki. Równie dobrze popatrz jak na starych domach wygląda dachówka, koszmar. Dachówki i blachodachówki wykonane w nowoczesnych technikach są inne niż te stare blachy i dachówki, i mają czesto gwarancje po 30lat.

    Dzisjaj dałem do wyceny projekt mego dachu dla dachówki i blachodachówki wraz z montażem zobaczymy jakie są różnice w cenie.
    tak tylko dodaj ze 30 lat dotyczy dachowki na blache to z reguly 10.
    Poza tym mysle praktycznie i jakos wole mech ktory raz na kilka lat przeczyszcze niz np.rdze.Poza tym slyszales jak dzwoni dach z blacha?
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  20. #180

    Domyślnie

    Jakby ktoś nie wierzył w widoczne połączenia na Plannji Royal:

Strona 9 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony