dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 78 z 78
  1. #61
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    A CZY KTOS KORZYSTAŁ Z TYCH PROJEKTANTÓW,NIE SA Z MAZOWIEKIEGO ALE MOZ EKTOS MIAŁ STYCZNOŚĆ:

    http://www.artdesign.pl/

    http://www.anchal.pl/

    ????

  2. #62

    Domyślnie Projektant pytanie

    Witam serdecznie,

    Poszukuje dobrego, sprawdzonego projektanta wnętrz w okolicach Warszawy - Ożarów Mazowiecki.
    Moze być Warszawa

    Zależy mi aby wcześniej zobaczyc jego pracę, tak aby dopasować sie w jego gust i pomysły

    No i rzecz jasna rozsądnego cenowo

    dziekuje za podpowiedzi.

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ty chesz się wpasować w jego gust?
    Dziennik | Komentarze
    Indywidualny projekt, silka + 20 cm 031, pod podłogą 20 cm. EPS100 038.
    Do grzania: ok. 250 m2 podłogówki i ~750 m3.
    WM: Onyx 550 classic. PC: Vitocal 300-G, DZ 4x90m (studnia i rotametry+ ok.60 m dobiegu).
    Kominki w salonie i łazience - dla klimatu.

  4. #64

    Domyślnie

    tomekewa, miał być odwrotnie hehehehehe

    ok moze ktoś polecić sprawdzonego projektanta??

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kori - za chwile zaspamują ci ten watek jednopostowcy zachwalający swoje usługi.

  6. #66

    Domyślnie

    heheh no masz i racje
    napiszesz mi prywatnie??

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja nie jestem ani z Warszawy ani nigdy nie współpracowałam z biurem projektowym, wiec moje polecenie nie byłoby rzetelne.

  8. #68

    Domyślnie Projekt

    Witam wszystkich, poszukuje sprawdzonego, i niedrogiego architekta wnętrz w woj. mazowieckim
    czy macie jakieś kontakty ew możecie polecic??

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kori - Zakładając nowy temat, sprawdź najpierw czy już nie ma takowego...

    Łączę, ech...

  10. #70
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dom_dom

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    osobiście NIE POLECAM p. Julii Krzemionki z Warszawy Pani podjęła się aranżacji mieszkania 20 m2 i zepsuła w nim wszystko co można było Fajnym pomysłem było dodanie luster dwóch do łazienki i szklanych półek To by było na tyle Z usterek : źle policzona glazura, kuchnia projektowana kilka razy (ikea) i np. w projekcie dwie lodowi do zabudowy, rury w łazience? hmmm Pani nie jest hydraulikiem itd. Ekipa zła Pani bez konsekwencji w temacie Raz wc wolnostojące, raz z geberitem itd. Sama Pani Julia w swojej opinii jest super Gdy podziękowałam jej za współpracę okazało się, że ekipa była zła Teraz okazuje się, że nie dość, ze zawaliła powierzoną jej pracę to jeszcze "obrabia nam dupę" za plecami i kłamie Osoba bez zasad Nie polecam!!!! Niestety była polecona

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dziwi mnie osobiście nadawanie tytułu architekta absolwentom uczelni nie-technicznych.
    Pani Krzemionka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych, ale widzę, że na Akademii zajęcia z budownictwa są.

    Dom_dom - piszesz tak chaotycznie, że trudno zrozumieć, jakie konkretnie masz zastrzezenia.

    Ok, żle policzona glazura. A wykonawcy czasem nie stłukli kilku kafelków, skoro to byli papudroki?
    Kuchnia projektowana kilka razy - no i co z tego? Mozna projektować kilkadziesiąc aż uzyska się efekt satysfakcjonujący klienta.
    Nie rozumiem zarzutów o rury? Miala je układać? Wyliczyć długość? Obliczyć spadki?
    wc - rozumiem, że Pani raz zaproponowała wolnostojące a raz z geberitem. Gdzie tu problem? Wybiera się wersję, która pasuje estetycznie i budżetowo

  12. #72

    Domyślnie

    w Warszawie jest ich wielu, ale jeżeli szukasz załogi z doświadczeniem i prawdziwych architektów to polecam firmę pani Iwony Terczyńskiej. Nie będziesz żałować jak i ja nie żałowałem - wieloletnie doświadczenie, wielu zadowolonych klientów

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    architekt, który musi się podpierać takim prymitywnym naganianiem, musi być fatalny.

  14. #74
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pistacjowadama

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-739
    Posty
    20

    Domyślnie Architekt wnętrz Warszawa

    Witam, czy macie sprawdzonych i niedrogich architektów wnętrz w Warszawie? Chodzi o ogólny projekt mieszkania (wraz z rozplanowaniem kontaktów i oświetlenia).
    Z góry dzięki

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Chyba nie mają za wielu klientów, skoro tworzą taki żałosny marketing

  16. #76
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Anita Gmitrzyk

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    2

    Domyślnie

    My wybraliśmy Kingę Śliwę, wprawdzie biuro ma w Krakowie, jednak projektuje również dla klientów z Warszawy. Bardzo oryginalne pomysły, projekty były dopracowywane co do najmniejszych detali, a całość bardzo nam sie spodobała

  17. #77
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KaśkaSo

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-332
    Posty
    4

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem mogę polecić sympatyczne Panie z [SPAM]
    Błyskawicznie uwinęły się z projektem mieszkania - miał być styl rustykalny i jest Podpowiedziały nam kilka rozwiązań, na które w życiu bym nie wpadła, a teraz jestem mega zadowolona. Najlepsze jest to, że informacje o nich znalazł mąż wpisując w google architekt wnętrz warszawa bo nie chcialo mu się przeszukiwać forów internetowych
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-11-2018 o 18:42

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Szeptany marketing tu nie przejdzie.
    Liczą się polecenia użytkowników a nie jednopostowców.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony