dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Zmiana w ubikacji

    Z góry przepraszam jeśli taki temat już był ale mam mały problem. A mianowicie od dłuższego czasu przymierzam się do wymiany muszli klozetowej wraz ze spłuczką. Chodzi o niewielką ubikację w wieżowcu 11piętrowym .(Cała instalacja wraz z muszlą jest oryginalna) . Planuje wstawić tam zwykłą muszlę wraz z bezpośrednio połączoną ceramiczną spłuczką. Aktualny system z racji swojego wieku nie spełnia już oczekiwań, jest wodnochłonny, głośny, nieszczelny...
    Zstanawiam się jedynie czy dał bym sobie radę sam, jakie "niespodzianki mogą na mnie czekać. Z tego co wiem to za drewnianą ścianą wykonane jest już przyłącze (podprowadzona rura) do zasilania dolnopłuka. Należało by jedynie zaślepić jakoś górne przyłącze i dokręcić zawór i wężyk na dole do przyszłego dolnopłuka. Oczywiście nie obejdzie się bez demontażu całej ściany z paneli... Budynek jest z lat 70-tych. Aktualnie znajduje się tam górnopłuk. Pewnie trzeba będzie też zrobić nowe odprowadzenie kanalizacyjne z PCV (aktualnie jest tam jakaś dziwna, niespotykana kształtka z PRLu, która zapewne odejdzie razem z muszlą. Jeśli będą potrzebne jakieś bardziej szczegółowe informacje czy zdjęcia to postaram się dostarczyć.

    Nie jestem fachowcem ale czasami podejmuje się różnych napraw MIN. HYDRAULICZNYCH JAK WYMIANA KRANU czy montaż zlewu (razem z ojcem) .
    Pozdrawiam.

    Jeśli admini mogą to niech usunął ten sam temat, któy założyłem nieumyślnie w nieodpowiednim dziale o wymianie doświadczeń z budowy.
    Ostatnio edytowane przez mateuszolsztyn ; 07-09-2010 o 18:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony