dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Madzia1512

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    To brązowe to Punktowe nałożenie klaju w celu usztywnienia ruchomego słupka ??????????????
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	punktowe nakladanie kleju 4.jak-zmniejszyc-fotke_pl-małe.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	3,8 KB
ID:	239314   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	to jest wedlug oceny firmy punktowe nakladanie kleju.jak-zmniejszyc-fotke_pl-małe.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	11,5 KB
ID:	239315   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zabrudzenia 4.jak-zmniejszyc-fotke_pmałe.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	12,3 KB
ID:	239316   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zabrudzenia 11 zielony nalot.jak-zmniejszyc-fotke_pl- małe.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	11,9 KB
ID:	239317  

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    narozny7

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zebrzydowice
    Kod pocztowy
    34-130
    Posty
    2

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne PAGEN

    Witam.Mam kłopot z firmą PAGEN ponieważ kupiłem u nich drzwi wejściowe a w tych drzwiach pękła szyba z niewiadomych przyczyn. Zgłaszając reklamacje do firmy oczywiście zostałem zbyty. Drzwi posiadam 1,5roku i oczywiście dowiedziałem się że gwarancji jest tylko na rok co gorsza w umowie o długości gwarancji ani słowa. No i oczywiście mogą naprawić tylko że koszt naprawy to szyba i dojazd serwisu no i pewnie robocizna o której nie powiedziano ani słowa. Oczywiście zaproponowano mi aby miejscowa firma to zrobiła bo wyjdzie taniej, tylko że nie użytkuję tych drzwi 2lat. Czy da się to jakoś udowodnić że drzwi są na gwarancji i powinni to naprawić.

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał narozny7 Zobacz post
    Czy da się to jakoś udowodnić że drzwi są na gwarancji i powinni to naprawić.
    Jeżeli opisany stan odpowiada rzeczywistości, to nie da się, bo nie są na gwarancji.
    PRO QUALITY

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał narozny7 Zobacz post
    .. oczywiście dowiedziałem się że gwarancji jest tylko na rok co gorsza w umowie o długości gwarancji ani słowa...
    Czyli mamy rozumieć, że czegoś takiego jak "Warunki gwarancji" nie dostałeś? Nie było takiego papieru przy drzwiach, w opakowaniu, razem z fakturą, nie ma na stronie internetowej firmy? A jedyne info jest dostępne w rozmowie?
    Trochę dziwne, bo już niemal każdy producent daje min. dwuletnią gwarancję, bo to jest minimalny standard rynkowy.

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    narozny7

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zebrzydowice
    Kod pocztowy
    34-130
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jest tylko jeden punkt co mówi (zamawiający może podnosić roszczenia z tytułu rękojmi lub gwarancji w chwili uiszczenia w pełnej kwocie wynagrodzenia za wykonane dzieło wraz z odsetkami karnymi za opóżnieni) ani słowa o trwaniu długości reklamacji.

  6. #26

    Domyślnie

    To wystąp z rekojmi

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Gwarancja jest tu:
    http://www.pagen.pl/download/gwarancja_karta.pdf
    Czy taką dostałeś, czy obejmuje Twój zakup powinien wiedzieć sprzedawca (no Ty też... )
    Jeśli składając pisemną reklamację odbiłeś się od ściany, a sam nie masz zacięcia prawniczego, to poproś o pomoc Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów. To nic nie kosztuje.

    Aha - reklamujesz pękniętą szybę. Zwykle to jest wykluczone z zakresu obejmowanie gwarancji.
    To że przyczyny są niewiadome, nie znaczy że ich nie ma. Tylko przez kogo zawinione... to jest zagadka.

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pasqud
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Co to ma znaczyć "wystąp z rękojmi". To nie jest menu w restauracji. Rękojmia dotyczy wad fizycznych i zachodzi gdy rzecz ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność albo też nie ma właściwości, o których istnieniu zapewniał sprzedający. To że szyba pękła "z niewiadomych przyczyn" po półtora roku raczej przekonuje, że albo jest to jeszcze objęte gwarancją (gwarancja jest umową, nie zawsze musi być) albo też....smuteczek.

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam, Ma ktoś jakieś świeże opinie o firmie Pagen? Dalej do Bluevolution dają te systemowe uszczelki? Jak z jakością bo podobno mają od 2015 jakąś nową linię montażową?

  10. #30

    Domyślnie

    Okna PAGEN MASAKRA !!! żonie klamka została w ręce(urwała) bo tak się okna pokrzywiły i trza było dużej siły aby okno zamknąć.
    Opowiadania nie chce mi sie pisać , od około trzech lat walczę to z samym Pagenem to z Montażystą - już wiem ze nie będzie tak jak powinno
    Na 15 okien do wymiany takiej na już przynajmniej 6 w tym 5 balkonowych tak pokrzywionych ze przy otwieraniu okno odskakuje na środku o centymetr i jedno okno tarasowe przesuwne( już raz wymieniana rama -bo pękła, szyba na stałym szkleniu - bo pekła, skrzydła - bo rama zła zrobiona do wymiany i nic nie pasowało)

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Może budynek zapracował, kiedy postawiony?. U nas byly dwa razy regulacje okien i drzwi(np balkonowych), w jednych byl słaby docisk co mrozy pokazaly i na tym koniec. Widzialem okna wprawione w nowych domach ktore tak siadaly ze sie nie domykaly i mozna bylo wkladac palce obok ramy...

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mieszkam w okolicach "produkcji" Pagena i na rynku ma opinie jednego z gorszych producentów stolarki pcv, jeśli chodzi o reklamację to jest ciężko wszystko trzeba siłą wymusić.Ale jeśli jesteście tymi szczęśliwcami co macie faktury za okna to trzeba walczyć.W przeszłości było sporo klientów co kupili bez vatu bo taniej i potem firma potrafila się wyprzeć że to ich.....oj różne historie słyszałem na ich temat.
    No cóż okien PCV już nie produkują więc powinno być lepiej a skoro istnieją to znaczy że coś tam sprzedają.

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jan Kalita

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    166

    Domyślnie

    A w przetargach i konkursach ofert na stolarkę do domków wciąż wygrywa najtańszy.
    To są ręce ..... które opadają.

    Jeżeli fabryka zakończyła produkcję stolarki PCV, to może być ciężko

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    ..
    No cóż okien PCV już nie produkują więc powinno być lepiej a skoro istnieją to znaczy że coś tam sprzedają.
    oj kolego mieszkasz w okolicach i sie nie orientujesz pagen istnieje dalej okna klepie i to w nowej hali produkcyjnej także jak coś piszesz to sprawdź lepiej najpierw informacje

  15. #35
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie mam powiązań z firmą ale takie wpadki zdarzają się innym producentom również. Byłem naocznym świadkiem jak wyglądały drzwi balkonowe renomowanej firmy. Opis i objawy podobne do tych, które pisał logaut powyżej. Wiele czynników ma wpływ na to z jakimi oknami i drzwiami mamy do czynienia. Producent jest jednym z wielu...
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  16. #36

    Domyślnie

    Niestety ale osiadanie budynku nie ma do że czy nic , okna do bani.
    Okna balkonowe miały chamulec to twierdzili że ciężko się zamykają przez to. Po co montuja jak to nie działa. Dobra wola zgodziłem się na demontaż chamulcy ale nie wiele to pomogło. Wykonali pseudo prostowanie okien ale to szkoda gadać. Wniosek taki : zaoszczędzilem 2000zl a teraz jestem straty kilku krotnie. Nieee polecam. Przez okna z pagen mam zimno w sypialniach. Jak ktoś chce więcej info kontakt na priv.

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel2905 Zobacz post
    oj kolego mieszkasz w okolicach i sie nie orientujesz pagen istnieje dalej okna klepie i to w nowej hali produkcyjnej także jak coś piszesz to sprawdź lepiej najpierw informacje
    Szanowny kolego, codziennie przejeżdżam koło ich fabryki w Gnojniku i dobrze napisałem że nie produkują okien PCV bo ich nie produkują tylko ktoś robi im te okna a oni je sprzedają jako swoje.W ich nowoczesnej fabryce produkują aluminium.

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ok**se

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    645

    Domyślnie

    Cytat Napisał logout Zobacz post
    ....Wniosek taki : zaoszczędzilem 2000zl a teraz jestem straty kilku krotnie....
    Niestety nie Ty pierwszy i nie ostatni z szukaniem atrakcyjnych cenowo ofert

  19. #39
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marioo1978

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    2

    Domyślnie

    Okna z firmy Pagen mam już 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Nie było żadnych problemów z montażem oraz z wymienieniem porysowanej szyby. Myślę że okna posłużą mi jeszcze dobrych kilka lat. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ogólnie polecam tą firmę.

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agao_83

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-234
    Posty
    386

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madzia1512 Zobacz post
    Witam, montowalam te okna w marcu 2012. Owszem są bardzo ładne , miały być trzeciej generacji, pakiet trzyszybowy, super wspołczynnik, extra cena w porównaniu z innymi firmami. Jednak piszę tu dziś aby przestrzec wszystkich , odradzam zakup tych okien naprawdę lepiej dopłacić i kupić gdzie indziej. To jest pierwsza firma , gdzie okna reguluje się samemu (zapis w instrukcji) ewentualnie jeśli okna się nie zamykają po każdorazowym otwarciu i nie macie Państwo czym sobie wyregulować tych okien , albo nie potraficie tego zrobić - to można wezwać serwis usługa płatna.
    U mnie okna balkonowe nie działały dobrze od początku , ale ponieważ przez rok mało korzystałam z tych okien, gdyż najpierw urządzałam parter domu, a później to już się bałam je otwierać, żeby nie mieć problemu z ich zamknięciem. A kiedy zgłaszałam problem z użytkowaniem okien, w salonie w którym je kupiłam słyszałam że to wina domu który wciąż osiada i okna się rozregulowują. I tak moja sprawa z tą firmą ciągnie się już dwa lata, okna dalej nie dzialają tak jak powinny , nie mogę urządzać poddasza, już nie wspomne o moich stratach ciepła , do tego dochodzą jeszcze problemy z uszczelkami. No poprostu koszmar!!!! Jeszcze raz odradzam zakup okin z tej firmy jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać, chętnie odpowiem.
    no nieźle. Ja mam okna tej firmy. Regulację robiła mi firma, u której zamawiałam okna i montaż. Dodatkowo przyjechali sprawdzić i wyregulować rolety zewnętrzne. Nie wiem, jak będzie w użytkowaniu ale tą kwestię regulacji to chyba trzeba by z firmą montażową załatwiać. U mnie to było oczywiste i nie musiałam nikogo o to nawet pytać

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony