dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Czy istnieją wanny "na wymiar"?

    No wlasnie? Chcialabym wanną wypelnic pewna luke w lazience, ale czy to w ogole mozliwe?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Nie słyszałem, żeby którykolwiek z producentów miał taką opcję. Wiem że istnieja firmy zajmujace się szybka renowacją starych wanien, tzn. wstawiają w starą wanne ( nie usuwając jej ! ) nową wykonaną z laminatów o mniejszych wymiarach - może kupno takiej sprawę rozwiąże?
    Inne rozwiazanie - rzemieślnik, który wykona kopyto i zrobi na wymiar z laminatów.
    Pozdro
    J

  3. #3

    Domyślnie wanna na wymiar - cos w tym rodzaju

    Widzialam wybudowana z siedziskiem w salonie lazienkowym w katowicach - calkiem ciekawe
    Mega

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fachowiec krakowski

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-658
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jest firma w Krakowie robiąca super wanny z Corianu lub laminatu na dowolny wymiar , kolor i kształt.
    Robią też na zamówienie, na wymiar brodziki i umywalki .
    Wystarczy w Google wpisać "wanny na wymiar Kraków" albo "umywalki na wymiar Kraków".
    Ja bardzo często u nich zamawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko da się. Kwestia ceny. Nie wiem jak z akrylu, ale z drewna (balie) , kamienia, corianu czy miedzi na pewno możesz złożyć indywidualne zamówienie.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar crab
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona strona Warszawy
    Posty
    169

    Domyślnie

    Któryś z polskich producentów (tylko nie pamiętam który) podaje we wszystkich katalogach wymiar danego sprzętu plus w nawiasie przedział wartości.
    Coś w stylu 100 (95-110) i dopiero jak wejdziesz na ich stronę to gdzieś w jakimś za przeproszeniem faq dowiesz się, że w takim zakresie możesz zamówić bez problemu dany artykuł. Jak mi się przypomni jaki to producent to napiszę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony