dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Cena gazu wysoka, ale taka jest bez promocji u dostawców, 30zł brutto dzierzawa to standard, za zabranie butli mam 500zł.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał barnio Zobacz post
    Czy 3,20 brutto/litr (2,60 netto) plus 30 zł/mies za dzierzawe butki to uczciwa cena ?
    Dodatkowo jeszcze mam płacić UDT 145 zł rocznie i 1440 zł brutto za zabranie butli w przypadku rozwiązania umowy.
    Zależy co rozumiesz przez uczciwą ceną. W listopadzie propan do własnej butli płaciłem 1,91 zł brutto
    desmear

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał dako Zobacz post
    To może ja źle myślę,ale wydawało mi się,że lepiej jest płacić za faktycznie zużyty gaz niż płacić jednorazowo za cały zbiornik.
    no chyba źle, bo sezonowe wahania gazu (lato tanio, zima drogo) dotyczą także gaspolu. jeśli masz ochotę płacić za gaz dokładnie wtedy kiedy jest najdrożej, to rzeczywiście tylko telemetia. W przeciwnym razie tankujesz w maju kiedy jest taniej i czekasz do zimy
    desmear

  4. #24

    Domyślnie

    Słuchajcie, a jak to jest z dopompowaniem gazu "na lewo", tym zaworem do spuszczania chyba... Robił to ktoś z Was? Jak wygląda technicznie sprawa, jak zostanie jeszcze gaz w butli...

  5. #25

    Domyślnie

    Mam kupioną własną butlę .W lipcu 2011 tankowałem gaz za 1,6 zł za litr w Barterze.Nie płacę za żadne dzierżawy ,umowy itd.Sąsiadka,która ma dom 130 m2 teraz płaci za gaz 600-700 zł przy telemetrii.Aż strach pomyśleć gdyby teraz było -20 stopni.
    Ostatnio edytowane przez kgolebiowski ; 09-01-2012 o 21:44

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mkslonik
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Łódź
    Posty
    104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    a jakie są koszty zakupu własnej butli i jej utrzymania później chodzi o roczne opłaty itp. bo zamierzam ruszyć z budową domu z zasilaniem na gaz płynny i zastanawiam się jakie rozwiązanie zastosować.

  7. #27

    Domyślnie

    Butlę kupujesz za ok 3500 zł (używana z kwitami)z dowozem.Dodatkowo musisz zrobić podstawę,projekt ,uziom i oczywiście podłączenie do kotłowni,inspekcję UDT.Rocznie musisz płacić za dozór UDT sto parę złotych.Cała inwestycja zwraca się po ok 2-3 latach.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał PatiJ Zobacz post
    Słuchajcie, a jak to jest z dopompowaniem gazu "na lewo", tym zaworem do spuszczania chyba... Robił to ktoś z Was? Jak wygląda technicznie sprawa, jak zostanie jeszcze gaz w butli...
    Żaden problem wlać zaworem zrzutowym Trzeba mieć tylko końcówkę i trochę chęci

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Witam.
    Zapraszam do zadawania pytań i dzielenia się wątpliwościami na nowo założonym forum poświęconym przyszłym i obecnym użytkownikom zbiorników przydomowych na propan.
    Celem forum jest skanalizowanie w jednym miejscu tematyki związanej tylko i wyłacznie z ogrzewaniem LPG.
    Zapraszam serdecznie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...50#post5266950

  10. #30

    Domyślnie

    Ja mogę polecić amerigas. zerknij na stronie na ich promocje bo robią dość ciekawe. myślę że dadzą ciekawszą ofertę.

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ciekawszą od czego?

  12. #32

    Domyślnie

    Ja polecam firmę [moderowano link],korzystam od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Nie miałem nigdy problemu z dostawą na czas. Bałtykgaz proponuje także bardzo dobre rabaty na wykonanie przyłącza, dzięki czemu inwestycja nie jest tak bardzo odczuwalna.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 14-01-2016 o 07:15 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesiiek Zobacz post
    Ja polecam firmę [moderowano link],korzystam od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Nie miałem nigdy problemu z dostawą na czas. Bałtykgaz proponuje także bardzo dobre rabaty na wykonanie przyłącza, dzięki czemu inwestycja nie jest tak bardzo odczuwalna.
    Podaj proszę powody zadowolenia.
    Dostawa na czas /?/ i rabaty nie są żadnym argumentem

  14. #34

    Domyślnie

    Butla to całkiem dobry pomysł. Z tym, że trzeba być świadomym jak należy się z nią obchodzić. Wiele osób decyduje się na ich napełnianie w szemranych źródłach, a potem dochodzi do tragedii. Moim zdaniem lepiej jest kupować butle bezpośrednio u dystrybutora, tak jak oferuje to np. AmeriGas. To zdecydowanie najbezpieczniejsza metoda.

  15. #35

    Domyślnie

    Witam,

    Korzystam z usług amerigazu dawniej shella od prawie 10 lat i jest to o 10 lat za długo.
    Aktualnie ustalili dla mnie cenę za gaz w wysokości 20 zl brutto za metr czyli 5 zł za litr!.
    Zadzwoniłem i zapytałem skąd podwyżka w ciągu miesiąca o 5 zł na metrze i człowiek amerigazu powiedział ,że wcześniejsza cena na fakturze to była pomyłka....
    Ewentualnie mogą dać rabat przy którym cena i tak jest absrurdalna bo ok 15 zł za metr gazu.
    Zdecydowanie odradzam, pomimo tego, że grożą mi karą za wcześniejsze rozwiązanie umowy wypowiedziałem im ją.
    Amerigaz trzyma klientów na smyczy dzięki klauzuli gdzie klient się zobowiązuje do odbioru np 25000 litrów, a następnie po powiedzmy roku promocji ustala cenę o 100 % wyższą od rynkowej.
    ODRAZDZAM, Amerigas NIE IDźCIE TĄ DROGĄ!

    Reasumując :Najkorzystniej jest zainwestować we własny zbiornik i kupować gaz na wolnym rynku, cena zbiornika zwróci się po dwóch sezonach.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony