dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. #1

    Domyślnie Czarne płytki - opinie, kolekcje, inspiracje, realizacje

    No właśnie, z marnym skutkiem szukam płytek do łazienki, wszystko co mi oferują w sklepach podchodzi pod grafit, a ja potzrebuje czystej czerni.
    Czy ktoś takie ma bądź widział?

  2. #2

    Domyślnie

    Vileroy & Boch ma takie plytki - czarny mat. sa np. w krakowskim BOZ2

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki , muszę poszukac w okolicy Katowic.
    A może jeszcze jakieś?

  4. #4

    Domyślnie

    Chyba ich jednak w okolicy nie znajdę, prosze więc o inne typy.

  5. #5

    Domyślnie

    Czarne płytki podłogowe ma Baldocer, seria Colors. Ładne
    Dostępne w Opex Katowice.

  6. #6

    Domyślnie

    Czarne plytki w lazience wspolczuje Pani Domu".

    Mielismy w mieszkaniu czarne plytki w wc i na podlodze i na scianach do polowy, wyzej byly biale laczone na dekor. Koszmar jesli chodzi o czyszczenie, a raczej o brudzunie

  7. #7

    Domyślnie

    Mam do wyboru dwa kolory: czarne albo białe. W przypadku białych widaćkażdy mój włos, poza tym białe fugi, czytaj białe przez bardzo krótki okres
    Dlatego wolę czarne, ale niekoniecznie na wysoki połysk, bo chyba własnie na takich znać najgorzej każdy zaciek, prawda?

    izaa dzięki

  8. #8

    Domyślnie

    dokladnie - dlatego mysle ze ten V&B Ci sie spodoba - to zmatowiony czarny.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Mam do wyboru dwa kolory: czarne albo białe. W przypadku białych widaćkażdy mój włos, poza tym białe fugi, czytaj białe przez bardzo krótki okres
    Dlatego wolę czarne, ale niekoniecznie na wysoki połysk, bo chyba własnie na takich znać najgorzej każdy zaciek, prawda?

    izaa dzięki
    No wlasnie zapomnialem napisac,ze byly matowe i te na podlodze i te na scianach. Wszystkie fugi byly czarne.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran
    Cytat Napisał jaksie
    Mam do wyboru dwa kolory: czarne albo białe. W przypadku białych widaćkażdy mój włos, poza tym białe fugi, czytaj białe przez bardzo krótki okres
    Dlatego wolę czarne, ale niekoniecznie na wysoki połysk, bo chyba własnie na takich znać najgorzej każdy zaciek, prawda?

    izaa dzięki
    No wlasnie zapomnialem napisac,ze byly matowe i te na podlodze i te na scianach. Wszystkie fugi byly czarne.
    Ale na czym dokładnie polegał problem,w czym było gorzej niż gdyby płytki były dajmy na to kremowe?

  11. #11

    Domyślnie

    To ze wszystko na nich widac, kazdy najmniejszy wlosek, kazda kropelke, czy to na scianie, czy na podlodze to wiesz. Dochodzi jednak jeszcze sprzatanie, mimo stosowania najrozniejszej chemi do zmywania (probowalismy, szukalismy
    i eksperymentowalismy z roznymi rzeczami) pozostawaly po zmyciu smugi.
    Nie moge powiedziec, raz byly bardziej, a raz mniej widoczne, ale nie pamietam zeby bylo tak idealnie, nie bylo tak jak byc powinno. Wszystko jeszcze zalezalo od kata patrzenia, ale zawsze one jednak byly widoczne.
    Kiedys o ile dobrze pamietam inni wypowiadali sie na temat takiego wykonczenia lazienki, wc i mieli podobne spostzrezenia.

  12. #12

    Domyślnie

    czarne, ale lapatto, pół poler lub pół mat, nie widać absolutnie nic, ani kropelek, ani moich włosów, no może białe paprochy,ale te jestem w stanie przeżyć.


    http://www.ceramiczneplytki.pl/index.php?page=galeria
    drugi rząd od dołu, zdjęcie pierwsze z lewej, są gładkie i w kwiaty - oba na żywo piękne. Niestety zdjęcie nie do końca to oddaje.
    Kasia i Paweł

  13. #13

    Domyślnie

    krwistą czerń ma Villeroy Boch, kolekcja Bianconero
    i tak, i nie...

  14. #14

    Domyślnie Re: Czarne płytki podłogowe WANTED

    Cytat Napisał jaksie
    No właśnie, z marnym skutkiem szukam płytek do łazienki, wszystko co mi oferują w sklepach podchodzi pod grafit, a ja potzrebuje czystej czerni.
    Czy ktoś takie ma bądź widział?
    Zastanów sie dobrze nad tym kolorem, ja mam ciemne prawie czarne płytki i teraz wiem, że nigdy więcej. Najbardziej uciążliwy jest pył/kurz osadzający sie ze wszystkiego z ręcznikow, papieru i nie wiadomo skąd. Po każdym użyciu łazienki przez domowników latam z mopem i mało tego najpierw musze odkurzyc ten pylek bo inaczej pozostaja smugi. Tak, że serdecznie współczuję.

  15. #15

    Domyślnie

    Dzięuje wam wszytskim za rady i podpowiedzi.
    Okazała się, że płytki są dosyć problematyczne. Nie jest to tak głęboka czerń, jak wyglądało to na ekspozycji. Wpadają w brąz.
    Całe szczęście w dolnej łazience nie ma okna. Znaleźliśmy takie matowe o nierównej powierzchni. Nie pamiętam producenta. Seria Lawa. mam nadzieję, że na takich nie bedzie znac każdego paprocha.

  16. #16

    Domyślnie Czarne płytki - opinie, inspiracje

    Jestem na etapie poszukiwania czarnych płytek do łazienki. (format 60x60, najlepiej 120x60, ale takich nie znajdę w granicy założonego limitu cenowego).
    Cena gra rolę - mogę wydać max. 200zł/m2.
    Oglądałam już dużo i byłam prawie zdecydowana na Stone Age (nawet nie wiem, jaki to producent), ale później zobaczyłam jeszcze Caledonię z Paradyża i Magmę z Nowej Gali (tu drożej, ale format 120x60) i jeszcze Spazio z Nova Bell i zgłupiałam.

    Może ktoś ma u siebie któreś z ww płytek?
    A moze ktoś może zaproponować coś innego w tej cenie?
    Tylko tu i teraz.

  17. #17

    Domyślnie

    Asizo, ja mam u siebie na podłodze Spazio czarne, ale format 30x60 i uważam, że cudne są bałam się czarnej podlogi, ale te płytki tak skrzą, że nie ma efektu czarnej dziury.
    Dziennik i komentarze to już historia

  18. #18

    Domyślnie

    Elena, a jak z utrzymaniem czystości? Nie widac na nich smug czy zacieków?
    Tylko tu i teraz.

  19. #19

    Domyślnie

    żadnych smug ani zacieków - przy zapalonym świetle górnym fajna gra światła - jakby śnieg skrzył
    Dziennik i komentarze to już historia

  20. #20

    Domyślnie

    ale zaraz wrzucę jeszcze jedne czarne, które brałam pod uwagę do łazienki
    Dziennik i komentarze to już historia

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony