dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    znalazłam - BiancoNero V&B, ale nie pamiętam jak cenowo stoją...

    Nazwa:  WOHNEN_BIANCONERO_2&.jpg
Wyświetleń: 5476
Rozmiar:  19,0 KB
    Dziennik i komentarze to już historia

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Skoro w tytule są inspiracje, to będę wklejać
















  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Magma wygląda rewelacyjnie, na fotach przynajmniej
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Magma wygląda rewelacyjnie, na fotach przynajmniej
    Ja widziałam na zywo, ale tylko na próbniku średnicy ok. 10cm, a to trochę mało. Duża płytka była tylko jasna :/
    Tylko tu i teraz.

  5. #25

    Domyślnie

    u mnie Piumetta z Paradża w wersji czern/biel , jestem na etapie projektu
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  6. #26

    Domyślnie

    a ja mam ten Ceramica Picasa City Black...

    Uploaded with ImageShack.us
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  7. #27

    Domyślnie

    Posiadam gres Piemme Valentino fashion black 60 x 60. Oddam za 155 zł/m2.

    http://www.essendontile.com.au/pdf/fashion.pdf

    Info na PW

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    joliska - dzięi za inspiracje .
    asizo - mam jeszcze nie ułożone Zirconio Radica Negro. Położyłam dwie na wylewce i już widzę, że nie widać na nich brudu. Rozmiary są 60x120, 60x60. Moje 45x67 kosztowały 107 za metr. Są super, aczkolwiek nie jest to totalnie czarna czerń. Mam zamówioną totalną czerń Perondę Domus, struktura (podobnie jak Radica) 177 pln za metr 44x66 ale chyba są inne rozmiary, w sumie to kopia Magmy z NG. JEdnak magmie jak się przyjżysz, to ma maleńkie kropeczki granatowe, Domus jest tego pozbawiony, jest jednolitego koloru. Mnie się magma bardzo podobała, ale jakoś nie mogłam się do kropek przekonać (musisz na żywca zobaczyć).
    Aha, zaraz w "sklepach które polecacie" wkleję namiar na sklep, gdzie magmę mają w II gatunku 60x60 po 69,20.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  9. #29

    Domyślnie

    A może jeszcze Apasionate Nero ?? Znalazłem je w rozmiarze 30x60 co prawda, ale może większe też są. Całkiem dobrze wyglądają. Są jeszcze Apasionate Nero Inserto - z motywem kwiatu. Te pierwsze dobrze by wyglądały w połączeniu z pomarańczem lub czerwienią.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    joliska - dzięi za inspiracje .
    asizo - mam jeszcze nie ułożone Zirconio Radica Negro. Położyłam dwie na wylewce i już widzę, że nie widać na nich brudu. Rozmiary są 60x120, 60x60. Moje 45x67 kosztowały 107 za metr. Są super, aczkolwiek nie jest to totalnie czarna czerń. Mam zamówioną totalną czerń Perondę Domus, struktura (podobnie jak Radica) 177 pln za metr 44x66 ale chyba są inne rozmiary, w sumie to kopia Magmy z NG. JEdnak magmie jak się przyjżysz, to ma maleńkie kropeczki granatowe, Domus jest tego pozbawiony, jest jednolitego koloru. Mnie się magma bardzo podobała, ale jakoś nie mogłam się do kropek przekonać (musisz na żywca zobaczyć).
    Aha, zaraz w "sklepach które polecacie" wkleję namiar na sklep, gdzie magmę mają w II gatunku 60x60 po 69,20.
    Wlasnie, Mirela, te kropeczki granatowe na magmie zniechęciły mnie do niej. Dziś udało mi się zobaczyć na żywo. Była akurat duza płytka, 120x60, czarny półpoler. Sama struktura bardzo fajna, czerń tez ładna, tylko te kropki wszystko psują.

    A Zirconio Radica Negro nie są trudne w utrzymaniu czystości?

    Jeszcze ta Peronda Domus mnie kusi, ale nigdzie nie widziałam na zywo. Zirconio chyba tez nie widziałam, bo pewnie bym skojarzyła.

    Ale dziś oglądałam nowość z Paradyża - Caledonia. Bardzo ciekawe płytki. Nie wiem, czy się na nie nie zdecyduję. Półpoler czarny bardzo bardzo mi się podoba.
    Tylko tu i teraz.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    W kwestii czarnego półpoleru się nie wypowiem, mnie się podoba tylko mat . Z tego co wiem, to maty ogólnie łatwiej utrzymac w czystości (chciałam kolekcję colour z tubądzina i w życiu bym ich do łązienki nie wzięła (choć piękne)). Radica w strukturze za bardzo się nie różni od DOmusa. Niestety Domusa widziałam tylko w 3 sklepach, nie mam go jeszcze w rękach więc nic więcej nie powiem. Porównywałam do w sklepie do magmy, i są prawie identyczne tylko bez kropeczek.
    Zadzwoń do jakiegokolwiek sklepu, mającego peronde. Ja akurat w Katowicach i Bielsku widziałam. Jak chcesz radikę zobaczyć to zapraszam do mnie . Domus będzie za 3 tygodnie.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Jak chcesz radikę zobaczyć to zapraszam do mnie . Domus będzie za 3 tygodnie.
    Oj, wydaje mi się, ze za daleko mam do Ciebie. Mieszkam koło Białegostoku.

    Co do półpolerów (i lappato), to mnie się własnie wydaje, ze są one łatwiejsze do utrzymania w czystości, bo tak miejscami lśnią i jak są nawet mokre, to zlewa sie to z kropelkami wody. Mam teraz takie płytki na podłodze w łazience, wprawdzie niebieskie w takie mazaje miejscami lsniące i zupełnie nie widać na nich, jak np. podłoga jest zachlapana. W ogole nic na nich nie widać. Mogłabym nie sprzątac Poza tym są paskudne, no i oczywiscie do wymiany, razem z całą łazienką.

    Musze jeszcze raz sie przejechać do sklepu , w którym ten Stone Age oglądałam i chyba będę wybierać pomiędzy Stone Age i Caledonią.

    Stone Age znalazłam tez na allegro i to w takiej samej cenie, jak w sklepie. To chyba chińszczyzna, co?

    http://allegro.pl/gres-600x600-stone...152526447.html

    W sklepie wyglądały torche inaczej niż na tym zdjeciu (lepiej).
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 17-09-2010 o 19:55
    Tylko tu i teraz.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Widzę po Radice, że na strukturze nie znać żadnych maziajów z wody. No chyba, ze ta woda z pastą do żebów będzie.
    Powodzenia w poszukiwaniach, daj znać co wybrałaś .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał pola08 Zobacz post
    a ja mam ten Ceramica Picasa City Black...

    Uploaded with ImageShack.us
    Widziałam te płytki na żywo. Ciekawe. Ale zastanawiam sie, czy nie będzie na nich mocno widać śladów po kroplach, zacieków, itp...
    Możesz coś o nich powiedzieć?
    Tylko tu i teraz.

  15. #35

    Domyślnie

    Nie użytkuje ich jeszcze, ale faktura wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu. Uważam, że to najpiękniejsze płytki jakie do tej pory zakupiłam. Zdjęcie nie oddaje ich uroku. Proponuję zobaczyć w realu. Pwierzchnia jest satynowa, miejscami jakby ktoś ją zawoskował. Nie sądzę, żeby były trudne w utrzymaniu...
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał pola08 Zobacz post
    Nie użytkuje ich jeszcze, ale faktura wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu. Uważam, że to najpiękniejsze płytki jakie do tej pory zakupiłam. Zdjęcie nie oddaje ich uroku. Proponuję zobaczyć w realu. Pwierzchnia jest satynowa, miejscami jakby ktoś ją zawoskował. Nie sądzę, żeby były trudne w utrzymaniu...
    Widziałam w realu i właśnie dlatego pytam, bo wydały mi się trudne w utrzymaniu.

    Wczoraj przywiozłam 2 płytki do domu, zeby zrobić crashtesty (Caledonia półpoler z Paradyża i jakaś włoska nowość, Lappato, plytka o nazwie Twinkle)
    Wylewałam na nie wodę z mydłem, czekałam aż wyschnie. Robiłam też różne maziaje taką wodą i zostawiałam do wyschnięcia. W obu przypalkach zero smug.
    Na którąś z nich sie zdecyduję. Na razie na korzyść Caledonii przemawia cena - w sklepach internetowych 104-106 zł/m2. Twinkle piękna (choć nie wiem, czy ładniejsza od Caledonii, po prostu inna - jeszcze nigdzie nie widziałam takich płytek, kolor praktycznie identyczny, taki bardzo ciemny grafit, prawie czerń) - ale tu cena ok. 230zł/m2.
    Jutro muszę płytki zwrócić, wiec bedzie burza mózgów
    Tylko tu i teraz.

  17. #37

    Domyślnie

    Asizo doczytałam, że je widziałaś. Swojego posta skierowałam również do innych poszukujących czarnych płytek, aby zwrócili na nie uwagę, bo są naprawdę tego warte...Życzę udanego wyboru
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  18. #38

    Domyślnie

    Hm, możesz jeszcze zobaczyć na te w lekkie ornamenty z Tubądzina - P-Black - są w wymiarach 44x44, więc nie wiem czy nie za małe, ale są o wiele tańsze, niż Twój limit cenowy Widzę że porządne testowanie odchodzi, skoro nawet crash testy robisz ;D

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    znalazłam - BiancoNero V&B, ale nie pamiętam jak cenowo stoją...

    No właśnie ja wiem jak cenowo stoją te płytki. Z metra to koszt ok 500 zł z upustem. Bardzo mi się podobają a szczególnie biała wersja tych płytek.
    Ostatnio edytowane przez monika.KIELCE ; 06-10-2010 o 20:00
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  20. #40

    Domyślnie

    cześć, ja mam cały parter w domu wyłożony czarnymi płytkami Lafaenza Pasha (występują też białe i beżowe), to jest chyba półpoler, tzn. niby świecące, ale z przetarciami, w których mają takie jakby srebrne plamki, brokat, szczególnie widoczny pod słońce, kiedy mówię że mam w domu płytki czarne płytki, to się wszyscy za głowę łapią, że ciągle z mopem biegam, ale podłogę myję raz w tygodniu, są świetne w utrzymaniu, nie widać żadnych zacieków, koszt do 200 zł, gdzieś w sklepie internetowym widziałam taniej, ok. 180 zł za metr,
    aha, jedna uwaga do nich - one nie są całkowicie proste, tylko na brzegach płytka schodzi jakby do dołu, takie jakby brzuszki, mi to nie przeszkadza
    Ostatnio edytowane przez skorpion88 ; 08-10-2010 o 12:17 Powód: dopisek

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony