dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kocioł RED a HEIZTECHNIK

    Witam wszystkich, jestem nowicjuszem jeśli chodzi o kotły grzewcze i po przeanalizowaniu większości tematów na forum jak również innych stron w tej tematyce jestem w kropce jaki wybrać kocioł grzewczy. Interesuje mnie przede wszystkim kocił na ekogroszek z możliwością palenia miałem oraz w sytuacjach awaryjnych drewnem. Po zapoznaniu się z różnymi producentami kotłów polecanych przez forumowiczów jak również szukaniu na własną rękę w swojej okolicy zainteresował mnie kocioł firmy RED http://www.red-blue.pl/?page=oferta&...=15&produkt=21
    „Rzekomo” jest to kocioł firmy produkującej inne kotły pod szyldem HEIZTECHNIK. Wszedłem na ich stronę i zapoznałem się z ofertą i znalazłem „identyczny” kocioł co firmy RED. http://www.heiztechnik.pl/index.php?...mid=20&lang=pl
    Na stronie internetowej heiztechnika jest fotka jak również film, na którym widnieją obie marki kotłów ze sobą. Teraz nasuwa się tylko jedno pytanie. Jakiej marki kocioł wybrać?
    Szukałem tematów odnośnie tych kotłów na forum ale praktycznie nic nie ma i nie ma obiektywnych ocen ich użytkowników jak również rad co do firm.
    Zwróciłem również uwagę na kocioł firmy weber heiztechnik http://www.weberht.pl/reto_duo.php Teraz mam twardy orzech do zgryzienia co wybrać.

    Proszę o fachową oceną kotłów tych firm i/lub ewentualne wskazanie innych firm.

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo prosze o kontakt osoby ktore posiadaja piec Heiztechnik. Pozdr.m.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.244

    Domyślnie

    Interesuje mnie przede wszystkim kocił na ekogroszek z możliwością palenia miałem oraz w sytuacjach awaryjnych drewnem.
    5 Klasa wyeliminowała ruszt awaryjny oraz jego sterowanie.
    „Rzekomo” jest to kocioł firmy produkującej inne kotły pod szyldem HEIZTECHNIK.
    Daj sobie spokój z tymi awaryjnymi "lalusiami" i kup kocioł Polskiego producenta.

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, produkty Heiztechnik występują pod dwiema markami, pod marką własną i pod marką RED, marką grupy zakupowej.
    Niestety nie ma już urządzeń z rusztem dodatkowy, jednak gdybyś go posiadał, to wątpię, abyś go używał, mało kto to robi.

    Co do stwierdzenia "Daj sobie spokój z tymi awaryjnymi "lalusiami" i kup kocioł Polskiego producenta", to informuję że firma Heiztechnik jest całkowicie polska, a miło jeśli utożsamiają nas z zagranicznym producentem, bo są to urządzenia wykonane na europejski poziomie

    Pozdrawiam

    Serwis HT
    Tu była reklama...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony