dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Latica

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    1

    Domyślnie Pokój młodzieżowy - przemeblowanie, przemalowanie....

    Witam
    Planuję w najbliższym czasie remont pokoju. Jest raczej nieduży, o wymiarach 3,47m na 4,76m. Podaję załącznik do pliku http://speedy.sh/f5Nak/pokoj2.npf
    i obraz z programu 3d Creator Black Red White, wraz z obecnymi meblami i podobnym kolorem ścian.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	43,8 KB
ID:	241364Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokoj1.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	241365

    Ta dziwna, dłuższa ściana wraz z trzema biurkami ( ) przedstawia po kolei 1. biurko szkole, 2. w rzeczywistości jest to pianino, najważniejszy mebel w tym pokoju, chciałabym go jakoś wyszczególnić, w czarnym kolorze o tej samej długości, 3. małe biurko do komputera.
    Nad tym ostatnim czarnym biurkiem wisi jeszcze ten http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...781/#/20163779 czarny regał z książkami.
    Obecne meble muszą zostać, mogę zmienić tylko układ lub też coś dokupić. Planowałam dokupić jakieś mniejsze narożne biurko do komputera zamiast tego czarnego albo narożnik, by połączyć szkolne biurko z komputerem. Dodatkowo chciałam też jakiś regał stojący na książki, ale przy obecnym układzie i małym wymiarze pokoju, raczej nie ma na to miejsca.
    Myślę o jakichś odcieniach beżu, kawy i jednej mocniejszej ścianie w żywym kolorze. Bardzo proszę o pomoc i sugestie przy remoncie pokoju
    Ostatnio edytowane przez Latica ; 07-02-2014 o 21:19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony