dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Narzuta na narożnik 2 osobowy

    Remontuje nowe mieszkanie i mam starą kanapę, która nie pasuje mi kolorystycznie do wnetrza w szarościach , które urządzam. Szukam w związku z tym jakiegoś ładnego pokrowca, narzuty, która będzie pasować do nowoczesnego wnętrza. Nie wiem tylko czy narzuta będzie ładnie wyglądać i naożnik nie stanie się przez to "zwalisty". Wiecie może, gdzie znajdę coś takiego?

  2. #2

    Domyślnie

    Narożnik czy kanapa?

    Moim zdaniem nie będzie wyglądało to dobrze.
    A nie możesz zmienić obica u tapicera?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie podoba mi się pomysł okrywania narożnika narzutą Może jednak zainwestować w tapicera lub sukienkę?
    I jak wygląda narożnik 2-osobowy?
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 13-10-2010 o 12:47

  4. #4

    Domyślnie

    a może coś takiego ? http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c....4.1.&pr=42834
    tylko, że szarości nie ma.....
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zamiast narzuty zleciłabym uszycie pokrowca. Przynajmniej można zdjąć i wyprać.

  6. #6

    Domyślnie

    Powiem tak, może mi doradzicie. Planowałam całe mieszkanie zrobić w tonacji biel-szarość z dodatkiem czerwonego.Moim założeniem była spójność kolorystyczna, która wprowadziłaby ład i porządek we wnętrzu. Ściany mam jasno-szare w całym mieszakniu, łązienkę również zrobiłam biało-szarą, w jednym z pokoi mam czerwoną skórzaną kanapę a w kolejnym skórzaną bananową, która nijak się ma do mojej koncepcji.W tym pokoju mam na razie tylko tą kanapę, jestem w trakcie poszukiwania mebli. Zostawić tą kanapę w tym kolorze (jest w b. dobrym stanie) czy spróbować z tym pokrowcem? Obicie u tapicera nie wchodzi w grę bo kanapa jest ładna i w bardzo dobrym stanie i szkoda by było zrywać to co jest. Nawet ładnie wygląda ten pokrowiec z Bon Prixu, ale nie te kolory. Jeśli macie jakieś linki, to wkleicie proszę.

  7. #7

    Domyślnie

    A pokażesz nam tą kanapę? Moim zdaniem nawet fajnie bananowa kanapa komponuje się z szarościami i jeśli Twoja kanapa ma ładny odcień i kształt to ja bym zostawiła (jako ciekawy akcent kolorystyczny)








  8. #8

    Domyślnie

    Poperam Zetke.
    Kolor super pasuje i na pewno bedzie lepiej wygladala oryginalna nowiutenka skora, niz jakis tam pokrowiec z bon prixu.

  9. #9

    Domyślnie

    Boje się, że ten bananowy, to taki blady zółty. No ale też moze fajnie zagrać z szarościami.
    Trochę nie rozumiem tego toku myślenia. Obić nie, przykryć tak? Co mi po dobrej kanapie, skoro tego nie widać, bo jest przykryte.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony