dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szwaicar

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Jakie dokumeny są potrzebne do uzyskania informacji technicznych

    Witam ,
    Jestem w trakcie starania się o wydanie Wuzetki , i borykam się z problemem jakie dokumenty muszę donieść do Zakładu Energetycznego , MPECu i MPWiK aby uzyskac informacje o możliwości przyłącza ?
    Chodzi o wysoką zabudowę na dwa 8 piętrowe bloki .

    z góry dziękuję za pomoc
    Ostatnio edytowane przez szwaicar ; 27-10-2010 o 13:01

  2. #2

    Domyślnie

    do nich to nie za bardzo donosic, tylko wystąpic o wydanie warunków technicznych wypełniajac wnioski podaj sie zapotrzebowanie na poszczególne media.
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szwaicar

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    A jak wyliczyć zapotrzebowanie ?

    Zapotrzebowanie na wodę już wyliczyłem (ilość lokali x 4 osoby w lokalu x 130 litrow)

    a jak wyliczyć resztę ?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Jeśli są to dwa ośmiopietrowe bloki to jest pan albo deweloperem albo osobą, która pracuje dla dewelopera. W każdym z tych przypadków zarabia Pan za to pieniądze. Dlatego uważam, że nie jest uczciwe posiłkowanie się tym forum dla własnych dobrze opłacanych celów.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglig Zobacz post
    Jeśli są to dwa ośmiopietrowe bloki to jest pan albo deweloperem albo osobą, która pracuje dla dewelopera. W każdym z tych przypadków zarabia Pan za to pieniądze. Dlatego uważam, że nie jest uczciwe posiłkowanie się tym forum dla własnych dobrze opłacanych celów.
    dodałbym, że KAŻDA z tych instytucji ma strony internetowe, gdzie, jak krowie na rowie, wszystko tłumaczą, są druki i wymienione potrzebne załączniki
    w ostateczności, jest takie urządzenie, wynalazek pochodzący z XIXw. zwany telefonem, którego numery do BOK (wyjaśniam skrót: Biuro Obłsługi Klienta) są też tam podane
    wystarczy chcieć, tyle, że to piekielnie trudne, choć wydaje mi się, że piekielnie to zbyt mało powiedziane...
    Ostatnio edytowane przez Barbossa ; 28-10-2010 o 11:09 Powód: korekta byków :-)
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony