dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 9
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 170
  1. #101
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jowitajowita

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-083
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mogę smialo powiedziec, ze mieszkanie w szeregowcu bylo fajna decyzja, z perspektywy czasu. Jest pełna wolność w otoczeniu lasu, domy są dobrze skomunikowane, jest pełna infrastruktura tam, tereny rekreacyjne no i natura. A tego mi w życiu trzeba! W takim miejscu prawdziwie się wypoczywa. Najefektywniej odpoczywam, gdy wkoło jest zieleń. :---))) Jeśli ktoś ma jakieś pytanie dotyczące domów w Łazach to ja się polecam. Pozdrawiam Forumowiczów.

  2. #102
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    romalis

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-088
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jowitajowita Zobacz post
    Tam sa chyba dzialki od 200 do 500 metrow kwadratowych, jakos tak...z tego co dobrze pamietam! ale to trzeba sie upewnic, najlepiej wchodzac na strone albo dzwoniac. Jak dla mnie rozmiar tych dzialek to swiat i ludzie. Przestronnie, mamy taras, z którego jestem nawiasem mowiac bardzo zadowolona. Wstawilismy grill murowany, jest i laweczka, bujaczke wstawilismy...ja jestem zadowolona. Naprawde.
    A sąsiedzi nie są zbyt blisko? Nie chcę być w aż tak bliskich relacjach z moimi sąsiadami. Jeszcze jak się okaże, że to rodzina z rozwrzeszczonymi dzieciakami. Jaka jest odległość pomiędzy jednym ogrodem, a drugim? )

  3. #103
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    romalis

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-088
    Posty
    2

    Domyślnie

    "domy są dobrze skomunikowane" - proszę o większą jasność, "jest pełna infrastrukttura" - podobnie. Co to oznacza? Że jest przedszkole, szkoła? Akurat to mnie mało interesuje, bo jestem daleko przed zostaniem mamą, chociaż nigdy nie wiadomo! Ja muszę mieć blisko restaurację dobrą, pocztę i bibliotekę. Czy to wszystko tam jest? Będę wdzęczna za odp.

  4. #104
    Banned
    kowalt

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-569
    Posty
    71

    Domyślnie

    Sprawdźcie sobie jeszcze ofertę Agena Development S.A (tu ich witryna z aktualnymi inwestycjami agenadevelopment.pl) która jest inwestorem osiedli Kamienna 1 czy Praga Tower. Szczególnie wyróżnia się tutaj właśnie Kamienna 1. Jest to 8 kondygnacyjny budynek z 95 mieszkaniami. Cena za m kw zaczyna się od 6900 zł za 1 m kw do tego dochodzi jeszcze miejsce postojowe. Budynek wpasowuje się też w praskie otoczenie. Poza tym Praga jest jednak lepiej skomunikowana z centrum niż Białołęka, Bielany czy inne dzielnice na obrzeżach.

  5. #105
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krystianWA

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-088
    Posty
    1

    Domyślnie

    No oczywiscie, ze jest. Jest poczta, sa sklepy, jest wszystko co potrzebne jest czlowiekowi do normalnej egzystencji. Ale co najwazniejsze, jest przepiekna okolica, ja uwielbiam przebywac w okolicy zieleni, to mnie napedza i napaja pozytywna energia. Takie miejsca maja w sobie swego rodzaju magię, mieszkając w domu szeregowym albo wolnostojacym jestesmy blizej roslin, blizej przyrodyy!

  6. #106

    Domyślnie

    Ja jestem bardzo zadowolona z firmy, którą podjęłam współpracę. Kontakt z klientem rewelacyjnym i przede wszystkim uczciwość. Wszystko to co mówili zgadzało się co do joty. Firmę polecili mi znajomi, więc była już w jakikolwiek sposób sprawdzona.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalinowszczanka Zobacz post
    No ja akurat uwielbiam. Chetnie bym tam zamieszkala, w tych domach w ŁAzach,gdyby nie moj maz, ktory uparl sie na blokowisko. Despota jeden. Zobaczyy, na starosc bedzie chcial do domku z ogrodkiem. Coraz wiecej mlodych osiada wlasnie gdzies na obrzezach miast, w malych miejscowosciach tuz przy wiekszych miastach, coraz bardziej ceni sie wlasny kawalek ziemi, relaks na tarasie, grill z przyjaciolmi to jest to.
    Trzeba mezowi wiercic dziure w brzuchu. ) Jak kocha to ustapi. Z czasem moze zrozumie, ze blokowisko jest meczace, ogranicza, dom szeregowy daje pelna wolnosc i swobode, wiem o czym mowie. Od 5 lat jestem szczesliwym wlascicielem domu szeregowego pod Warszawa. Ucieklem od tego szalenstwa Warszawki i jestem bardzo szczesliwy, polecam smialo kazdemu. Pozdrawiam smutasow z blokowisk i szczesliwcow z domow.

  8. #108
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jarekokon2

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Walga
    Kod pocztowy
    04-088
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek_jasiek Zobacz post
    Trzeba mezowi wiercic dziure w brzuchu. ) Jak kocha to ustapi. Z czasem moze zrozumie, ze blokowisko jest meczace, ogranicza, dom szeregowy daje pelna wolnosc i swobode, wiem o czym mowie. Od 5 lat jestem szczesliwym wlascicielem domu szeregowego pod Warszawa. Ucieklem od tego szalenstwa Warszawki i jestem bardzo szczesliwy, polecam smialo kazdemu. Pozdrawiam smutasow z blokowisk i szczesliwcow z domow.
    Lepiej nie wiercić, sam musi sie do tego przekonać. Chyba nikt nie chce, żeby mu później ktoś wypominał przeprowadzkę za miasto. Tu chodziło o niemałe pieniądze, więc lepiej, żeby to była wspólna decyzja. Po prostu trzeba zaprezentować zalety przeważające nad zamieszkaniem w bardziej zacisznej lokalizacji. Pozdrawiam.

  9. #109
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    skulisz

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-088
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalinowszczanka Zobacz post
    No ja akurat uwielbiam. Chetnie bym tam zamieszkala, w tych domach w ŁAzach,gdyby nie moj maz, ktory uparl sie na blokowisko. Despota jeden. Zobaczyy, na starosc bedzie chcial do domku z ogrodkiem. Coraz wiecej mlodych osiada wlasnie gdzies na obrzezach miast, w malych miejscowosciach tuz przy wiekszych miastach, coraz bardziej ceni sie wlasny kawalek ziemi, relaks na tarasie, grill z przyjaciolmi to jest to.
    I to jest bardzo fajny trend. Ja go popieram. Nic tak nie relaksuje jak mieszkanie w otoczeniu zieleni, gdzies hen daleko od tego calego miejskiego zamieszania. W dobie dzisiejszych czasow, gdzie wszedzie jest ped za praca, za pieniądzem wyczilałtowanie się w takich łazach jest naprawdę cudowne. Gdybym tylko mogła, natychmiast przeprowadziłabym się do domku. Zazdroszczę wszystkim którzy mają tę możliwość. ) Grunt to mieć marzenia, być może i moje kiedyś się spełniąąąą. Kto wie.

  10. #110
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jeremi_

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-394
    Posty
    1

    Domyślnie

    I stalo sie. Bede opuszczac moje ukochane Trojmiasto na rzecz Warszawy. Awans, ktory wiaze sie z przeprowadzka do stolicy. Moje zycie zmiania sie o 180 stopni, a nawet 360. Trzeba sprzedac duze mieszkanie blisko morza i wyprowadzic sie. No wlasnie, niekoniecznie chcialbym do samej Warszawy. Czy ktos moze cos doradzic? Jestem w temacie nieruchomosci ciemny. Co to za inwestycja w Lazach? Pozdrawiam.

  11. #111
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariolan_za

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-080
    Posty
    38

    Domyślnie

    gratulację awansu chociaż moża na warszawę bym osobiście nie zamieniła. Polecam ci się rozejrzeć w kilku miejscach za nowym lokum. Bądź czujny w podejmowaniu decyzji.

  12. #112
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jasonnever

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-699
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mi osobiście podoba się ta inwestycja i nowe mieszkania bemowo tylko nie wiele wiem o developerze.
    Ostatnio edytowane przez Jasonnever ; 15-12-2014 o 09:12 Powód: błąd ort

  13. #113

    Domyślnie

    U nas padło na segment, chcieliśmy kupić początkowo mieszkanie no ale stwierdziliśmy, że to chyba nie dla nas. Wolimy mieć więcej przestrzeni, no i przede wszystkim własny kawałek trawy Zdecydowaliśmy się na segment, na warszawkim warze. Postawili go pod flagą aras, mamy wreszcie własną przestrzeń no i własny ogródek. Co do sąsiedztwa to też nie możemy narzekać, bo osiedle nie jest bardzo duże więc jest spokojnie i z każdym można się dogadać na spokojnie .

  14. #114

    Domyślnie

    Ja kupiłam z mężem dom od Elmis i nie narzekamy. Wszystko bardzo jasne, nie spławiają jak ma się jakieś nawet dziwne pytania

  15. #115
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    onasz

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-084
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał jeremi_ Zobacz post
    I stalo sie. Bede opuszczac moje ukochane Trojmiasto na rzecz Warszawy. Awans, ktory wiaze sie z przeprowadzka do stolicy. Moje zycie zmiania sie o 180 stopni, a nawet 360. Trzeba sprzedac duze mieszkanie blisko morza i wyprowadzic sie. No wlasnie, niekoniecznie chcialbym do samej Warszawy. Czy ktos moze cos doradzic? Jestem w temacie nieruchomosci ciemny. Co to za inwestycja w Lazach? Pozdrawiam.
    To fajne osiedle domów szeregowych, z dala od zgiełku Warszawy. Jest cicho, spokojnie, przyjemnie. Idzie odpocząć po całym dniu w pracy. Domy są estycznie zaaranżowane, eleganckie i przestronne, przynajmniej to, w którym my mieszkamy. Jest tam pełna infrastruktura handlowo - usługwa, także nie ma się co martwić, że będzie kłopot z zakupami. ))

  16. #116

    Domyślnie

    Jeremi_, a w jakiej dzielnicy będziesz pracował? Myślę, że warto wybrać dom w miejscu z dobrym dojazdem do pracy. Z upływem czasu widzę, jak bardzo jest to ważne. Jeśli południowe dzielnice, to rzeczywiście Łazy mogą być dobrym wyborem, jeśli północne, to np. polecałbym Łomianki. Teraz buduje się tam fajne osiedle – bodajże firmy Magaj. Bardzo fajne bliźniaki, moja siostra mieszka też w domu od tego dewelopera i jest bardzo zadowolona z wyboru.

  17. #117
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olamala111

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-022
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał kapamata Zobacz post
    Wedlug mnie TBS, bardzo dobry deweloper
    popieram znajomi kupili od niego mieszkanko i są zadowoleni.
    Reklama na FM jest płatna

  18. #118
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    klientCV

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-000
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ze swojej strony mogę dodać że zdecydowanie NIE polecam spółki City Villa.
    Mieszkam w kolejnej zrealizowanej inwestycji tego dewelopera i mogę powiedzieć jedno: są to niepoważni ludzie.
    Zacznijmy od usterek - nie są naprawiane w prawidłowy sposób, raczej byle jak i bez wiedzy wspólnoty. W przypadku usterek w lokalach jest cisza. Koło naszej nieruchomości rozpoczęła się kolejna budowa CV i już sam sposób realizacji budzi duże zastrzeżenia.
    Druga sprawa to podejście osób zarządzających CV - zorganizowaliśmy już kilka spotkań na które były zaproszone te osoby i nie pojawiły się ani razu. Ostatnio zamiast nich przyszedł w ich imieniu niedecyzyjny (często to podkreślał na spotkaniu) inwestor. Wykonawca Stach również nie raczył się pojawić.
    Więcej można zobaczyć na Grochowie, zamierzamy również rozwiesić na balkonach zdjęcia usterek więc będzie co oglądać.

  19. #119

    Domyślnie

    Ja mialem osobiscie styczność z paroma deweloperami i z doświadczenia powiem, że czuć to w kontakcie i negocjacjach czy deweloper to potentat na rynku czy po prostu jedna inwestycja którą zrobi i sie zwinie, ja szukając mieszkań dla znajomych czy mi zawsze patrzę, po ilości inwestycji, wiem, że wtedy deweloper ma kapitał i nie zbankrutuje w połowie, polecam sprawdzać na stronach branżowych deweloperów np na gratce czy tutaj SPAM i jeśli deweloper ma ponad 2 inwestycje i historycznych też już zrobił kilka to wiadomo że solidna firma która nie zrobi nas w "balona"
    Ostatnio edytowane przez panfotograf ; 22-02-2016 o 19:12 Powód: SPAM

  20. #120
    Banned
    woskowana

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    12

    Domyślnie

    Osiedle MODEROWANO na Białołęce jest fajnym miejscem, gdzie można odpocząć od warszawskiego tempa życia. Dodatkowo mieszkania mają bardzo fajny układ, co sprzyja odpoczynkowi.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 18-11-2015 o 15:37 Powód: Reklama

Strona 6 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony