dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 107

Temat: Przygarnę

  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie Przygarnęłam :)

    Hmm nie wiem jak zacząć...

    Bo nie wiem i tyle...

    Przygarnę piecha, nie ważne skąd - wszędzie pojadę - mam czas, ale...
    No właśnie z tym cholernym ale....

    Szukam psiaka suczka/piesek nieważne, w typie lub ONka.

    Może być szczeniak do wykarmienia, z problemami, nie szkodzi...

    W moim avatarze są trzy piechy, na samej górze jest Rolf - najwspanialszy pies świata - był z nami tylko 11lat z czego 6 chorował na Toczeń... Walczyliśmy i ugraliśmy naprawdę sporo ale cudów nie ma... Odszedł dwa lata temu.

    Został nam:
    - Kudłatek - Balbinka - Owczarek Kaukaski uratowany z Kębłowic (jest wątek o tym na muratorze) teraz ma 4 lata,jest kochana,ale "zosia samosia" -jak kot chadza swoimi drogami i tylko czasem ma ochotę na pieszczoty Ma też uraz po tym co przeszła i nie akceptuje innych psów - dlatego szukam szczeniora, te przyjmuje jak swoje - przetestowane
    - Drops - mix dobermana - znaleziony w krzakach,bojaźliwy, domoholik i ciepłolub Niestety ma już 8lat i zaczyna się robić dziadkowy.

    Chciałabym wprowadzić świeży powiew - Drops zaakceptuje wszystko,Balba tylko szczeniora do max 3mcy - taki o neutralnym zapachu, ONek ze wzgl na lubego który chciałby mieć psa wpatrzonego w siebie - Balba patrzy w dal, a Drops tylko w miskę

    Pomożecie?
    Ostatnio edytowane przez martadela ; 12-10-2010 o 07:58

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    aha aha

    mam masę czasu - na zajmowanie się psem
    Kasy na leczenie nie liczę - tzn na Balbę poszło min 4tysie - potem przestałam liczyć - więc to nie gra roli

    Do dyspozycji psa działka 8000mkw i domek 105mkw

    I dwa ludzkie serducha.

  3. #3

    Domyślnie

    na allegro jest dużo ofert piesków do adopcji,umieszczonych przez wolontariuszy-może tam znajdziesz szczeniaczka w typie onka?Powodzenia
    nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo
    http://forum.muratordom.pl/kacik-ado...ia,t182994.htm

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Przeglądam Allegro, ale tam większość to psiaki z pseudohodowli po 200-500zł.
    Takie w potrzebie są głównie starsze, a takiego nie wprowadzę do mojego mini stada.

    Liczę na to że są tu może jacyś wolontariusze ze schronisk i może dadzą mi cynk o jakimś takim małym szczeniorze do odchowania, leczenia itp.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zaluje , ze "moja dobermanka" dla Ciebie za stara chyba .
    Wiem , ze u Ciebie mialaby dobrze , a biedna szuka wciaz domu .
    A moze jednak ?
    Tak czy inaczej powodzenia i wiele radosci z nowym czlonkiem Rodziny

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Bardzo ładna sucz... Niestety dorosłej suki nie ma szans wprowadzić a szkoda.

    Balbina była pierwsza i nie mam prawa zaburzać jej poczucia bezpieczeństwa, dlatego właśnie poszukuję szczeniaka - piskliwego neutrala przed którym moja kudłatkowa panna roztopi się w matczynych instynktach. Miała już adoptowane dziecko - kotka, i miała kontakt przez tydzień z takim 2mc szczeniakiem którego też otoczyła opieką.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Wiem , wiem i rozumiem , nie moglam jednak nie zapytac , bo kojarzysz mi sie z osoba nadzwyczaj wrazliwa i kochajaca zwierzeta .
    Po prostu bylabym o ta dziewuszke spokojna Bardzo mi jej zal . Ja bym ja wziela , ale moje burki pewnie by sie o nia pozabijaly , chociaz mlodszy zdecydowanie jakby woli chlopcow

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Tak jeszcze mysle , ze popytaj na Forum Owczarek , wygoogluj Jacentus i Tensor , moze owczarkarze wiedza gdzie sa jakies potrzebujace dzieciaczki

  9. #9

  10. #10
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  11. #11

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie


    Takiego kmiota szukam właśnie

    Wieczorkiem dzwonię

  13. #13

    Domyślnie

    i?????????????????????//
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał martadela Zobacz post

    Takiego kmiota szukam właśnie

    Wieczorkiem dzwonię

    I co

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Cssiiiiii

    nie zapeszamy, nie zapeszamy.

    Dryndam i dryndam

    Jak już coś wydryndam to na bank się pochwalę

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Więc tak... na 10 obdzwonionych osób, 4 nie aktualne, 2 chcą kasę za szczeniaki, a nie taki jest plan.

    Link przysłany przez Amalfi najpewniej dojdzie do skutku
    Jest jeszcze jedno stadko z Wawy 10 szczeniorów - suka oszczeniła się gdzieś na polach i potem ktoś ją wyśledził, teraz są poszukiwane domki.

    Mam jeszcze ostatni namiar na jakieś mega bidy w potrzebie, ale nie mogę się tam dodzwonić.

    Jutro się wszystko wyjaśni.

    Strasznie dużo zachodu z szukaniem szczeniora do adopcji, jednak znaleźć w rowie czy w krzakach jak Rolfa i Dropsa było prościej

    Trzymajcie kciuki

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Trzymam, trzymam, żebyś tego swojego "kmiota" wreszcie znalazła.

  18. #18

    Red face Przygarnę

    Witaj los piesków jest mi zawsze bardzo drogi sama mam suczkę ze schroniska i jest cudowna a każdy uratowany pies to dla mnie szczęście ,więc może te namiary na pieski ci pomogą znależć właściwego, znalazłam je przez wyszukiwarkę w googlach: Rufi młodziutki szczeniak szuka domu( jak dla mnie to taki onek),suczka owczarek niemiecki Bartoszyce tel.791346008(myślę że ona też taka onkowata),szczenięta w typie onka w lecznicy w Redlinie w Łazach tel 22 7577774 albo Agnieszka tel 602716317 .Podsumowując cudowne różne pieski ma zawsze fundacja Emir ,często do nich internetowo zaglądam,serdecznie pozdrawiam i życzę abyś Go w końcu znalazła Bonii

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonii Zobacz post
    szczenięta w typie onka w lecznicy w Redlinie w Łazach tel 22 7577774
    Jesli trzeba podjechac i popytac o maluchy w Lazach to sie zglaszam . To Klinika , do ktorej jezdze z moimi chlopcami . Znam to miejsce dobrze i mam blisko , czekam na sygnal i lece wybadac sprawe .
    Wiem , ze szczeniaki od nich beda zdrowe i przebadane , mam do nich wielkie zaufanie .

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    http://www.dogomania.pl/threads/1935...terzebna-pomoc!!!
    Trzymajcie kciukasy tylko MOCNO!!!!

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony