dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie rury wodne i kanalizacyjne na scianie

    Witam, skułem posadzkę w łazience i chce wymienić rury wodne i kanalizacyjne. Przedtem cała łazienka była ok 5-6 cm wyżej od poziomu podłogi w domu i teraz po skuciu wszystkiego jest tylko 1 cm pod poziomem . Nową posadzkę chce zrobić mniej-wiecej na równo z domem co pozwala mi tylko na 1 cm wylewki samopoziomującej. Problemem są rury kanalizacyjne. To własnie przez nie poziom łazienki był podniesiony o te 6 cm bo wystawały z posadzki i trzeba było wylać posadzke do ich wysokości. Teraz mam plan puścić rury od wody i rury kanalizacyjne w sciance instalacyjnej zrobionej ze stelazy i plyt gk (jak na zalaczonym obrazku). Czy ten pomysł jest dobry czy widzicie może jakieś inne rozwiazanie? Czy można kupić takie poprzeczne blaszki do stelazy do ktorych przymocuje się wypustki pod kran? (jak na zdjęciu)
    I jeszcze jedno pytanie, do lazienki ciepła woda wchodzi rurą stalową 1/2" a zima 3/4". Jakimi średnicami poprowadzic te instalacje dalej w pp?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20101025006..jpg
Wyświetleń:	326
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	28234   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20101025007..jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	28235   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20101025010..jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	28236   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5e0ac992f90c89c7_6&#50.jpg
Wyświetleń:	264
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	28237   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20101025008..jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	28238  

    Ostatnio edytowane przez qwertyasdfgh ; 25-10-2010 o 21:14

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwertyasdfgh Zobacz post
    Czy można kupić takie poprzeczne blaszki do stelazy do ktorych przymocuje się wypustki pod kran? (jak na zdjęciu)
    Nie wydaje mi się, aby to były jakieś specjalne blaszki. Są to pewnie kawałki desek przycięte na wymiar.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwertyasdfgh Zobacz post
    ...
    I jeszcze jedno pytanie, do lazienki ciepła woda wchodzi rurą stalową 1/2" a zima 3/4". Jakimi średnicami poprowadzic te instalacje dalej w pp?
    1/2 - pp20
    3/4 - pp25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony