dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 226
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 4514
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mam płytki do łazienki: Vives Mugat - Octógono - Blanco , przesyłka dotarła już trzy dni temu, ale pomyłkowo przysłali mi jedne dekory w kolorze marino. Przymierzyłam sie oczywiście do tych kur marino (dolny dekor)



    ale jednak stwierdziłam,że wolę kur blanco, i po dwóch dniach mi je dosłano a ja musiałam odesłać te marino następnego dnia, tylko kurier nieco sie zdziwił,że jednego dnia przywiózł paczkę a drugiego dnia ma ją z powrotem zabrać to go oświeciłam, że to inne płytki są ...
    no i podłoga Octógono z Taco marino - tu sie nieco ja zdziwiłam, bo taco marino okazały sie błyszczące a nigdzie nie jest napisane że one są błyszczące... trudno, niech juz zostaną, mogłam dopytać, ale jakoś tak oczywiste wydawało sie mi że skoro octógono sa matowe to wszystkie taco też, a tu jednak niespodzianka...

    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    oj, zamiast dziennik uzupełniać, czytam i czytam FM...
    na budowie troche ładniej od srodka sie zrobiło, a bedzie jeszcze ładniej, bo ... jutro farby jedziemy kupować
    cos tam ustaliłam, ale tak nic na 100%, zabieram malarza na zakupy, bo małż już na wygnaniu i żeby potem nie było tylko na mnie jak coś będzie nie tak
    tak ogólnie, to baterie trzy zakupiłam do umywalki, wanny i zlewu - wkrótce przyjadą
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elizabethumywalka.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	73840Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elizabethwannowa1wm.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	57,9 KB
ID:	73842Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bateriazlew.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	57,5 KB
ID:	73841
    płytki na taras i balkony zakupione - wkrótce przyjadą
    o takie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rako CHATEAU 2.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	23,9 KB
ID:	73838Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Raco DDTPD166-.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	73839

    elewacja juz obmyślona wraz z kostką brukową - będzie pastelowo-piaskowo-bladobeżowo
    taki kolaż zrobiłam, generalnie wszystko ma być jasne, również cokół

    byliśmy nad Adriatykiem tego lata i tamtejsze domy zachwyciły mnie swoimi kamiennymi i jasnymi elewacjami


    ta balustrada.. ohh... chciałabym taką...

    sztukaterie zewnętrzną ustaliłam juz z wykonawca tak z grubsza - dumamy jeszcze nad zwieńczeniem łuków nad tarasem
    sztukaterie wewnętrzną trochę zawaliłam, bo wykonają mi ja dopiero na przełomie września/października czyli juz po pierwszym malowaniu, o ile sie zdecyduje, bo wysłałam zapytanie z moimi widzimisie o koszt tego i jeszcze nie mam odpowiedzi..
    no i jeszcze drzwi wewn. miałam zamawiać z porta potem pol-skone, ale po wymierzeniu na miejscu okazało sie, że takich jak chce to sie nie da zamontować, więc zamówiłam u stolarza, za ok 1500 zł x 4 szt = 6 tys.. a miało być ok 3 tyś... i drzwi będa dopiero na nowy rok ... trudno...
    spadam do spania
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    no dobra... sie poddaje ... sztukaterie gipsową wycenili mi na 13 tys
    łukowe przejścia chyba jednak z gipsu zamówię, ale do sufitu szukam ze styropianu
    pogadałam z panami, którzy mi gładzie robili i teraz malują - pokombinują ze styropianowymi, za godz. nietypowej roboty liczą 20 zł
    muszę tylko znaleźć odpowiednio szerokie listwy, takie na 12-15 cm
    poniżej co planuję, niektóre foto są kasiorka
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sztukateria3.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	73985Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sztukateria2.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	73986Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sztukateria1.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	55,4 KB
ID:	73987
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Za dwa-trzy miesiące przeprowadzka.... nie wiem jak ja tego dokonam, jeszcze tyyyyyle do zrobienia....
    skopiowałam sobie od pinacolady urzędowe sprawy
    .................................................. .......................................
    Zakończenie budowy
    O zakończeniu prac należy powiadomić urząd, który wydał nam pozwolenie na budowę. Trzeba to zrobić co najmniej 21 dni przed planowaną przeprowadzką. Urząd powinien w ciągu 2 – 3 tygodni przysłać nam potwierdzenie zgłoszenia domu do użytkowania. Wtedy będziemy mogli się wprowadzić.
    .
    Do zawiadomienia musimy dołączyć odpowiednie dokumenty:
    .
    oryginał dziennika budowy;
    oświadczenie kierownika budowy o zgodności wykonania obiektu budowlanego z projektem budowlanym i warunkami pozwolenia na budowę, przepisami i obowiązującymi polskimi normami;
    oświadczenie kierownika budowy o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy, a także ulicy, sąsiedniego budynku lub lokalu (jeśli z nich korzystano);
    oświadczenie o właściwym zagospodarowaniu terenów przyległych;
    protokoły badań i sprawdzeń (kominy, gaz);
    powykonawczą inwentaryzację geodezyjną.
    .
    W niektórych przypadkach konieczne jest uzyskanie zgody na użytkowanie budynku. W tym celu na samym początku trzeba powiadomić o swoim zamiarze Państwową Inspekcję Ochrony Środowiska, Państwową Inspekcję Sanitarną, Państwową Inspekcję Pracy i Państwową Straż Pożarną.
    .
    Jeśli instytucje te w ciągu dwóch tygodni nie zgłoszą zastrzeżeń, możemy wysłać zgłoszenie zamiaru użytkowania budynku. Oprócz dokumentów wymienionych wyżej dołączamy także:
    .
    kopie zawiadomień wysłanych do PIOŚ, PIS, PIP i PSP;
    informacje o tym, że żadna z instytucji nie wnosi swoich zastrzeżeń do użytkowania domu.
    .
    Wykonawca, oddając do użytkowania obiekt budowlany, przekazuje inwestorowi kompletną dokumentację budowy i dokumentację powykonawczą. Przekazaniu podlegają także instrukcje obsługi i eksploatacji obiektu, instalacji i urządzeń. Właściciel lub zarządca obiektu zobowiązany jest przechowywać tę dokumentację przez cały czas istnienia obiektu.
    .
    Ostatnim obowiązkiem jest zameldowanie mieszkańców domu w gminnej ewidencji ludności.
    .................................................. .................................................. ............

    taaa i to mi przypomniało,że ja inwentaryzacje geodezyjną czekam juz trzeci miesiąc, hmmm.... muszę jutro sie przypomnieć panom...
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    zawzięcie szukam zmywarki do zabudowy z odkrytym białym panelem, ale w normalnej cenie
    no i trafiłam do IKEA, czy ktoś wie, czy AGD by IKEA jest dobrym sprzętem? czy to lichota jakaś?
    wklejam ku pamięci :

    uchwyty do kuchni takie sie mi nawet podobają (20 zł - 2szt)

    piekarnik - pasowałby do białej kuchni (1200zł)

    mikrofalówka - pasuje do kuchenki (1400zł)

    zmywarka i biały panel (1000zł)

    płyta gazowa do czarnego blatu (900zł)
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    dostałam od znajomego wzornik kolorów, żebym mogła sobie na spokojnie wybrać kolory, bo tymi co już wybrałam, pomalowali mi tylko jeden raz ściany i juz wiem że pokoje trzeba rozjaśnić... swoją drogą, jak zajechał tam Marek- budowlaniec, to sie za głowę złapał, co ja takiego narobiłam z tym kolorami
    ale chciałam o czym innym...
    niedawno znalazłam krótką informacje o barwach NCS, i jak je czytac... niestety to juz po dokonaniu wyboru i zakupu farb do domu
    teraz mając czas obejrzałam sobie ten wzornik i tam jak byk napisane jest o tych barwach, wpisze sobie to tutaj, bo wzornik musze oddać
    NCS Natural Color System
    NCS - NATURALNY SYSTEM BARW jest logicznym systemem porządku barw opartym na percepcji koloru przez człowieka. Dzieki NCS można opisać wszelkie wyobrażalne powierzchnie barwne i nadać im jednoznaczną notację NCS.(...)
    NCS opiera sie na 60-letnich badaniach barwy. Jest jednym z najbardziej na świecie rozpowszechnionych i stosowanych w praktyce systemów porządku barw. NCS stanowi normę notacji barw w Szwecji, Norwegii, Hiszpanii.
    W kolekcjach barw NCS jest 1750 próbek kolorów(...). Każda próbka koloru NCS posiada unikalną notację, która określa jak wygląda kolor, niezależnie od materiału, faktury, recepty, itp.
    Jak działa NCS
    Sześć czystych kolorów, które stanowią podstawę do rozpoznawania kolorów to: biała - W , czarna - S , żółta - Y , czerwona - R , błękitna - B , zielona - G .
    Notacja NCS opiera sie na podobieństwie pomiędzy kolorem badanym a sześcioma kolorami podstawowymi. W notacji NCS S 2030-Y90R, S oznacza drugą edycję, 2030 oznacza odcień (stopień podobieństwa do czerni S) oraz do maksimum chromatyczności C. W tym przypadku 20% czerń(s) i 30% chromatyczność (c).
    Biel nie jest wykazana oddzielnie, tylko obliczana wg wzoru: 100%-S%(czerń)-C%(chromatyczność)=biel w %. Notacja koloru Y90R podaje procentowe podobieństwo tego koloru do dwu podstawowych kolorów chromatycznych, tutaj: Y i R. Y90R oznacza kolor żółty z 90% czerwieni i 10% żółcieni, obłiczane wg wzoru: 100%-90% czerwieni=10% zżółcenia.
    Czystym odcieniom szarym brak koloru toteż są one notowane wyłącznie jako odcień. S 0500-N - to biel, za któą następuje S 1000-N, S 1500-N, S 2000-N, itd. aż do S 9000-N to czerń.

    tu więcej informacji
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Natural_Colour_System

    tu jest paleta barw NCS
    http://atlas-raszkow.pl/pl/index.php...d=75&Itemid=73

    tu paleta RAL
    http://atlas-raszkow.pl/pl/index.php...d=73&Itemid=70
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 19-10-2011 o 23:18
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    hej vesila

    Ech to Starostwo powiatowe w naszym kochanym mieście. I co teraz? Wszystko od nowa? Będziecie składać o pozwolenie jeszcze raz?I jeszcze raz od nowa czekać?? Paranoja jakaś i tyle !

    A w jakim biurze projektowym Ty to robiłaś (możesz na priv)

    Proszę , napisz mi jeszcze ile płaciłaś za gładzie i czy cena z materiałem czy bez. Jeśli jesteś z nich zadowolona to daj mi namiary na tych fachmanów bo kto wie, czy mimo tynków gipsowych nie bedziemy zmuszeni zrobić gładzei, ech,...... a tego w budżecie nie mamy przewidziane.... (też może być na priv )
    Trzymaj się jakoś - mam nadzieję, ze wszystko potoczy się po Twoich myslach

    Powodzenia.

    Ps. My jak staralismy się o pozwolenie to wszystkie takiego rodzaju "niespodzianki" załatwiało za nas biuro projektowe - nie musielismy się użerać z żadnymi urzędasami.
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    pinacolada
    ehh, z tym domem to od początku jakieś kwiatki wychodzą
    kupiliśmy okazyjnie, to użeramy sie już drugi rok z urzędami...
    paniki nie ma, mieszkanie mamy swoje, wiec mamy gdzie mieszkać, a jak wykończymy parter i sie przeprowadzimy, to i tak ten parter większy dwa razy od mieszkania, a wykańczając poddasze choćby na wiosnę - to budowlańcy dorobią sobie schodki bądź drabinki i przez balkony będą wchodzić, nerw był chwilowy
    sama nie wiem co z tymi projektami, odebrałam i od razu zawiozłam do biura, mieli poczytać i wydumać co z tym fantem robić? ja mam dość, oni mają dość, i w ogóle mam dość... jestem juz tak zakręcona, że strzeliłam gafę tygodnia:
    zakupiłam na allegro okap i chciałam za pobraniem dostawę, bo jakby coś uszkodzili w transporcie to nie zapłacę i nie bede musiała prosić sie o zwrot...
    cały czas myśląc że bezpieczniej za pobraniem, przelałam kasę za ten okap włącznie z kosztami dostawy jak za pobraniem, na dodatek sprzedawca zadzwonił do mnie z informacją kiedy wyślą mi ten okap, a ja nadal przyćmiona, powiedziałam mu, że ok, że już zrobiłam przelew za pobraniem... mało tego, poleciałam do bankomatu po kase na ten okap, żeby móc kurierowi zapłacić... no durna ja... i zorientowałam sie dopiero jak paczkę odebrałam i nie upomnieli sie o kase

    oto on - okap, przez który to wyszłam na przysłowiową "głupią blondynkę"
    Gorenje DKI 550 M
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    vesila


    dałaś takiego czadu, że ze śmiechu z pawłem omało co nie pospadaliśmy z foteli
    oj poprawiłas mi humor przed snem - dziekuję

    jak znajdziesz jeszcze chwilkę to napisz mi o tych gładziach

    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    juz przeczytałam - wielkie dzięki ! jesli się okaże, że musimy je robić to na pewno się do Ciebie odezwę. nasz Grześ powiedział nam 20zł bez materiału !!!! Ale to jest robota dopiero na wiosnę,


    jeszcze raz wielkie dzieki

    dobranoc
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie AGD jakie??

    uff
    zmywarka zakupiona
    BOSCH SMV 50E90EU

    ale teraz mam cholerny dylemat co wybrac:

    IKEA
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	datid-ov-piekarnik-z-wym-obiegiem-powietrza__0110918_PE261464_S4.JPG
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	22,2 KB
ID:	77364Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	datid-hgak-pyta-gazowa__0094555_PE241592_S4.JPG
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	77366Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	datid-mw-kuchenka-mikrofalowa__0112536_PE269487_S4.JPG
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	28,5 KB
ID:	77365

    Whirlpool
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	whirlpool-akm-526-na-c.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	27,2 KB
ID:	77367Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WHIRLPOOL AKP290NA.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	48,1 KB
ID:	77368

    cdn...
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie AGD jakie??

    cd...

    Gorenje
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gorenje-BO 5333 RB.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	58,2 KB
ID:	77369Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gorenje G 6N 50 RB.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	77370

    Bosch
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bosch-HBA 23BN61 1450zl.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	71,2 KB
ID:	77371Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bosch PBP 613B90E.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	77372

    no nijak zdecydować sie nie moge wszystkie sie mi podobają,
    może ktoś mi doradzi, użytkuje coś z tych AGD ???
    prędzej zima nadejdzie niż coś wybiorę, kurna....
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 01-10-2011 o 12:48
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie płytki elewacyjne

    Od miesiąca szukam też płytek elewacyjnych na cokół domu
    odwiedziłam wszelkie znane mi w naszym mieście składy budowlane i inne sklepy, w poszukiwaniu tychże płytek, ineteresują mnie tylko proste formy prostokątne, czyli cegłopodobne lub sztuczny kamień...
    w necie znalazłam parę takich, które mi odpowiadały, ale na żywo zobaczyć??? rzecz niemożliwa
    STEGU Toscana krem- tylko to miałam okazje zobaczyć, pomacać i odpadło (za małe, za jasne)
    STONES Asama1 (niema) DAKAMA Castillo brąz (tylko żółty) BEST STONE Royal Brick piaskowy(nie ma) CERRAD cer11bis cappucino(nie ma) STONE MASTER Campana krem (nie ma) FELDHAUS R140 perlasenso(nie ma) ATM GRAND Glena piaskowy lub Montana (nie ma)
    chciałam zamówić jedną paczkę, żeby obejrzeć na żywo... jednych sie nie da, inne można ale koszt przesyłki przekracza często koszt płytek
    w końcu postawiłam na Dakama Castillo, ale te żółte (w rzeczywistości szaro-beżowe) nie bardzo mi pasowały, więc zadzwoniłam do producenta i pewna miła pani zgodziła sie przysłać mi po parę płytek-próbek, zapłacić miałam tylko za dostawę, poprosiłam o trzy rodzaje:Castillo brąz, Classic C1, Classic C2; próbki przyszły na drugi dzień i skłaniam sie ku Castillo brąz- w rzeczywistości są beżowe-cieniowane, C1 są bardziej blado-brązowe a C2 w kolorze czerwonej cegły

    Dakama




    realizacja: Castillo... chyba brąz...
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 02-10-2011 o 16:42 Powód: dodane foto
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie AGD jakie??

    cd...
    Beko
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BEKO OIE 21201 CU (antracyt) 800zł.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	32,1 KB
ID:	77600Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Beko HIzG 64120 SCR 500zl.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	47,6 KB
ID:	77601

    Teka
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TEKA HR 750 ANTRACYT 1200zł.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	5,5 KB
ID:	77599Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	teka EH 60 4G AI AL TR 700zl.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	22,9 KB
ID:	77596

    Mastercook
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mastercook By Fagor  Epoca.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	77850

    ceny rosnąco:
    *Beko -------- płyta 500zł + piekarnik 800zł = 1300zł
    *Whirlpool --- płyta 400zł + piekarnik 1100zł = 1500zł
    *Mastercook-- płyta 500zł + piekarnik 1200zł =1700zł
    *Teka -------- płyta 700zł + piekarnik 1200zł = 1900zł
    *Gorenje ---- płyta 850zł + piekarnik 1200zł = 2050zł
    *IKEA-------- płyta 900zl + piekarnik 1200zł = 2100zł
    *Bosch ------ płyta 730zł + piekarnik 1450zł = 2180zł


    nadal nie wiem co kupić

    artykuł nt. Mastercook Epoca http://www.female.pl/artykul/4424/Ku...u%20retro.html
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 10-10-2011 o 01:20
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie płytki Rako

    Już chyba z dwa tygodnie temu, dojechały do domu płytki na taras. Tym razem postawiłam na czeski produkt - Rako Chateau (powiało France); bo Zirconio i Vives są hiszpańskie...Dopiero dziś wyciągnęłam paczkę z palety, udałam sie na taras by obczaić jak je ułożyć i się nimi pobawiłam chwile
    oto rzeczone Rako Chateau

    ----ułożone prosto




    ----ułożone w jodełke




    ja jestem za jodełką

    na fotce widać drzwi tarasowe obklejone taśmą producenta, próbowałam kiedyś to zerwać - jak namalowane, nie do odklejenia, macie jakiś patent jak sie tego pozbyć??? chyba z pięć lat minęło od montażu tych okien
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    ja jestem za układaniem na prosto.
    A jak taśmę oderwać z okna po 5 latach? Nie mam pojęcia
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    ja jestem za układaniem na prosto.
    taaa.. innej odpowiedzi od Ciebie bym sie nie spodziewała
    nasze domy będą stylistycznie totalnie różne

    mam remis - jodełka 1:1 proste

    czekam na mężowy werdykt....
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Ha, no to myślę, że mąż nie będzie się chciał narażać i wybierze jodełkę Ale masz rację - do twojego stylu chyba jednak jodełka będzie lepsza
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    mąż nie będzie się chciał narażać i wybierze jodełkę
    noo mąż sie nie naraził, baa napisał wręcz, że dla mnie wszystko i może być w jodełke

    dziś walczyłam prawie cały dzień z ostatnimi brudnymi oknami, które od nowości /czyt. 5-ciu lat/ nie były myte mam na parterze 6 okien 150x150, 2 okna 50x150 + 1 balkonowe, na WYSZOROWANIE większego okna potrzebowałam ponad 4-ech godzin - tak były brudne, masakra jakaś.... w jednym dniu max jedno okno myłam i obklejałam folią, zostało mi jeszcze do szorowania to nieszczęsne balkonowe na którym jest taśma fabryczna

    okno przed/po

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3 okno przed umyciem.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	78031Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3okno przed umyciem.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	78030Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1okno przed umyciem.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	78032
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4okno poł umyte.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	78028Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5okno umyte.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	78029

    usiadłam w sumie do kompa żeby wybrać agd, ale chyba zaraz spadnę z fotela i zasnę na podłodze...więc
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie sztukateria gipsowa



    przyjechała dziś rano sztukateria gipsowa
    juz nie mogę doczekać sie jej montażu - jak małe dziecko
    te gipsowe gzymsy i listwy kosztowały "bagatela" 4tyś PLN







    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Strona 2 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony