dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Pali się?
    Przepraszam, za tę uwagę, ale nie rozumiem tego pośpiechu.Chcesz jutro rano pobiec do sklepów i to wszystko kupić?
    Sensowniej będzie poczekać, aż te twoje ciepłe kolory wyschną, zrobić porządne zdjęcie i czekać ma mądre rady. Choć w sumie odnoszę wrażenie, źe i tak ich nie słuchasz.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Sensowniej będzie poczekać, aż te twoje ciepłe kolory wyschną, zrobić porządne zdjęcie i czekać ma mądre rady.
    Popieram. Spokojnie Jak kolory wyschną, postój sobie w pokoju w dzień i wieczorem i zastanów się, przemyśl raz jeszcze. Jak rozumiem kwestia wnęki już odpada- szkoda, bo faktycznie wygląda to jak ołtarzyk no ale to Twoja decyzja. Ja wybrałabym albo zdjęcie Wenecji, albo Krakowa - bo będzie tego za dużo. Jeśli koniecznie chcesz to i to, to może w postaci małych obrazków/ zdjęć w ramkach?? Tak, żeby to wszystko było spokojne, wyważone... Najlepiej wrzuć fotki, wtedy łatwiej będzie coś doradzić.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    close

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba ten pomysł z caffe latte na trzech ścianach, a na jednej ciepły jeżowy. Ale jeśli chcesz podejmujesz się generalnego remontu musisz być zdecydowana, jak nie możesz się zdecydować czy ten pomysł wybrać spośród innych to doradź się specjalistów, którzy wyczują co mogłoby pasować do Twojego charakteru, itp. Do urządzania swojego nowego pokoju od podstaw zastanawiam się nad wynajęciem ekipy remontowo - projektującej, o której niedawno słyszałam. Chodzi mi o usługę projektowania i wykańczania przez jedną ekipę N-design oferuje coś takiego. Brzmi dość nowatorsko co nie? Przede wszystkim cenne jest to doradzanie

  4. #24

    Domyślnie

    o rany.
    a nie możesz poczekać odrobinę, aż ściany wyschną, a Ty trochę się oswoisz z nową kolorystyką, spokojnie się zastanowisz, potem poszukasz, porównasz, wybierzesz dodatki?
    No i najważniejsze - wrzuć zdjęcia, będzie o wiele łatwiej coś zaproponować.

  5. #25

    Domyślnie

    się przejęła, że poczekać trza... i teraz guzik nam pokaże
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  6. #26

    Domyślnie

    nemi akurat ta 3 wizualka z filetem, nie jest lepsza, zamiast wnęki pół okrągłej masz 3 niszki

    do autorki wątku, już na kilka forach pytasz o porady, wszyscy wypowiadający się radzili zlikwidować to coś za głową, a ty poszłaś w zaparte i zostawiłaś tę dziurę w ścianie......Myslisz, ze ludzie tak złośliwe kazali ją zabudować?wiem, wiem podoba się Wam.....
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Pokazała, pokazała tyle, że w innym wątku, pościelowym
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...91#post4411691

  8. #28

    Domyślnie

    O, łobuzica jedna. Nie widziałam tego wątku! A wyszło całkiem -całkiem
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  9. #29

    Domyślnie

    Te kolory wyszły całkiem nieźle, ale wnęka jak była tragiczna, tak nadal jest. No i mizeria mebli została mocniej podkreślona. Jeśli nie miałabym kasy na nowe, przemalowałabym te na biało. A do tego sporo poduszek, fajna pościel i narzuta o innej fakturze.

    I nie wiem, czemu służy ten wątek. Jego autorka wymieniła to, co chce zmienić i zapytała o radę. Dostała parę sugestii, ale olała je i zrobiła wszystko, jak zaplanowała. Teraz pyta o kolejne podpowiedzi, które pewnie i tak zignoruje. Gdybym była pewna swoich rozwiązań, nie bawiłabym się w dyskusje na forum.

    A fotki z Wenecji plus Kraków na okrasę zupełnie mi grają.

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    nemi akurat ta 3 wizualka z filetem, nie jest lepsza, zamiast wnęki pół okrągłej masz 3 niszki
    He he - no tak, choć to i tak wygląda lepiej niż owa wnęka u autorki wątku. Wklejając aranżacje, bardziej chodziło mi o zestawienia kolorystyczne.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony