dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 120
  1. #41

    Domyślnie

    Czytam i oczom nie wierzę ,jaka w ludziach jeszcze jest naiwność .Pisałem już wielokrotnie nie ma lepszych lub gorszych grzejników markowych ,jest tylko reklama marketingowa ,która robi wodę z mózgu wielu inwestotom .Każdy grzejnik stalowy jest wykonany z blachy 1.25 i w tej samej technologi ,no może lamelki są troszku inaczej wyprofilowane ,ale wielkośc radiacyjna pozostaje taka sama .Przepraszan powiedziałem na wstępie ,że niczym się nie różnią i w tym momencie skłamałem ,ponieważ to co je wyróżnia to nazwa i cena ,a i czasami rabat. Bać się należy grzejników noname lub podejrzanie tanich klejonek.
    Na koniec dopiszę jeszcze jedno linie produkcyjne i technologia produkcji jest taka sama .

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    Prezo my mówimy o stalowych i tu nie ma różnic.Może masz na myśli aluminiowe, conwektorowe ,lub żeliwne ,bo tu naprawdę są różnice

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    Czytam i oczom nie wierzę ,jaka w ludziach jeszcze jest naiwność .Pisałem już wielokrotnie nie ma lepszych lub gorszych grzejników markowych ,jest tylko reklama marketingowa ,która robi wodę z mózgu wielu inwestotom .Każdy grzejnik stalowy jest wykonany z blachy 1.25 i w tej samej technologi ,no może lamelki są troszku inaczej wyprofilowane ,ale wielkośc radiacyjna pozostaje taka sama .Przepraszan powiedziałem na wstępie ,że niczym się nie różnią i w tym momencie skłamałem ,ponieważ to co je wyróżnia to nazwa i cena ,a i czasami rabat. Bać się należy grzejników noname lub podejrzanie tanich klejonek.
    Na koniec dopiszę jeszcze jedno linie produkcyjne i technologia produkcji jest taka sama .
    i tutaj się mylisz, są markowe grzejniki które mają grubość blachy o 0,2 mm mniejszą od pozostałych,
    a do tego konstrukcja grzejnika ma wpływ na jego wydajność,

  5. #45

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    [b]Iza[/b ]dobre i nieduże to Radsony, na rynku, to chyba są grzejniki w których wyciśnięto najwięcej mocy z 1 m2,
    ale do kotła kondensacyjnego powinnaś mieć je przeliczone na temperatury pracy tego kotła,
    gdy nie będą przeliczone może się okazać, że kocioł nie będzie pracował tak ekonomicznie jak powinien, przy dużych mrozach

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    Czytam i oczom nie wierzę ,jaka w ludziach jeszcze jest naiwność .Pisałem już wielokrotnie nie ma lepszych lub gorszych grzejników markowych ,jest tylko reklama marketingowa ,która robi wodę z mózgu wielu inwestotom .Każdy grzejnik stalowy jest wykonany z blachy 1.25 i w tej samej technologi ,no może lamelki są troszku inaczej wyprofilowane ,ale wielkośc radiacyjna pozostaje taka sama .Przepraszan powiedziałem na wstępie ,że niczym się nie różnią i w tym momencie skłamałem ,ponieważ to co je wyróżnia to nazwa i cena ,a i czasami rabat. Bać się należy grzejników noname lub podejrzanie tanich klejonek.
    Na koniec dopiszę jeszcze jedno linie produkcyjne i technologia produkcji jest taka sama .
    Adamos - zanim coś palniesz weź sobie dla porównania grzejnik np v22 600*800 różnych firm, porównaj ich ciężar i powiedz kto i na czym zaoszczędził... Ja to zrobiłem na razie z trzema . Zresztą zupełnie przypadkiem.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    ...Ja to zrobiłem na razie z trzema . Zresztą zupełnie przypadkiem.
    Mały ... a mozesz to rozwinąć ?
    jak wypada ranking tych trzech ...

    pzdr

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    Cytat Napisał Mały
    ...Ja to zrobiłem na razie z trzema . Zresztą zupełnie przypadkiem.
    Mały ... a mozesz to rozwinąć ?
    jak wypada ranking tych trzech ...

    pzdr
    Kiedyś podałem nazwy - a sprawa wyglądała tak, że zawiozłem "swoje" Korado do pewnej f*-y gdzie kolega pedział "pomożesz mi te... przerzucić kawałek dalej żeby te tu położyć?"
    Zgodziłem się i złapałem jednej f-y grzejniczek , potem drugi taki sam ale innej i... co on karwa taki ciężki? Więc chwyciłem następny(akurat koradowski) i jeszcze jeden...i stąd wiem. Potem krótka rozmowa z gościem od... i podsumowanie " wiesz to jest tak zakres grubości blachy jest od-do. I jest to absolutnie dopuszczalne.Więc jeden zostanie przy 1,25 a drugi zejdzie odrobinkę niżej, a każdy z nich mieści sie w normie...". Bo taki jest fakt.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  10. #50

    Domyślnie

    Najpierw pokażcie to w papierach potem możecie ważyć

  11. #51

    Domyślnie

    A już myślałem,że myślicie ??????

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    Najpierw pokażcie to w papierach potem możecie ważyć
    Szczerze? Papierem to się można podetrzeć...
    A weź i zrób to co napisałem wyżej, a potem sie wypowiadaj...albo jak coś nie tak, to pisz do producenta.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    A już myślałem,że myślicie ??????
    Kolejny najlepszy z najlepszych Chodząca encyklopedia - człowiek który wszystkie rozumy pozjadał

  14. #54
    Guest

    Domyślnie

    no i mnie skołowaliście ...
    obaj macie do czynienia z grzejnikami na codzień ... i tak skrajne opinie ...

  15. #55

    Domyślnie

    Forumowe guru powie coś mądrego a małpy potwierdzają nie patrząc czy to prawda czy nie.Tak jakoś się składa że wyżej wymienione marki sprzedaję i bardzo często noszę do załadunku klientowi jak i instalatorom i jakoś nie zauważyłem zbytniej różnicy.To ,że instalatorzy ,czy też sklepy mówią naiwnym inwestorom ,że ta marka lepsza lub tej marki są w środku malowane ,lub uszlachetniane nawet teflonowane. Każdemu inwestorowi mówię ,żeby kupił takie cudo rozetniemy i jak to będzie prawda to instalację ma gratis .Od 12 lat taki sie nie trafił

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał ADAMOS48
    Najpierw pokażcie to w papierach potem możecie ważyć
    Szczerze? Papierem to się można podetrzeć...
    A weź i zrób to co napisałem wyżej, a potem sie wypowiadaj...albo jak coś nie tak, to pisz do producenta.

    Podetrzeć to się można prawie wszystkim oprócz szkła i cienkiej blachy

    Mały ty gadaj konkretnie : u mnie piec kondensat,instalacja plastik, gdzie się da podłogówka ale w sypialni i na górze parę grzejników wyjdzie-------------- pomijając względy estetyczne przy których grzejnikach najkorzystniejsze przełożenie jakość / cena ???????????????????????????????????????

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    Forumowe guru powie coś mądrego a małpy potwierdzają nie patrząc czy to prawda czy nie.Tak jakoś się składa że wyżej wymienione marki sprzedaję i bardzo często noszę do załadunku klientowi jak i instalatorom i jakoś nie zauważyłem zbytniej różnicy.To ,że instalatorzy ,czy też sklepy mówią naiwnym inwestorom ,że ta marka lepsza lub tej marki są w środku malowane ,lub uszlachetniane nawet teflonowane. Każdemu inwestorowi mówię ,żeby kupił takie cudo rozetniemy i jak to będzie prawda to instalację ma gratis .Od 12 lat taki sie nie trafił
    Ty człowieku idź się leczyć Co ty myślisz że jak ja mam ok 90 postów a ty 1500 to ty jesteś lepszy. Tandete ludzią wciskasz i sprzedajesz jako te super najlepsze grzejniki. Ja znam takich cwaniaczków ze sklepów i wiem jakie machlojki robią - I ty się pajacu do nich zaliczasz. Ja już dobre kilka lat robie w hydraulice i wiem co mówię. A ty jesteś i pozostaniesz tylko prostym sprzedawcą grzejników bo po twoim doświadczeniu widzę że do innej roboty byś się nie nadawał Co ty o grzejnikach możesz wiedzieć jak ty je widzisz tylko zapakowane Weź się idź trochę podszkol i później wróć na forum

  18. #58

    Domyślnie

    Prezo wiesz co przeżyłem na tym forum już wielu takich krzykaczy i Ciebie przeżyję .Jak sie chcesz dowartościować to nie to forum .Adam

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prezo
    Cytat Napisał ADAMOS48
    Forumowe guru powie coś mądrego a małpy potwierdzają nie patrząc czy to prawda czy nie.Tak jakoś się składa że wyżej wymienione marki sprzedaję i bardzo często noszę do załadunku klientowi jak i instalatorom i jakoś nie zauważyłem zbytniej różnicy.To ,że instalatorzy ,czy też sklepy mówią naiwnym inwestorom ,że ta marka lepsza lub tej marki są w środku malowane ,lub uszlachetniane nawet teflonowane. Każdemu inwestorowi mówię ,żeby kupił takie cudo rozetniemy i jak to będzie prawda to instalację ma gratis .Od 12 lat taki sie nie trafił
    Ty człowieku idź się leczyć Co ty myślisz że jak ja mam ok 90 postów a ty 1500 to ty jesteś lepszy. Tandete ludzią wciskasz i sprzedajesz jako te super najlepsze grzejniki. Ja znam takich cwaniaczków ze sklepów i wiem jakie machlojki robią - I ty się pajacu do nich zaliczasz. Ja już dobre kilka lat robie w hydraulice i wiem co mówię. A ty jesteś i pozostaniesz tylko prostym sprzedawcą grzejników bo po twoim doświadczeniu widzę że do innej roboty byś się nie nadawał Co ty o grzejnikach możesz wiedzieć jak ty je widzisz tylko zapakowane Weź się idź trochę podszkol i później wróć na forum

    to ty też gadej ?????????

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Ej Panowie - chcecie sprowadzić to forum do poziomu "gazetowego"?
    Adamos - co do wagi piszę, co sam sprawdziłem - zresztą weź choćby Purmo, Kermi oraz Starmexa i połóż na wagę...potem możemy się pokłócić, ale nie na forum. Dodatkowo zajrzyj pod spód kto i gdzie kończy swoje radiatorki...
    Pozdrawiam
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony