dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 9
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 170
  1. #121
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamila222

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-391
    Posty
    2

    Domyślnie

    Spam
    Ostatnio edytowane przez panfotograf ; 22-02-2016 o 19:10 Powód: SPAM

  2. #122

    Domyślnie

    Spam
    Ostatnio edytowane przez panfotograf ; 22-02-2016 o 19:07 Powód: SPAM

  3. #123

    Domyślnie

    Uderz w stół, a nożyce się odezwą wiadomo, że jeśli spytasz o "dobrego" i "zaufanego" dewelopera na forum, to zostaną Ci polecone firmy nie tyle najlepsze, co te, których pracownicy akurat zadbali o PR na tym forum jeśli chcemy uzyskać naprawdę obiektywną ocenę danej firmy, korzystajmy ze stronek weryfikujących nie tylko profile samych firm, ale też tych, którzy je oceniają - jak chociażby tutaj SPAM , gdzie żeby móc kogoś oceniać sam musisz być zarejestrowaną w serwisie firmą.. oczywiście to stronka raczej B2B, ale mają też wielu deweloperów mieszkaniowych, a oceniać ich mogą tylko inni kontrahenci, a nie boty czy fake konta, więc wiarygodność ocen spora
    Ostatnio edytowane przez panfotograf ; 22-02-2016 o 19:17 Powód: spam

  4. #124
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    swing23

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-493
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kolego ja z czystym sumieniem mogę polecić Ci Firmę REM-BUDEX. Mała rodzinna firma prężnie działająca a rynku warszawskim. Ich ostatnia inwestycja to Osiedlestawy. ( więcej info www.osiedlestawy.pl , ładne rozkłady mieszkań , nawet w 2 piętrowym budynku mają windę
    Co mnie najbardziej cieszy sprzedają gotowe mieszkania a nie dziurę w ziemi.

  5. #125

    Domyślnie

    My szukaliśmy z żóną w markach, bo tu mamy firmę i najbardziej nam pasowało. Plusem są także niższe ceny nieruchomości, a jakość nawet lepsza niż w warszawie. Wybraliśmy osiedle pałacowa, bo jest właśnie blisko centrum handlowego i wylotówki ze stolicy, ale w takim fajnym miejscu, gdize jest cicho i spokojnie.

  6. #126
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    My równiez początkowo bralismy pod uwagę kupno mieszkanie na przedmieściach ale nie zdecydowaliśmy się. Podliczyliśmy ile będą nas kosztowaly dojazdy ( nie tylko finansowo ale również czasowo) i zdecydowalismy się na Wilanów, konkretnie na Zorę na Teodorowicza ( apartamenty od Whitehouse). Mieszkanie kupiliśmy miesiac temu, w tym roku się już wprowadzam bo wszystko jest na ukonczeniu. Mogliśmy nawet wejść na budowę i wszystko obejrzec. Ceny nie takie niskie ale jak na ten rejon również nie było tak wysoko. Na razie wszystko jest rozkopane ale w projekcie przewiduje się tam sporo zieleni. Podoba nam się przede wszystkim ten dobry dojazd i to,że w okolicy blisko są szkoły i sklepy.

  7. #127

    Domyślnie

    My szukaliśmy mieszkania bardziej w centrum Warszawy i ostatecznie wybraliśmy dewelopera Polnord. W tej chwili właśnie są w trakcie realizacji trzech inwestycji, więc można wybrać coś dla siebie. Mieliśmy już okazję rozmawiać osobiście, twarzą w twarz z przedstawicielem i generalnie rozmowa była na wysokim poziomie. Wszystko wskazuje na to, że się zdecydujemy na zakup mieszkania na jednym z proponowanych osiedli, ale nie chciałabym na razie zapeszyć. Trzymajcie kciuki.

  8. #128
    Banned
    ilion

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa/Gdańsk/Poznań
    Kod pocztowy
    30-004
    Posty
    38

    Domyślnie

    Dorzucę jeszcze od siebie inwestycję którą odkryłem jakiś czas temu. Chodzi o budynek przy Groszowickiej na Pradze Południe (Gocław). Dodam, że jest to inwestycja deweloperska. Z ciekawszych rzeczy mogę dodać, że istnieje możliwość wykupienia garażu, mieszkania są w pełni rozkładowe i nie mają pomieszczeń przechodnich. O ceny trzeba się indywidualnie dowiadywać. Tutaj trochę szczegółów na temat tej inwestycji: http://www.arpinwest.pl/inwestycje-w...a/o-inwestycji

  9. #129

    Domyślnie

    Mnie się podobają budynki na Czapelskiej, niedaleko parku jordanowskiego. Nie wiecie jaki deweloper to buduje?

  10. #130

    Domyślnie

    A my mamy dobre wspomnienia z Klijańczyk Development w kontekście Willi Ursynów. Co prawda musieliśmy zmienić plany, ale teraz wracamy do rozmów w kontekście Willi Ursynów 2. Liczymy na pomyślny bieg spraw.

  11. #131

    Domyślnie

    Yuniversal Podlaski. Jestem zadowolonym klientem tego dewelopera. Z mieszkania jestem jak najbardziej zadowolona! Nie ma przymusu kupowania garaży, są elastyczni jeśli chodzi o terminy płatności. Kontakt z deweloperem bardzo dobry, konsultacje i dogranie spraw związanych z zakupem bezproblemowe.

  12. #132
    Banned
    PrimeNo1

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-855
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Warto kupić tam gdzie skredytuje to bank, dlaczego bo banku dobrze sprawdzą stan prawny nieruchomości, ponadto banki niechętnie kredytują nierzetelnych deweloperów
    potrzebujesz kredytu hipotecznego na zakup mieszkania zapytaj o szczegóły doradce powie na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie od dewelopera na rynku pierwotnym lub od klienta indywidulanego na rynku wtórnym tzw mieszkanie używane z drugiej ręki.
    http://www.isbetterthanmoney.pl

  13. #133

    Domyślnie kogo nie polecam

    Witam,

    ja mogę napisać kogo nie polecam - dsm dewelopment, Jan Pawłowski. Typowy deweloper "cwaniaczek" który wciska ile wlezie mieszkań (4 lokale w jednym bliźniaku), z ominięciem planu zagospodorwania przestrzennego. Wyobraź sobie co się dzieje na takim osiedlu kilku domków z których każdy mnoży się jeszcze przez 4 lokale. Ponadto słyszałem, że buduje z wpłat potencjalnych klientów, a wiadomo jak to jest zz deweloperami, dzisiaj są jutro może ich nie być.


    Cytat Napisał logi Zobacz post
    Witam serdecznie,

    Pragnę zasięgnąć Państwa opinii o warszawskich deweloperach.
    Jestem z Żoną na etapie poszukiwania naszego własnego mieszkania,
    jednak setki tysięcy ofert które są na rynku spędzają nam sen z powiek od dłuższego czasu.
    Dlatego, przy tym bardzo ważnym wyborze, chciałbym odrzucić wszystkie oferty nieuczciwych deweloperów,
    fajnie byloby gdybym został naprowadzony w jakimś kierunku, kogo, gdzie szukać.

    Z góry dziękuję za podpowiedzi w temacie

  14. #134
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Konrad Podgórski

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    powiat Legionowski
    Posty
    351

    Domyślnie

    Ten wątek to jakaś spamowa tablica ogłoszeń... z ciekawości zajrzałem ale sami jedno postowcy tutaj

    Szkoda pracy dla moderatorów w cenzurowaniu tego...
    Dziennik Budowy z komentarzami

    Dom parterowy, powierzchnia użytkowa 90.5m2
    Płyta fundamentowa 20cm + 20cm XPS. Ściany PRAEFA 15cm + 20cm styro grafitowego. Strop monolityczny 18cm + 40cm celulozy. Okna z ciepłym montażem MOWO.
    Ogrzewanie wodne bezpośrednio w płycie. CO + CWU ładowane w II taryfie.
    EAH 40kWh/m2rok (podobno)

  15. #135
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oczko123

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Radzymin
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam firme Conrico ze Starego Dybowa.Obecnie buduje kameralne osiedle w miejscowości Słupno 20 km od centrum wa-wy.Moja siostra kupiła ,jest bardzo zadpwolona. Osiedle bezczynszowe ,41m2 za 165 tyś. Polecam.

  16. #136

    Domyślnie

    Nie, nie znam większości deweloperów o których tu piszecie co więcej dla mnie renoma dewelopera to drugorzędna kwestia, słyszałem różne opinie nt całkiem znanych deweloperów, i co? Potrafią odwalić fuszerkę jak mało kto Nasza kuzynka kupiła z mężem mieszkanie na Promiennej II w Markach, mieszka już chyba z rok i bardzo sobie chwalą, wszystko tak naprawdę pod nosem mają, a jak tzeba na większe zakupy to do CH Marki mają 10 minut. I nie ma żadnych niedociągnięć budowlanych. Widziałem na żywo i podług innych mieszkan które oglądaliśmy z żoną to jest naprawdę dobrze odszykowane. Jesteśmy w trakcie załatwiania kredytu na mieszkanie na Promiennej I i nie możemy się doczekać jak załatwimy papierkową robotę i wprowadzimy się do mieszkania.

  17. #137
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jan.sasiedni

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-701
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    ja mogę napisać kogo nie polecam - dsm dewelopment, Jan Pawłowski. Typowy deweloper "cwaniaczek" który wciska ile wlezie mieszkań (4 lokale w jednym bliźniaku). Wyobraź sobie co się dzieje na takim osiedlu kilku domków z których każdy mnoży się jeszcze przez 4 lokale. W dodatku buduje przy kilkunasto-stopniowym mrozie, jak np. na osiedlu przy Owoców leśnych, które ostatnio oglądałem, a mnie osobiście nie przekonują argumenty, że przy nowoczesnych technologiach mróz nie straszny. Strach pomyśleć co będa przeżywać właściciele takich lokali.

    Ponadto słyszałem, że buduje z wpłat potencjalnych klientów, a wiadomo jak to jest z deweloperami, dzisiaj są jutro może ich nie być.

  18. #138
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Siostra kupowała w ubiegłym roku mieszkanie na Saskiej. Deweloper: Dom Development. Zadowolona, mieszkania odebrała w terminie, nie miała problemów w żadnej kwestii.

  19. #139
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Witam. Ktoś z okolic Wawra,Wesołej, Józefowa? Chciałbym zakupić właśnie albo mieszkanie inwestycyjne, ewentualnie mały segment
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  20. #140

    Domyślnie

    Cytat Napisał greghus Zobacz post
    Witam. Ktoś z okolic Wawra,Wesołej, Józefowa? Chciałbym zakupić właśnie albo mieszkanie inwestycyjne, ewentualnie mały segment
    Jeżeli chcesz segment to mogę polecić Osiedle Stoczniowców 2. Znajdź sobie. Moja siostra tam teraz zakupiła segment właśnie i jest na etapie wykańczania. Fajne miejsce do życia, blisko wszędzie, otoczenie też nie można narzekać. Pojedź sobie i zerknij, a nóż się spodoba

Strona 7 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony