dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: drzwi wejściowe do mieszkania - jak wyciszyć?

Domyślnie drzwi wejściowe do mieszkania - jak wyciszyć?

Czym można wyciszyć drzwi wejściowe do mieszkania?
    Wymiana nie wchodzi w grę, bo są to atestowane drzwi itp - ale pomyślałem że można je czymś okleić dodatkowo, np. jakąś wyciszającą gąbka,
    która sensownie wygląda
    Ponieważ korytarz z drzwiami jest połączony z salonem i kuchnią, chciałbym jakoś dodatkowo wyciszyć te drzwi

Ew. proszę o namiary na firmę z warszawy lub okolic, które coś takiego sensownie robią.

Zdjęcia drzwi z etapu "surowego":

Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez cyb ; 03-10-2010 o 19:00

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mm06

Domyślnie

Witam, mam podobny problem z dźwiękami dochodzącymi z klatki schodowej. proszę o podpowiedź jak można wygłuszyć drzwi wejściowe do mieszkania, słyszałem że są jakieś maty które przybija się na drzwi. czy ktoś słyszał o takich matach i gdzie tego szukać?

ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

Domyślnie

ludzie wsystarczy wejść do Castoramy i wybrać sobie kolor obicia iw innych marketach jak Obi w sklepach kaletniczych lub wykonać samodzielnie kupić gąbkę 2cm na to skóro dermę zrobić przeszycia lub pinezki do wzoru
    Ostatnio edytowane przez ANSE72 ; 05-10-2010 o 22:05

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Xiff

Domyślnie

Ja obiłem sobie drzwi deską podłogową. Troche ciężkie się zrobiły ale efekt jest super. Dodatkowo myślałem o podłożeniu takiej papy samoprzylepnej z aluminium co się na fundamenty kładzie, podobno świetne do wyciszania samochodów..
    Xiff..

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zorbek

Domyślnie

Miałem to samo z drzwiami w starym mieszkaniu. Pustka w środku powoduje że działają jak pudło rezonansowe. W nowym mieszkaniu zamontowałem Gerdy panelowe serii CX. Cicho i bez dzwoniących rygli w środku, a jak mi się kolor znudzi to wystarczy zmienić panel. Teraz na klatce musi być naprawdę głośno bym cokolwiek usłyszał.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar inwent

Domyślnie

Rozważyłbym jeszcze jakieś uszczelki między drzwiami a framugą, o ile ich nie ma.

Domyślnie

TAPICER .... tak się kiedyś nazywał gostek który to robił, nie wiem czy jeszcze tacy są...
    Mój pies dwa razy zjadł takie obicie z drzwi.

Domyślnie

Cytat Napisał ANSE72 Zobacz post
    ludzie wsystarczy wejść do Castoramy i wybrać sobie kolor obicia iw innych marketach jak Obi w sklepach kaletniczych lub wykonać samodzielnie kupić gąbkę 2cm na to skóro dermę zrobić przeszycia lub pinezki do wzoru
    tak

a jak to są metalowe drzwi w okleinie to te pinezki jak powbijac?
    my plebs mamy tylko płacić PIT,CIT,ZUS,US,VAT,opłaty,koncesje,akcyzy,podatki ,zezwolenia,legalizacje,homologacje,licencje,prowi zje i wszyskie inne myta co krok, w sumie oddajemy 86%!! zarobku, w zamian co? super kolej, super drogi, super szpitale, super prawo itd itd

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia