dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 225 z 226
Pokaż wyniki od 4.481 do 4.500 z 4514
  1. #4481
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Doczekałam sie w końcu kinkietów w łazience, normalnie skakałabym pod sufit z radości, bo mam te co chciałam, ale okazało sie że od tyłu kinkiet ma wyciete kóleczko na kabel dokładnie po srodku i nie dało rady powiesic ich nizej ani o cm, bo po lewej kabelki ze ściany wystawały ino-ino, wiec nie można było podkuc kawałek i dać kabel niżej... happy end-u nie ma





    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  2. #4482
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    A miały być niżej? Moim zdaniem jest dobrze. Śliczne są.

  3. #4483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wyglada ladnie. pamietam kiedys mierzylam ile u mnie od blatu jest, bylo nizej ale masz juz dziury jak pisalas. Co przeszkadza - ze lampki za wysoko i malo swieca czy za wysoko i sie wydaje nieproporcjonalnie? bo jak to drugie - wystarczy powiesic wyzsze lustro. Ja tu w sraczyku zmieniam wlasnie na wyzsze, heh, kupione ponad miesiac temu stoi i czeka na litosc

  4. #4484
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    WAKACJE

    Doriko, specjalnie chciałam te kinkiety z taką długą osłonka mocowania, bo liczyłam że zamontuje je tak by kable były przy górnej krawędzi, a tu klapa - nie dało sie.

    RanyJulek, na nic nie mam czasu, ale muszę Was się poradzić. M kupił w Lidlu baterie do zlewu bez konsultacji ze mną Obecna bateria jest mocno zniszczona przez kamień, ale jeszcze działa. Oddać tą nowa baterie czy wymienić? Poniżej zdjęcie kranu ze strony sklepu i porównanie do obecnego kranu przy zlewie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170627_191624.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	392043 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170627_191726.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	392044 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lidl-kran.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	63,7 KB
ID:	392045
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  5. #4485
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Jak bardzo ci nie pasuje to wymień bo pewnie chodzi ci że za bardzo nowoczesna jest. Chociaż jeśli chodzi o użytkową stronę to mam bardzo podobną i sobie chwalę. Choć wizualnie bardzo mi się podobają baterie z pokrętłami to jeśli chodzi o funkcjonalność nie cierpię ich. Taką z wajchą można obsługiwać mając zajęte ręce.

  6. #4486
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Za 200 zeta spokojnie na alegro kupisz baterie retro z jedną wajchą. Tak jak Doriko uważam że taka jest dużo wygodniejsza. Chociaż nie za bardzo można kupić baterie retro z wyciagana wylewką i te baterie są mniejsze niż ta z lidla, mają mniejszy zasięg. Co mnie akurat denerwuje ale zaciskam zęby. Taka pospolita bateria jak dla mnie bardzo psuje efekt.

    Jeżeli masz problem z kamieniem to mocno polecam zmiekczacz - policz sobie ile masz baterii w domu które zaraz znajdą kamieniem, pralka, zmywarka, bojler. Wszystko zaraz padnie.

    Mania boje się do ciebie zajrzeć

  7. #4487
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Sorki za odwrócone fotki, w kompie były w pionie
    Ok, to oddam ta baterie, małzowi bedzie przykro, ale mi nijak to pasowało . Zerknęlam na all... i faktycznie jest troche tych kranów rertro z wajchą, a przeglądając oferty trafiłam na zlew czarny granitowy w przystepnej cenie, jeszcze nie sprawdzałam wymiarów czy by pasował, ale ze o wymianie blatu na kamienny póki co moge zapomniec to przy okazji wymiany baterii wymieniłabym chociaż zlew, bo ten ceramiczny jednak sie juz poobijał troche. Czarny zlał by sie z blatem. Jak jest z uzytkowaniem takiego granitowego zlewu? warto?? Macie jakieś doświadczenia?



    aaa... zmiekczacza raczej nie zamontujemy, 5 lat mieszczkamy, do wymiany poszedł niedawno tylko termostat z prysznica bo stukał przy używaniu i ten kran w kuchni tez działa, tylko chrom zjadło miejscami i miedź prześwituje, no wygląda mało ęstetycznie z bliska.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  8. #4488
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Sama ostatnio kupiłam czarny kran tylko z mosiężnymi elementami też za grosze, chyba 300?
    Granitowego zlewu nigdy nie miałam. Nie lubie kompozytów. Co do koloru zlewu zastanów się jak jest z kamieniem. U mnie zmiekczacz jest na max ustawiony. Ale bez zmiękczacza nie zdecydowałabym, już przy stalowym zlewie miałam problem. Masz doświadczenie z czarnymi sprzetami przy swojej wodzie? Żebyś 100 razy dziennie nie musiała go szorowac, bo będzie widać każda kropelke wody.

  9. #4489
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Kropelkami wody sie nie przejmuje, moga byc, zastanawia mnie raczej jak sie toto myje, czy sie rysuje, obija, itp. Mam czarna szklana płyte gazową, wsytkie syfy, plamy widac i kurz, ale mi to nie przeszkadza.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  10. #4490
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Bateria oddana zlew został póki co jaki jest ze stara baterią

    Rok czekałam az M przeniesie mi gniazdko w sypialni i nie mogłam przez to dokończyć malować sciany z szablonem. Wczoraj nie wytrzymałam i sama sobie wykułam pod kabel i puszkę, gdy M był w pracy


    Dzis juz M połączył kabelki i nałożył zaprawe. Schnie teraz. Jutro niedziela to nie bede robić syfu, pojutrze zrobie szlif i wyrównam gipsem. Potem będę wreszcie mogła powoli dokończyć malowanie. Znając moje tempo, pewnie zejdzie mi dwa tyg conajmniej

    Zastanawiam sie tez nad położeniem politury na tym stoliku okrągłym, który pokazywałam kilka postów wcześniej. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z politurą, ale bardzo mi sie taki połysk podoba. Przymierzam sie wiec do zakupu potrzebnych rzeczy: gotowej politury i oleju. Czy cos jeszcze powinnam kupic?
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  11. #4491
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Zrobiłam sobie teraz przerwe w koszeniu, bo przygrzało mi słonko tak że głowa zaczęła bolec, siadłam do kompa i kupiłam sekretarzyk do pokoju młodej pójdzie do malowania na biało


    Lecekosic dalej
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  12. #4492

  13. #4493
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Ahhhh... i te szprosiki.... dobrze ze taki kolor dupny, to trochę mniej Ci go zazdroszczę

  14. #4494

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Ahhhh... i te szprosiki.... dobrze ze taki kolor dupny, to trochę mniej Ci go zazdroszczę
    Czyli Vesi ma po malowaniu nie pokazywać?

  15. #4495
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Czyli Vesi ma po malowaniu nie pokazywać?


    Tak, kolor do bani, wiec nie bedzie żal przemalować.

    Wczoraj żar z nieba, dziś wieje i leje Nie dokończyłam koszenia przez ból głowy, potem miałam jeszcze dreszcze i nudnosci, teraz troche tylko głowa boli, to chyba wezmę sie za ścianę w sypialni.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  16. #4496
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mam juz sekretarzyk. Ach góra cudeńko, w idealnym stanie i kolor super, ale dól niestety zrysowany i kolor troszkę ciemniejszy, z odpryskami lakieru - trza malować. Stoi póki co w garażu i czeka na swoja kolej lub na stolarza
    Skończyłam malować ścianę w sypialni z szablonem we wzór marokański, o ja pierniczę jak mnie piekło w karku po godzinie takiego malowania, wiec malowałam ratami, co drugi dzień, do tego szablon nie idealny, wzorek sie lekko rozchodził. Męczące to było. Jutro zrobię fotkę.
    Teraz muszę wziąć sie za szafki nocne, pewnie zejdzie mi znowu dwa tygodnie, bo ciągle cos do roboty w domu jest, to my w gości, to goście u nas. Obiecałam sobie jeszcze tego lata zrobić porządek w garażu bo tam sodoma i gomora.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  17. #4497
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Sypialnia, chyba najmniej pokazywana, bo i nie było co pokazywać. Teraz dopiero nabrała jako-takiego wyglądu. Udało sie mi zrealizowac póki co tylko wzorek na ścianie, wymarzonego łozka tapicerowanego nadal niet - nad czym ubolewam, zwłaszcza gdy kolanem uderzam w kant ramy łożka
    Zastanawiam sie jak pomalować szafki przy łózku, mam dwie takie jak ta z lewej strony, sa w okleinie, stare i zniszczone. Planowałam na granatowo, ale nie jestem przekonana.







    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  18. #4498
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ściana super, pięknie wyszło.

  19. #4499
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Co do łóżka tapicerowanego to właśnie wpadłam przez przypadek na takie w niezłych cenach, może coś ci wpadnie w oko. Klik Tyle że nie wiem jak tam z jakością.

  20. #4500
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Dziękuję, ale Twojego cuda Doriko nic nie przebije

    Co dwa dni udaje sie zebrac troche borówek i kilka malin, jak raz spadł latawiec-odstraszacz zawieszony nad krzakami, to widziałam ptaszyska w krzaczkach i wtedy oczywiście ani jednej dojrzałej nie było - wszystko wyżarły Masakra normalnie- odgrodziłam sie od saren, to teraz jakas plaga szpaków i kosów, sąsiadka firanami osłoniła swoje krzaki borówek. Nie mozna nic uchodowac bo ciagle jakis szkodnik sie znajdzie.
    Tylko tyle dzis udało sie mi zebrac
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Strona 225 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony