dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rafgre

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-148
    Posty
    15

    Domyślnie Dostawca szamba betonowego-pomoc przy wyborze

    Witam, właśnie stoję przed wyborem szamba betonowego dwukomorowego o pojemności ok.12m3. Czy użytkownicy mogli by polecić jakiś producentów z własnych doświadczeń .Wiem że zagłębie jest w okolicy Radomia,ale podobno z jakością u niektórych jest różnie.
    Ostatnio edytowane przez Rafgre ; 12-10-2010 o 09:50

  2. #2

    Domyślnie

    Witam. Sam własnie musiałem podjąc tą decyzję. Jestem z wielkopolski i wybrałem dostawce spod Poznania, ale mam wrażenie że szambo i tak przyjedzie ze wspomnianego przez CIebie zagłębia. Biorę 5m3 za 1600zł. Za 4 lata mam mieć kanalizę, wiec muszę z tym wytrzymać.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja tez myslalem o szambie z Radomia ale jak wyliczylem cene zbiornika, transportu, montazu i biorac bardzo kiepska jakosc tych szamb i to ze beda po nim jezdzic samochodzy osobowe i ewentualnie dostawcze zrezygnowalem. Jesli jestes z okolic Warszawy to moge polecic firme od ktorej ja mam szambo, moze nie sa tani ale zbiornik jest mega wytrzymaly, w cenie dostalem wzmocniona plyte 18 cm. No i mam gwarancje na zbiornik, montaż i wszystkie atesty. Co ciekawe szambo zamontowali ekspresowo, duza kopara stalowa forma i calosc zajela jakies 3h. Koparka kopala wewnatz formy zeby sie nie obsypywala ziemia przez co nie mialem rozkopanej dzialki a wykop na jakies 3,5m gleboki woda tez im nie straszna. Jak cos moge podac namiary.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony