dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Witam, również mam problem z miganiem paska led - podswietlenie do lustra, u mnie sprawa wyglada nastepująco - przez rok bylo wszystko w normie , bez problemów, od jakis 2 tygodni ledy za lustrem zaczely migać od czasu do czasu przez około 5 minut od właczenia swiatła, nastepnie ( jezeli sa caly czas sa wlaczone ) juz nie mrugają, po wyłaczeniu światła i ponownym właczeniu sytuacja sie powtarza, mrugaja przez 5 minut nastepnie wszystko jest w normie. Mruganie nie jest równomierne ani stałe, od czasu do szau tak jakby iskrzyło i nie stykało ( połacznie sprawdziłem przy włączniku, za lustrem, gdzie jest zasilacz bedzie wiekszy problem bo lustro wielkie i sam nie dam razy sciagnac ) co moze byc przyczyna ? tasma, zasilacz? i dlaczego objawy wystepuja wylacznie na poczatku od właczenia swiatla ? Chce się jakos przygotować przed sciagnieciem lustra.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaboniarz Zobacz post
    ...co moze byc przyczyna ? tasma, zasilacz? i dlaczego objawy wystepuja wylacznie na poczatku od właczenia swiatla ? Chce się jakos przygotować przed sciagnieciem lustra.
    Nie mam szklanej kupi więc trudno powiedzieć. Może to być uszkodzony zasilacz.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  3. #23

    Domyślnie

    jeśli migotanie jest na wszystkich diodach to przyczyną jest zasilacz
    Jeśli miganie np raz na sekunde i tylko części ledów (np 3 sztuk) to spalony led

  4. #24

    Domyślnie

    Panowie mam pytanie.
    Założyłem taśmę lądową w żelu. Zasilacz z 230 na 12, po wyłączeniu taśma mrugnie kilka razy. Długość paska to 1,2m.
    Co może być tego powodem? Czy to coś poważnego?

  5. #25

    Domyślnie

    Prawdopodobnie to sprawa zasilacza. Ledowi nic nie jest

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony