Cytat Napisał MICHAŁ_HAZIENDA Zobacz post
I jeszcze na temat wejścia do łazienki. Niczego nie wykluczam, ale u mnie wiatrołap ma być szerszy o 0,5m, przez co szafa przesuwna ma być od ściany po prawej od wejścia. Zależy mi na tym małym schowku w kuchni, a przy Twojej koncepcji musiałbym z niego zrezygnować.
Witaj
co do zmiany wielkości to myślę że wydłużenie o metr to niezły pomysł. Sam nad tym myślałem. Jeśli chodzi o szerokość to wydaje mi się że nie potrzebne tym bardziej że zmieniasz wtedy cały projekt ( konstrukcja dach itd.) Po takiej sporej zmianie mogą wyskoczyć różne dodatkowe problemy jak np. długość belki stropowej teriva chyba wynosi 6 metrów) Ja bym nie ryzykował. To samo co Tobie mówił mi mój architekt.
Dzięki, dach rzeczywiście wyszedł nieźle Nie robiłem załamania i mam kąt nachylenia dachu 50 stopni, tak że zimą śnieg sam zjeżdża i nie utrzymuje się na dachu Pomyśl o tym żeby zrobić okno dachowe na klatce schodowej.
Rzeczywiście jeśli chcesz spiżarnie w kuchni to drzwi do łazienki by przeszkadzały. Architekt odradzał mi wejście do łazienki przez wiatrołap bo jest to najzimniejsze pomieszczenie w domu i po kąpieli będziesz musiał przez nie przechodzić. A jeszcze jak ktoś otworzy w tym czasie drzwi wejściowe
powodzenia
w razie pytań pisz śmiało
pozdrawiam