dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 226 z 226
Pokaż wyniki od 4.501 do 4.514 z 4514
  1. #4501
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Dziękuję, ale Twojego cuda Doriko nic nie przebije
    Wiadomo Mogłabym patrzeć godzinami jak śpi albo cyca.

    U mnie w ogrodzi największe spustoszenie sieja ślimaki, te bez skorupy. Kana co wyjdzie z ziemi to upitolona u samej nasady, masakra.

  2. #4502
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    ślimaki fuj bele ochida sa obrzydliwe, chyba niczym sie tak nie brzydze jak tymi ślimorami bez skorupek, w dodatku jako dziecko oglądałam horror "śluz" czy jakos tak , potem śniły sie mi. Jak kupiliśmy dom, to trawa i chaszcze na ogrodzie były wieksze od nas, tez tego obrzydlistwa było pełno, teraz sporadycznie pojedyncza sztuke widuje, nie maja sie gdzie chowac przed słońcem.
    Siedze teaz na tarasie, jest ponad 30 st w cieniu, kocham upały.
    Rózowa hortensja kwitnie cudnie, w zeszłym roku kupiłam taka mała miernote w lidlu, a teraz cieszy oczy




    za to niebieska która kupiłam w tym roku, to jej zieleniały kwiaty nowy teraz zakwitł to tez nie wygląda niebiesko może za mało słońca ma? bo ziemie kwasna, nawóz do rododendronów, powinna byc niebieska jak niebo



    Nie moge wejść na watki z zakładki "Galeria zdjęć..." ani na temat wątku, ani w ostatni post, nie działa klikanie, wam tez?? musze przez subsrycje a nie wszystkie tematy mam subskrybowane.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  3. #4503
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    trzeba zasilić nawozem dla niebieskiej hortensji i będzie dobrze pozdrawiam

  4. #4504

    Domyślnie

    Vesi ja też długo nie mogłam wejść, teraz już ok

  5. #4505

    Domyślnie

    Witaj Vesila, przyznaję że regularnie zaglądam do Twojego dziennika i zachwycam się realizacjami. Gratuluję Ci eleganckiego domu ale też pomysłów na drugie życie wielu mebli Czy pomalowałaś już sekretarzyk, jaki jest efekt?

  6. #4506
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Witaj Dzusta,
    niestety sekretarzyk nadal w garazu, chciałam zeby go pomalował stolarz, ale jak zawołał cene to zbladłam - 1800

    Pomalowałam jedynie szfaki nocne, ale fotki mam na drugim komputerze to najwyżej póżniej wrzuce.

    Widze ze temat Galerii pomału zanika na forum, kiedyś człek jeden dzien nie zajrzał i w plecy był czesto kilkadziesią stron na kilku wątkach... oj działo sie tu działo
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #4507
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Metamorfoza szafek nocnych po pieciu latach od zakupu , jedna stała w sypialni a druga na trasie, obie wymagały "renowacji".
    Tak wyglądała przed malowaniem


    Po malowaniu z tymczasowymi gałkami



    na te kołatki okropnie długo czekałam





    Malowałam wałeczkiem flokowym,
    farba:
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  8. #4508
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Takie niepozorne były ale dałaś im kopa i pięknie się prezentują. Z tymczasowymi gałeczkami również a może nawet bardziej mi się podobają niż z kołatkami. Cudo

  9. #4509

    Domyślnie

    wow, szafki nocne w wydaniu z kołatkami...klasa jestem pod wrażeniem i pewnie gdybyś nie napisała, nie dopatrzyłabym się, że to te same szafki. Ja na początku roku wylicytowałam 2 Safavieh Rosaleen White Storage End Table
    A wracając do sekretarzyka, kilka miesięcy temu chciałam kupić u tego samego sprzedawcy witrynę w stylu ang. i pytałam go o piaskowanie. Odpisał mi, że w związku z tym, że to lakierowany mahoń, nie można go w ten sposób oczyszczać więc zrezygnowałam. Myślę, że z Twoją konsekwencją w wykańczaniu, pomalujesz ten sekretarzyk równie dobrze, jak zrobiłby to stolarz.

  10. #4510

    Domyślnie

    Przepiękne szafki Jestem pod wrażeniem, naprawdę!
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  11. #4511

    Domyślnie

    cześć Vesi, musiałam napisać jak zobaczyłam stoliki, super wyszły. Napisz mi proszę, czy wydajna jest ta farba, ile warstw kładłaś?

  12. #4512
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie


    Bardzo mi miło że szafki Wam też sie podobają
    Niestety sekretarzyk nadal nie ruszony stoi w garażu. W domu nie chce sobie syfu narobic przy oczyszczaniu, ani w garazu. Musze poczekac az bedzie wiosna i ciepło, zeby wystawic na zewnatrz i nie telepotać sie z zimna. W lidl kupiłam sobie pistolet do piaskowania,z niewielkim zapasem piasku, moze go wypróbuję.

    Joana,
    moze 2/3 puszki zużyłam, nie pamietam dokładnie.Malowałam 3 warstwy, a na blat nawet 4, przed nowa warstwa przecierałam papierem wodnym, myłam i odtłuszczałam benzyną.

    Ostatnio zajmuje sie projektowaniem i wizualizacją w SketchUp. Zajmuje mi to teraz najwięcej czasu. Koleżance zrobiłam biuro domowe a koledze kuchnie, no i ciagle swoje biuro przerabiam








    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  13. #4513

    Domyślnie

    Dziekuję za info

    Dobra jesteś w tych projektach, ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy

  14. #4514

    Domyślnie

    Vesilia,

    Wpadłam zobaczyć jakieś nowe fotki... Pięknie wyszła sypiania

Strona 226 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony