dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Napisał mauritius Zobacz post

    Wczoraj zajechaliśmy do jakiegoś sklepu z techniką grzewczą i zamiast solarów zaproponowaną nam pompę ciepła do ogrzewania c.w. rozważaliście coś takiego?
    Fajna sprawa, też niedawno się tym zainteresowałem i będziemy montować pompę Powietrze-woda. Super sprawa i wychodzi taniej od solarów, które też mieliśmy w planie. Do grzania ciepłej wody super sprawa, dodatkowo latem może służyć jako klimatyzacja.
    My zakup odkładamy na przyszły rok ale instalacja jest już robiona pod pompę, więc jak tylko ją kupimy to z montażem nie będzie problemów.

    Co do pompy ciepła do ogrzewania domu to jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania. Jest to wygodne bo nie trzeba dokładać opału. Jednak koszty związane z wykonaniem powalają i zwrot inwestycji będą miały nasze dzieci albo wcale biorąc pod uwagę tempo wzrostu cen energii elektrycznej. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jeśli ktoś chce wygodę to piec kondensacyjny na gaz.
    Ostatnio edytowane przez Marcin Z102 ; 10-10-2012 o 20:43
    Reklama zabroniona

    DZIENNIK BUDOWY
    KOMENTARZE

  2. #142
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mauritius
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zagłębie Miedziowe
    Posty
    41

    Domyślnie

    podglądam Was co jakiś czas i czekam na nową porcję wpisów.
    Schody super, też nie chcemy zabiegowych i też kombinujemy by były ze spocznikiem. u nas jeszcze dochodzi wejście na pomieszczenie nad garażem. projektant twierdzi, że się nie da i uciął część pokoju na poddaszu na korytarzyk, z którego wchodzi się na strych, wykonawcy jednak twierdzą, że się da,

  3. #143
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Andzia K
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Piła
    Posty
    254

    Domyślnie

    Jakoś na pewno się da... Może zaciągnijcie porady jeszcze u kogoś. Trzymam kciuki!

  4. #144
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    witam . podoba mi się dom oraz relacja z jego budowy. jestem ciekawa, jak wykończycie wszystko. pozdrawiam.
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  5. #145
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nola

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-136
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Czytam Wasz dziennik z ogromnym zainteresowaniem. My zaczynamy budowę domku Z102 lada dzień, tzn. jak tylko pogoda pozwoli. Bardzo jestem ciekawa jak wykończyliście domek, czy już mieszkacie??? Szczególnie interesuje mnie jak ostatecznie wygląda ściana z kominkiem. Wiem, że na etapie budowy można jeszcze dokonywać małych zmian. Jeśli można byłoby umieścić aktualne zdjęcia domku bylibyśmy baaaaardzo wdzięczni. Pozdrawiam

  6. #146

    Domyślnie

    Hej, czytam i podziwiam. A wiesz, że mam ciocię i wuja wybudowanych na bardzo podobnych terenach w Twojej okolicy - dokładnie w Starym Pięknie mają, mieszkają wśród tylko 3 domów i to 3 letniskowych i ich jedyny całoroczny, ale za to nad samym jeziorkiem
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  7. #147
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Andzia K
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Piła
    Posty
    254

    Domyślnie

    Witam monikazhr, dziennik bardzo zapuszczony. Domek za to wygląda już dużo lepiej niz w dzienniku. Jest zrobiona elewacja, łazienki, nawet kolory sa na ścianach. Może kiedyś pokuszę się o uaktualnienie

  8. #148
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michal Jamrozik

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Stare Bielice
    Kod pocztowy
    76-039
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Andziu K, koniecznie pokuś się a aktualizację. Będziemy budować z102 koło Koszalina.Przeczytaliśmy z żoną Wasz dziennik jednym ciurkiem i jakaż była nasza mina smutna gdy doszliśmy do końca a tam zabrakło końca Pozdrawiamy.

  9. #149
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Margum

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Podoba nam się projekt Z102 z garażem. Wybudowaliście w Trzcianka ten domeczek?
    pozdr Marek G

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony