dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    deratus

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    koło Bydgoszczy
    Posty
    121

    Domyślnie Złożenie niekompletnego wniosku o PnB

    Mam już prawie cały komplet wymaganych dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku o wydanie PnB,brakuje mi tylko jednego zezwolenia z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków (na przeprowadzenie badań archeologicznych).Tą sprawą zajmuje się już znaleziony przeze mnie archeolog,który złożył już dokumenty u konserwatora.Czy mogę złożyć wniosek o PnB i np. napisać oświadczenie,że sprawa jest już załatwiana i żeby urząd sam się zwrócił do konserwatora?
    Ostatnio edytowane przez deratus ; 29-10-2010 o 08:25

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Czy mogę złożyć wniosek o prawo jazdy ? Jeszcze tylko egzamin przecież napiszę oświadczenie, że jestem w trakcje załatwiania, a jak zdam to może wydział komunikacji sam się zwróci do komisji ?
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    przykład poniekąd głupawy

    są dwie możliwości
    jeżeli dokument, którego Ci brakuje, jest wymieniony jako załącznik do wniosku o PnB to mogą Ci takiego wniosku nie przyjąć, choć chyba nie mają do tego prawa
    swoją drogą raczej nie wszędzie sprawdzają (przy składaniu wniosku) kompletność dokumentów,
    jeżeli nie jest, to nie ma problemu, ale jeżeli jest wymagany oddzielnymi przepisami to zostaniesz wezwany do uzupełnienia w określonym terminie
    i wtedy, jeżeli się nie wyrobisz w określonym terminie, zawieszasz postępowanie do momentu uzyskania brakujacych dokumentów, zawieszasz bezterminowo, takie zawieszenie trwa max 3 lata więc zapewne w tym czasie dasz radę uzupełnić dokumentację
    dołączanie oświadczenia raczej nie ma tu znaczenia, przy składaniu wniosku o braku dokumentów bym nie wspominał
    Ostatnio edytowane przez Barbossa ; 29-10-2010 o 09:59 Powód: byki, byki, byki....
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    [QUOTE=Barbossa;4367054]przykład poniekąd głupawy
    jeżeli dokument, którego Ci brakuje, jest wymieniony jako załącznik do wniosku o PnB to mogą Ci takiego wniosku nie przyjąć, choć chyba nie mają do tego prawa
    swoją drogą raczej nie wszędzie sprawdzają (przy składaniu wniosku) kompletność dokumentów,
    jeżeli nie jest, to nie ma problemu, ale jeżeli jest wymagany oddzielnymi przepisami to zostaniesz wezwany do uzupełnienia w określonym terminie
    i wtedy, jeżeli się nie wyrobisz w określonym terminie, zawieszasz postępowanie do momentu uzyskania brakujacych dokumentów, zawieszasz bezterminowo, takie zawieszenie trwa max 3 lata więc zapewne w tym czasie dasz radę uzupełnić dokumentację
    /QUOTE]

    Dokladnie - my na przyklad skladalismy wniosek o PnB rownolegle z wylaczeniem z produkcji rolnej; z praktyki w naszym powiecie przez pierwszy miesiac na papiery nikt nawet nie splunie (nie chce mi sie juz o tym pisac, ale gdzies tam na urzednikow czeka juz gleboki dol z wapnem). U nas uzupelnilismy o decyzje z geodezji wlasciwie jeszcze zanim dostalismy wezwanie do uzupelnienia.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony